رندر نهایی مسجد نصیر الملک

Farrokh

Active Member
سلام فرخ جان
اولش که کار رو دیدم خیلی به نظرم ضعیف اومد و باورم نشد که این کار ضعیف مال شماست و روی ایرانی بودن رای رو بهت دادم
ولی واقعا رندر نهاییت فوق العادست پس چرا این رو اونجا نگذاشتی که چشم بسته رای بدیم ؟! این کلی با اون چیزی که توی سایت
گذاشتن واسه ی رای گیری فرق می کنه .
نورپردازیش بی نظیره ...
موفق باشی ^.^

سلام

والا جوابش ساده هست
به مهلت مسابقه نرسید !

ولی بعد از مسابقه واقعا نتونستم جلوی خودمو بگیرم که روش کار نکنم

طبیعی هم هست روی این کار حدود 20 روز بیشتر از رندر مسابقه وقت گذاشته شده و توسط کاربرای خوبی مثل میلاد ، علیرضا ، سروش ، محسن ، امید و کسای دیگه که الان حظور ذهن ندارم نقد شده و نظراتشون در حد ممکن و مقدور روی کار اعمال شده

در ضمن مدیران اورموشن بعد از دیدن رندر نهایی این کار در خواست دادند که یک making of از این پروژه براشون بسازم و من این قول رو به هموطنام می دم که نسخه ی فارسی زبان اون رو قبل از انتشار نسخه ی انگلیسی زبان منتشر کنم که باز هم تشکری ناچیز از حمایتشون باشه

شاد و پیروز باشید

javadmagic

خسته شده دلم از زمونه.
سلام
چه کار زیبایی، چه طرح زیبایی، چه عکس باحالی(که البته این سبک داره خوندنش:دی)
موفق باشیـــ فرخ جان.

سلام

والا جوابش ساده هست
به مهلت مسابقه نرسید !

ولی بعد از مسابقه واقعا نتونستم جلوی خودمو بگیرم که روش کار نکنم

طبیعی هم هست روی این کار حدود 20 روز بیشتر از رندر مسابقه وقت گذاشته شده و توسط کاربرای خوبی مثل میلاد ، علیرضا ، سروش ، محسن ، امید و کسای دیگه که الان حظور ذهن ندارم نقد شده و نظراتشون در حد ممکن و مقدور روی کار اعمال شده

در ضمن مدیران اورموشن بعد از دیدن رندر نهایی این کار در خواست دادند که یک making of از این پروژه براشون بسازم و من این قول رو به هموطنام می دم که نسخه ی فارسی زبان اون رو قبل از انتشار نسخه ی انگلیسی زبان منتشر کنم که باز هم تشکری ناچیز از حمایتشون باشه

شاد و پیروز باشید

واقعا این کار رو بکنی عالی می شه وقتی گذاشتی لینک فارسیش رو برای مدیرها بفرست حال کنند بعد بهشون بخندیم راستی سقف همش مدلی شده یا تکسچر هست ؟؟

Farrokh

Active Member
واقعا این کار رو بکنی عالی می شه وقتی گذاشتی لینک فارسیش رو برای مدیرها بفرست حال کنند بعد بهشون بخندیم راستی سقف همش مدلی شده یا تکسچر هست ؟؟

اولا من متوجه نشدم که از چی باید بخندیم

بعد در جواب سوالتون باید بگم که اون قسمت های لوزی لوزی در معماری ایرانی به کاربندی یا رسمی بندی معروفند و اجرای اونها فرمول های بسیار جالبی داره که بر اساس اندازه ی دهانه ی پایینی تعداد اضلاعشون مشخص می شه

چون مهم ترین خصوصیت معماری ایرانی هندسه ی اون هست من مجبور شدم کتابی از استاد پیرنیان رو تهیه کنم و بخونم که بتونم هندسه ی کاربندی رو درک کنم

فکر کنم از رندر وایر فریم نحوه ی مدلسازی رو متوجه بشید
قسمت های کاشی کاری هم تکسچر و متریال هستند

سوالی بود در خدمتم
موفق باشید

pouya saadeghi

Active Member
1- تبریکـــ میگم
wubpink.gif

2- واقعا زیباست
3-شیشه ها، پنجره ها، طاق ها و ستون ها واقعا عالی و طبیعی شدن
4-کاشی کف یه جوری به نظر میاد که یک سانت آب گرفته
291.gif

5-نور تابیده شده از سمت پنجره ها یکم پررنگه
6-من از 3D سررشته ندارم و فقط نظرمو به عنوان یه مخاطب گفتم
hippie7.gif

موفق باشی
wubpink.gif

SPD

Member
من هم به نوبه خودم موفقيتت رو بهت تبريك ميگم همونطور كه بهت قبل گفته بودم فوق العاده هست اما حال كه ميبينم فقط ميتونم بگم واقعا عاليه ...

اميدوارم جزوي از فرار مغز ها نباشي و بتوني همين جا به افتخاراتت اضافه كني .

خسته نباشي و مبارك باشه و بازم مبارك باشه :green:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.دوباره تبریک.حالا 1 سوال تو اور موشن 1 رندر ضعیف تر بود؟؟؟؟ من تو اور موشن دیدم اینقدر پست پروداکشن نشده بود. شایدم من تو اور موشن بخش اسکیس رفتم.

HOSSEIN.D

Well-Known Member
کف میکنییییییییم.
فرخ جان واقعا گالری رو ترکوندی با این کار.
تبریک به خاطر تاپ گالری. اگه من بودم 6 تا از همین کار رو کپی میکردم میذاشتم تو تاپ گالری.:green:
خداییش دمت گرم. آب رو که میبینم جو میگیرم که با سر برم تو مانیتور.:)
همیشه موفق باشید. بازم تبریک.:rose:
چاکریم. بای.:oops:

pclord

کاربر متخصص
آقا من برای تبریک دیر رسیدم ، تبریک فرخ جان ، خیلی زیبا ست.امید وارم همیشه موفق باشی.:oops:

:Mohsen:

کاربر باتجربه
سلام
چقدر دیر اینجارو دیدم
فرخ جان بازم تبریک:rose:
کار نهایی فوق العاده شده

امیدوارم همیشه موفق باشی

فقط شیرینیرو یادت نره! (یه making of ناقابل:green:!!!)

آخرین ویرایش:

FATEMEH

همسفر قاصدک ها
خسته نباشید حسابی
کاری که روش وقت گذاشته بشه همینطوری قشنگ هم میشه
خیلی قشنگ شده مخصوصا اون شیشه های رنگی بازتابشون خیلی کارو جالب تر کرده
به امید موفقیت های بعدیت
موفق باشید

Ultra3D

Well-Known Member
خوب فرخ جان
برای این کارت که چهارم شد با اورموشون صحبت کردی که جایزت رو چه طوری و چی می دن