رشته طراحي وب

iLove

Active Member
براي اينكه يك طراح وب شد.بايد در دانشگاه چه رشته را بخوانيم.؟؟؟

majid_a95

Active Member
يعني به رشته درسي مربوط نيست؟
مهندسي نرم افزار چه طور؟

همون مهندسی نرم افزار منظورم بود :green:
نمیشه بگی مربوط نیست. خوب این خودش یه پوئن محسوب میشه ولی مانعی هم نداره اگه اون رشته نباشی ...
باید بیشتر سعی کنی دیگه!
آشنای مقدماتی با برنامه نویسی ... بعد شروع کار با طراحی سایت !!
من طراح های زیادی دیدم که رشته ای غیر از نرم افزار خوندن و طراح های قابلی هستند . تو این سایتم فکر می کنم باشند!!!

iLove

Active Member
همون مهندسی نرم افزار منظورم بود :green:
نمیشه بگی مربوط نیست. خوب این خودش یه پوئن محسوب میشه ولی مانعی هم نداره اگه اون رشته نباشی ...
باید بیشتر سعی کنی دیگه!
آشنای مقدماتی با برنامه نویسی ... بعد شروع کار با طراحی سایت !!
من طراح های زیادی دیدم که رشته ای غیر از نرم افزار خوندن و طراح های قابلی هستند . تو این سایتم فکر می کنم باشند!!!

ببخشيد آدرس سايت شما چيه؟؟؟؟؟؟

silverboy65

Member
من خودم رشتم چیز دیگه ای بوده ، ولی هر کی رو دیدم فارق التحصیل رشته کامپیوتر بوده با جدول سایت طراحی می کرده :d، طراحی قالب و صفحات استاتیک ، زیاد سخت نیست و درس دانشگاهی نمی خواد ، ولی برنامه نویسی سایت خوب سخت تره ، و زمان بیشتری نیاز داره ولی بازهم 4 سال درس دانشگاهیی نیاز نداره ، البته اگه به تنظیم خانواده علاقه دارید بحثش جداست :d

iLove

Active Member
من خودم رشتم چیز دیگه ای بوده ، ولی هر کی رو دیدم فارق التحصیل رشته کامپیوتر بوده با جدول سایت طراحی می کرده :d، طراحی قالب و صفحات استاتیک ، زیاد سخت نیست و درس دانشگاهی نمی خواد ، ولی برنامه نویسی سایت خوب سخت تره ، و زمان بیشتری نیاز داره ولی بازهم 4 سال درس دانشگاهیی نیاز نداره ، البته اگه به تنظیم خانواده علاقه دارید بحثش جداست :d

ببخشيد براي اينكه يه نفر طراح حرفه اي وب باشه بايد چه چيزهايي بداند و بلد باشد؟

farik

Well-Known Member
با سلام..دوست عزیز اگه زبانت خوبه بهترین و استانداردترین منبع w3school هست....موفق باشید

silverboy65

Member
به نظر من هم HTML و CSS رو از W3 یاد بگیر ، بعد برای تکمیل CSS کتاب بگیر ، جاوا هم بستگی به خودت داره که چقدر می خوای توش حرفه ای بشی ، ولی بهتره اون رو هم کتابش رو بگیری
فوتوشاپ و گرافیک وب هم من چون خودم تجربی یاد گرفتم ، نظری ندارم فکر کنم همین آموزش های سایت رو ببینی و یه سری نمونه کار بقیش بستگی به خودت داره

iLove

Active Member
به نظرشما اگه اين سايت ها رو با گوگل ترجمه كنم مشكلي پيش نياد؟؟؟؟؟؟:sad:

farik

Well-Known Member
با سلام مجدد..
اگه متن ها رو میفهمید مشکلی نیست..یکم که راه بیفتید دیگه میتونین از تو کد مفهوم نویسنده رو بگیرین..در ضمن برای جاوا اسکریپت من بهترین راه رو تو تحلیل کدها میدونم البته قبلش باید یکم راه بیفتی...آخه من منبع خوب پیدا نکردم که منسجم و خیلی کامل باشه..اگه دوستان میشناسن بگن تا ما هم بیشتر آشنا بشیم..
موفق باشید

silverboy65

Member
پیشنهاد من اینه که حتما همون سایت w3 رو دنبال کنید ، اون هم به صورت زبان انگلیسی ، چون آموزشش کاملا علمیه و اگر هم معنی جملاتش رو خوب متوجه نشید ،مثال هاش کاملا به درکش کمک می کنه ( سیستم مثال جالبی داره )
علت دیگه اش هم اینه که هیچ کتاب و سایتی کامل نیست ، و همیشه برای حرفه ای تر شدن نیاز دارید تا به منابع زبان اصلی مراجعه کنید و اگر زبانتون خوب نباشه و واژه های تخصصی رو ندونید نمی تونید پیشرفت کنید

iLove

Active Member
با تشكر از شما.
الان من دارم به طور كامل html كار ميكنم.
به نظرتون بعد اتمام html چه مبحثي رو بخونم؟

جدیدترین ارسال ها

بالا