رفع مشکل سیاه شدن شی فلش در ویندوز 8.1

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
سلام به همه دوستان عید رو به همگی شما تبریک میگم انشا ا... سال خوبی رو داشته باشید.
یه پلاگین نوشتم برای رفع مشکل سیاه شدن شی فلش در ویندوز 8.1 که پیوست کردم باشه عیدی من به شما که البته واقعا ناقابله.

پیوست ها

• FlashObjectBlackBugFixes.rar
    84.4 کیلوبایت · بازدیدها: 202

p30graphic

Active Member
واقعا ممنون، عیدی خوبی بود، کاش دیروز میخوندم اینو که دوباره ویندوز 7 نصب نمیکردم :cry:

این اشکال از کجا میاد؟ فلش من یه جور دیگه اجرا میشد توی windows 8.1.

یه راهنمایی هم میکنید چطور از این پلاگین استفاده کنم؟
توی تمام پروژه هام باید از این استفاده کنم؟ ربطی به آپدیت Flash Player نداره؟

loo30fer

این اشکال از کجا میاد؟ فلش من یه جور دیگه اجرا میشد توی windows 8.1.
راستش وقت نشد بررسی کنم علت بروز این مشکل چی میتونه باشه ولی اینطور که معلومه از FlashPlayer نسخه 12.0.0.38
یه راهنمایی هم میکنید چطور از این پلاگین استفاده کنم؟
توی تمام پروژه هام باید از این استفاده کنم؟ ربطی به آپدیت Flash Player نداره؟
همراه با پلاگین یه Sample قرار دادم که نحوه استفاده رو نشون میده ولی یه توضیحی میدم
در هر Page که از شی Flash استفاده کردین نیاز هست که در Page Start اون Page تابع BlackBugFixes رو در PluginRun اجرا کنید البته باید توجه داشته باشین که شی هایی که در حالت Hide قرار دارن مشکل سیاه شدنشون بعد از Show همچنان وجود داره پس باید بعد از دستور Show مجددا تابع BlackBugFixes اجرا بشه.
البته در نسخه بعدی دیگه نیازی به اجرا کردن هیچ تابعی نیست و پلاگین به صورت خودکار اینکار رو انجام میده و حجم پلاگین هم به 15-10 کیلوبایت کاهش پیدا خواهد کرد.

phontoms

New Member
ممنون
فقط یه سوال
این مشکل تو ویندوز 8.1 هست یا تو 8‌ مشکل داره؟
چون ویندوزم 8‌ هست و مشکلی با اجرای فایل ها فلش ندارم!!!!!!
ممنون میشم توضیح بدین
و اینکه اگه برنامه تولیدی که این پلاگین توش استفاده شده رو تو ویندوزهای 7 یا xp اجرا کنیم
مشکلی پیش میاد یا نه؟
منظورم اینکه این پلاگین تو همه ویندوزها کار میکنه یا فقط مخصوص ویندوز 8.1 هست؟
ممنون

loo30fer

این مشکل تو ویندوز 8.1 هست یا تو 8‌ مشکل داره؟
فقط تو ویندوز 8.1
و اینکه اگه برنامه تولیدی که این پلاگین توش استفاده شده رو تو ویندوزهای 7 یا xp اجرا کنیم
مشکلی پیش میاد یا نه؟
خیر هیچ مشکلی بوجود نخواهد آمد
منظورم اینکه این پلاگین تو همه ویندوزها کار میکنه یا فقط مخصوص ویندوز 8.1 هست؟
خیر متاسفانه بدلیل کمبود وقت نتونستم به ویندوز 8.1 محدودش کنم در هر صورت مشکلی پیش نمیاره ولی اگه خواستین خودتون میتونید محدودش کنید.

sabokdasti

New Member
با تشکر از دوستمون که پلاگین رو تهیه فرمودند، اما عنایت داشته باشید این مشکل ویندوز 8.1 هست و اگر لیست update های ویندوز رو چک و آپدیت، با نام زیر رو نصب کنند مشکل فلش ها حل خواهد شد.

Security Update for Internet Explorer Flash Player for Windows 8.1 for x64-based Systems (KB2942844)

جدیدترین ارسال ها

بالا