رفع پیغام geniun روی دسکتاپ ( کمک )

dani222

Member
سلام
من 3 الی 4 هفته هستش که ویندوز 7 یختم . ولی الان همچین مشکلی و هم چین شکلی روی دسکتاپم اومده علتش چیه ؟ و برای رفع این مشکل الان باید چی کار کنم ...!!!
کمک فوری فوری
who2im99mc501mhuadjx.jpg

the_king

مدیرکل انجمن
سلام
من 3 الی 4 هفته هستش که ویندوز 7 یختم . ولی الان همچین مشکلی و هم چین شکلی روی دسکتاپم اومده علتش چیه ؟ و برای رفع این مشکل الان باید چی کار کنم ...!!!
کمک فوری فوری
اجازه دادید که ویندوز آپدیت بشه، اونم آپدیت شده و حالا ویندوز تشخیص داده که دارید استفاده غیر قانونی می کنید
و نسخه اصلی و پولی اش نیست. اگر به ویندوز اجازه بدهید که خودشو آپدیت کنه هر چند وقت یکبار از این
موارد خواهید داشت.

وقتی ویندوز را کرک می کنید حواستون باشه که کرک ویندوز 7 در اینترنت و خود مجید آنلاین هست، اما
نسخه ویندوز شما 7601 است، نباید کرکی که نسخه دیگری داره، مخصوصا قدیمی تر را روی ویندوز تان اجرا کنید،
ممکنه کلا بوت سیستم رو از کار بندازه یا ویندوز قاطی کنه. فرضا کرک 7600 رو یا 7100 را امتحان نکنید.

فایل پیوستی رو از حالت فشرده خارج کرده و اگر ویندوز تون 32 بیتی است، RemoveWatermarkX86.exe و اگر
64 بیتی است RemoveWatermarkX64.exe را اجرا کنید.
اگر نمی دانید که ویندوز تون چند بیتی است، در منوی Start یا در صفحه Desktop روی آیکون Computer
راست کلیک کرده و گزینه Properties را انتخاب کنید و یا ترکیب کلیدی کلید ویندوز + کلید Pause/Break را
فشار دهید. در پنجره ای که باز میشه در اطلاعات بخش System نوشته System Type که روبرویش می نویسه
32 بیتی یه یا 64 بیتی.

بعد از اینکه اون کرک متناسب با ویندوز تون را اجرا کردید کلید Y و سپس کلید Enter را فشار می دهید تا
کرک عملیات لازم رو انجام بده.
وقتی اجرای کرک تمام شد و پنجره اش بسته شد، ترکیب کلیدی کلید ویندوز + کلید R را فشار دهید
تا پنجره Run باز بشه. در پنجره Run بنویسید mcbuilder و کلید Enter را فشار دهید تا حافظه Cache سیستم
بازنویسی بشه و کرک تاثیر خودشون بذاره.
حالا یکبار ویندوز را Restart کنید، باید پیغام مورد نظر از صفحه Desktop ناپدید شده باشه.

Windows 7 7601 Activator.zip

منبع : رفع مشکل پیغام

رجوع شود به :
ویندوزم داره از کار میفته کمکم کنید.
ويندوز سون اصل براي لپ تاپ

پیوست ها

• Windows 7 7601 Activator.zip
    16.2 کیلوبایت · بازدیدها: 30

جدیدترین ارسال ها

بالا