رقیبی جدی برای سایت ایستگاه

terrorist

Banned
من باید در همین جا از ماژور جان تشکر کنم به خاطر کمک های بی دریغش در طی این مدت برای طراحی بی نظیر سایت کیوسک....
باید اعتراف کنم که اگر ماژور جان نبود کیوسک هم الان کیوسک نبود....
بازم از همه کمک هات ممنونم.

terrorist

Banned
در ضمن دوست عزیز سایت شما از لحاظ آرشیو بندی و تعداد بازدید ئ آگهی و خیلی چیز های دیگه مشکل داره سیستمی که در کیوسک داره پیاده میشه و هم اکنون برای کیوسک استفاده می کنیم دارای یه هسته نرم افزاری بسیار قوی هست که با سایت در ارتباط هست و احتیاج به رفرش دائم سایت نداره و شما می توانید با چند کلیک در برنامه ما آگهی مشتری را تایید و ستاره دار و... کنید یه عکس از این برنامه براتون می زارم .....
ببخشيد از ماژور جان خواهش مي کنم عکس هاي برنامه رو برامون بزارن

آخرین ویرایش:

MAJOR

Well-Known Member
چشم اینم چند تا از عکسها البته امیر جون برنامه مدیریت رو برات نزاشتم ها اگه خواستی بگو

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    19.8 کیلوبایت · بازدیدها: 18
  • 2.jpg
    2.jpg
    18.2 کیلوبایت · بازدیدها: 15
  • 3.jpg
    3.jpg
    21.5 کیلوبایت · بازدیدها: 14
  • 4.jpg
    4.jpg
    18.5 کیلوبایت · بازدیدها: 10
  • 5.jpg
    5.jpg
    24.1 کیلوبایت · بازدیدها: 14

MAJOR

Well-Known Member
اینم مابقیش این برنامه دارای دیتا بیس تحت شبکه هست و دیتا بیس اصلیش رو روی سایت گزاشتم که نمایندگی های کیوسک بتونن از هرکجا آگهی وارد کنند و مشتری در هر کجا که بخواد پرداخت کنه مانند سیستم بانک ها
البته تاریخ سیستمم عقب بود برای همین زده سال 79 راستی پروژه سکرت کیوسک رو در آینده ای نه چندان دور معرفی خواهم کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد

پیوست ها

• 7.jpg
    7.jpg
    29.1 کیلوبایت · بازدیدها: 12
  • 6.jpg
    6.jpg
    17.2 کیلوبایت · بازدیدها: 14
آخرین ویرایش:

MAJOR

Well-Known Member
دوستان عزیز اگه لطف کنن و این ترایک سایت ایستگاه رو یه نگاه بندازند بد نیست از دیشب تا حالا روی 152192 باقی مونده و ساعت حدودای 1.30 بود که یک هو به این آمار اضافه شد .
برای امتحان من با 2 تا ip متقاوت بدون هیچ فیال کشی (تمامشو پاک کردم ) وارد سایت ایستگاه شدم ولی باز هم تغییر نکرد . یعنی مسئولان ایستگاه ترافیک سایتشون رو دستی وارد می کنند.
در ضمن در مورد مدرک و اثبات این حرفم باید بگم که ساعتی که من تاپیک قبلی مو در مورد ایستگاه زدم توی مجید آنلاین چک کنید و ببینید یعنی سایت ایستگاه بعد از اون ساعت بازدید کنندهای نداشته و تعداد باز دید های اون روی 173006 باقی مونده ساعت این تاپیک رو نگاه کنید و بعد برای صحت گفته های من به سایت ایستگاه سر بزنید

آخرین ویرایش:

maks_ir

New Member
MAJOR جان من هم ارز كردم خدمتتون كه سايت :: مكث :: تازه راه اندازي شده و الان هم ورژن beta هستش...

بزودي شاهد تغيرات چشمگير و همچنين پيشرفت در روند كار سايت خواهيد بود(روز به روز به سوي ماندگاري...)

در مورد نظرت در مورد كانتر ايستگاه هم باهات موافقم و من هم حرفتو قبول دارم:wink:

shemshad

Banned
سلام به همه يه سوال امير جون اون برنامه كه عكسشو گذاشتين خيلي باحاله چطوري درست كردين در ضمن دوستان اين كيوسك حرف نداره من خودم عاشقشم

MAJOR

Well-Known Member
مکث عزیز من فقط گفتم اگه این مشکلات بر طرف بشه من هم خودم دوست دارم از Asp استفاده کنم ولی ایستگاه رو بچسب فکر کرده که ما .... هستیم آخه سایت آزمون هم این همه بازدید کننده نداره

www.iranwebshop.com

Active Member
با سلام سایت کیوسک رو من براشون راه اندازی کردم اینم چند نومنه دیگه از کارهای من اگر کسی خواست با من تماس بگیره

برخی از نمایندگیهای ما با آدرس کپی رایت خودشان در حال فروش این سیستم می باشند شما هم می توانید به عنوان نماینده ما به فروش این سیستم بپردازید و کارمزد خوبی نیز دریافت کنید.

در زیر برخي از سايتهاي راه اندازي شده با این سیستم را مشاهده می کنید.

سایت نیازمندیهای طراحان وب ایران

www.iranwebshop.info

سایت نیازنما

www.niaznama.com

سایت پارسا تبلیغ

www.parsatabligh.com

سایت طراحان وب اصفهان

www.esfahanwebshop.info

سایت کیوسک 118

www.qsk118.com

سایت همه دانان

www.hamedanan.com

سایت ایران تون

www.iranton.com

سایت بانک نیاز مرکز اطلاعات شهر مشهد

www.bankeniaz.comپ

سایت بی ما نند

www.bimanand.com

و برخی دیگر ....................

اطلاعات بیشتر در سایت www.iranwebshop.com/ads

adsEmail_theme_jadid copy.gif

MAJOR

Well-Known Member
آقاي ايران وب شاپ بايد اينجا بهتون بگم خدماتتون بد رفع مشكلتون بد پشتيباني بد پاسخگويي بد سورس سايت بد و .... ديگه كه من به عنوان يه كسي كه با سورس شما كار كردم اينو مي گم شما 10 تا يوزر ادمين براي اين سايت تعريف كرده بوديد كه همه كاربراي ديگه كه اين سيستم رو مي فروشن جزئ اون دسته بودند اين پورتال يه پورتال نوشته شده توسط شما يا هر شخص ايراني نيست با دليل ثابت مي كنم و اتفاقا شما و هيچ كدام از هم كارانتانكه اين سيستم رو با نام هاي مختلف مي فروشيد به اين نكته توجه نكرديد كه حد اقل قالب سايتتون رو عوض كنيد و تمام سيستم ها داراي همين قالب هستند من به ياد دارم سيستم سايت كيوسك به مدت يك هفته خراب بود و شما مي گفتيد كه من در شهرستانم .
چرا پورتالي كه 400 هزار تومن پول براش گرفتيد بايد 10 تا كار بر ادمين بغيير از شما و مدير سايت داشته باشه .
سيستم شما css نداره آرشيو نداره و......
تنها چيزي كه شما توش موفق بوديد پول گرفتنه در ضمن تو مديريت سيستمتون مبالغ رو با ق نوشتيد (مبالق) شايد عجله داشتي .

terrorist

Banned
به نظر من باید یه تاپیک بزنم تا اونایی که این سیستم را خریداری کردن بیان و مشکلاتشون را مطرح کنند....
شاید اون قول ها عملی بشه....

www.iranwebshop.com

Active Member
اعتراض

یه نگاه به اینجا بکن بعد میشه گفت رقیب یعنی چی تازه من با مدیرش آشنا هستم امیر مهران هست لینکشم تو امضام هست خیلی خوب دارن پول در میارن 4 تا تابلو بزرگ تو شیراز زدند و حدود 25 تا کارمند داره خواستید عکس دفترشون رو هم براتون میزارم.خدایی اگه قراره رقیب بگی باید تو پول در آورن مثل ایستگاه باشی نه تو تبلیغ گرفتن اینم لینک سایتش کــــــــــــــــــــــــــــــیوســــــــــــــــــــــــــــــــــتک

با سلام من شما رو به عنوان مدیر سایت کیوسک نمیشناسم مدیر سایت کیوسک اقایی هست به نام امیر مهران در مورد سیستم که ظاهرا خودتون خیلی تعرف و تمجید کردین و من از شما تشکر می کنم اما در مورد پشتیبانی ما باید بگم که سایت کیوسک هاستش توسط ما پشتیبانی نمیشه اینو می تونید از ns های دومین اونها ببینید پس ما نیستیم که باید پشتیبانی کنیم
در مورد admin هم باید بگم که ما سورس این برنامه رو به خریدار اون تحویل دادیم و ایشون خودش دوست داشته موقع نصب یا بعد از اون براش چند تا admin بگذاره این به خودشون مربوطه چون فایلهای نصب سیستم در اختیار اونهاست یا مدیر پشتیبانی هاست رفته در phpmyadmin و کاربی رو به عنوان مدیر تعریف کرده
در پایان بازم از شما تشکر می کنم که از این سیستم تعریف و اون رو به عنوان رقیب سایت ایستگاه معرفی کردین
موفق باشید

www.iranwebshop.com

Active Member
راستی یادم رفت بگم که چند بار این سیستم رو در هاست خودتون دستکاری کرده بودین که ما مشکل شما رو برطرف کردیم اینو می تونید از مدیر سایت سوال کنید حتی یک بارم که مدیر هاستتون ظاهرا چند روزی قیبش زده بوده . قرار بر این شده بود که هاست رو به خوده ما انتقال بدن که بعد از چند روز سرویس دهندتون دوباره یادش میاد که باید رسلری خودشو شارژ کنه و ...............

اگر ادعای رغیب ایستگاه رو دارین باید ابتدا یک سرور اختصاصی بگیرید

MAJOR

Well-Known Member
یعنی شما ادعای این رو دارید که خودتون این سیستم رو نوشتید وا قعا .....
من هم با امیر مهران رفیق هستم و همین آقای تروریست امیر مهران هست مشکل اساسی در این مسئاه هست که سورس سایت رو که مال خودتون نیست فارسی کردید دارید می فروشید و ادعا هم نسبت به اون دارید این یه مشکل اساسی هست که ما هر وقت یه سورس رو فارسی می کنیم احساس می کنیم دیگه اون سورس متعلق به ما است .
بعد شما این ذره بین طلایی رو از کجا گرفتین تا من با هاشون یه تماس بگیرم و دوتا شم من بگیرم .

bishtar

Member
اسکریپت سایت مدیریت آگهی و تبلیغات

راستش تمام اسکریپتهای مدیریت سایت آگهی و تبلیغات نواقصی دارن ولی
اسکریپت بکار رفته تو سایت www.bishtar.ir خدایی
یه چیز دیگس.
یه سر بزنین بعدش قضاوت کنین.

مطمئنا حرفه ای ها این اسکریپتو می پسندن

farhadgreat

Member
دوستان به نظر من به فکر یه ایده جدید باشید حاضرم بهتون قول بدم که دیگه هیچ سایتی تو ایران از این ایده (به غیر از ایستگاه) نمی تونه پول در بیاره از من میشنوید اگر دنبال پولید دنبال ایده هم باشید و به فکر کپی ایده دیگران نباشید

جدیدترین ارسال ها

بالا