*رتبه بندی سایت های برتر*

shayanboy

Active Member
سلام به همه وبمسترها و صاحبان سایت های فارسی:)

رتبه بندی سایت های کاربران مجید آنلاین

هر ماه سایت های برتر طی بررسی و کارشناسی و نظرسنجی در این تاپیک معرفی خواهند شد. ( تقریبی )

نظر بدید و بررسی کنید
برای نظر دادن آدرس هایی که قبلا نظر داده شده از نقل و قل استفاده کنید

دیدگاه من به عنوان یک بازدیدکننده می باشد . و هیچ جنبه توهین آمیزی ندارد. هر گونه سوال و مطالب دارید فقط پیام خصوصی بذارید. در تاپیک بحصی جز دادن آدرس سایت و نظر دادن بیان نکنید

قوانین :
1. فقط آدرس سایت خود را در این تاپیک معرفی کنید
2.وبلاگ ها و فتوبلاگ ها بررسی نمی شوند
3.آدرس های تکراری بررسی نمی شوند
4. هرگونه سوال یا مطلبی هست فقط پیام بذاربد در تاپیک بیان نکنید
-----------------------------------------------------------
رتبه های برتر ماه فروردین :
1-www.gashtvagozar.com
2-www.parslandgroup.com
3-www.nero.ir
4-www.aj-tools.ir

آخرین ویرایش:

shayanboy

Active Member
www.nero.ir
نمره گرافیک : تا الان 14 از 20
نمره داینامیک بودن : 15 از 20
درصد 10 برتر بودن این ماه : 45%

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
سایت چطوری باید معرفی کنیم

shayanboy

Active Member
سایت رو آدرسش رو بدید اگه ماله خودتون نیست مثل من تعیین نمره کنید و اگر سایت ماله خودتونه فقط آدرس سایت رو بذارید تا من و بقیه کاربران تعیین نمره کنند . :)

mossy

Member
طبق چه اصول کلی نمره میدین!؟
نمره گرافیک یعنی چی؟ نمره داینامیک بودن چطور؟
اصول رو خیلی باز و کلی و سلیقه ای نگرفتین؟
البته یه نظر بود، من نه سایت شخصی دارم و نه مایلم بدونم کی سایتش برتر شده تا ببینم، بیشتر به تکنیکهایی که برای تهیه سایتها استفاده میشه علاقمندم.

shayanboy

Active Member
طبق چه اصول کلی نمره میدین!؟
نمره گرافیک یعنی چی؟ نمره داینامیک بودن چطور؟
اصول رو خیلی باز و کلی و سلیقه ای نگرفتین؟
البته یه نظر بود، من نه سایت شخصی دارم و نه مایلم بدونم کی سایتش برتر شده تا ببینم، بیشتر به تکنیکهایی که برای تهیه سایتها استفاده میشه علاقمندم.

نه عزیز دلخواهی نیست شما هم خودتون می تونید نمره بدید . و این نمره ها کاملا واضح هستن . شما با دیدن سایت مورد نظر بررسی گرافیک و داینامیک بودن آن نمره بدید . داینامیک بودن یعنی اینکه : آیا سایت از برنامه نویسی های مورد نظر استفاده کرده یا نه . منتظر همه نمرات و نظرات هستیم و در آخر سر 10 سایت برتر این ماه معرفی می شن . :)

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
این امتیاز دهی که شما راه انداختید ، هیچ مبنای علمی نداره و تنها سلیقه و دید ظاهری یک آماتور هست.
برای سرگرمی و وقت گزرانی بد نیست...

shayanboy

Active Member
رو چه حسابي شما اين درصدها رو اعلام ميكنيد ؟

ممنون
ببینید . کسانی که آدرس سایت شون رو میدن . من نگاه می کنم . آنالیز کارو می دم . شاید هم تقریبی باشه . اما برای صاحب یک سایت خیلی می تونه موثر باشه تا رو سایت خودش بیشتر کار کنه
آخر هر ماه هم 10 سایت برتر اعلام می شن . که جنبه رقابتی نداره .
چون من از دید یک بازدیدکننده به سایت مخاطب نگاه می کنم . شاید هم جنبه علمی نداشته باشه .
قصد بدی هم ندارم . نظر و پیشنهاد هست که همه هم می تونند نظر و آنالیز سایت ها رو بدن و نمره گذاری کنند . کسانی که نمی خواهند سایت شون بررسی بشه . خب اعلام نکنند
تا به اینجا که خب پیشرفت داشته و استقبال شده و از مدیر انجمن در مورد این بحث توجه بیشتر جلب می کنم .
با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا