رایت divx

mahmood_mn

Active Member
سلام می خواستم ببینم دوستان می تونن یه اطلاعاتی درباره رایت dvd divx بدن و اینکه آیا باید رایتر مدل خاصی

داشته باشه ؟؟؟؟ ممنون:)

www.nero.ir

Member
اگه منظورت این هستش که شما بخوای فیلم divx رو در dvdplayer مشاهده کنی لازم نیست طوره خاصی رایت شده باشه شما به صورت data هم اگه رایت کنی میشه در dvdplayer مشاهده کرد

mahmood_mn

Active Member
اگه منظورت این هستش که شما بخوای فیلم divx رو در dvdplayer مشاهده کنی لازم نیست طوره خاصی رایت شده باشه شما به صورت data هم اگه رایت کنی میشه در dvdplayer مشاهده کرد

:)با سلام . ممنونم از اینکه جواب دادید . من منظورم این نبود که با dvd player اجرا می شه منظورم این بود که به عنوان

مثال من یه فیلم دایویکس توی هاردم دارم حالا می خوام اونو روی دی وی دی رایت کنم و با دستگاه دی وی دی دایویکس نگاه کنم حالا باید چیکار کنم . با nero می شه

همچین کاری کرد یا نرم افزار دیگه ای نیاز هست ، باید با رایتر مخصوصی این کارو کرد و ....

ممنون

mostafa_az

Well-Known Member
شما با nero به صورت data dvd رایت کن. اگه دستگاه player شما قابلیت پخش Divx داره توی مشاهدش مشکلی نخواهی داشت.
ضمنا اگه Divx های شما 700 مگی هستش 6 تایی توی یه dvd جا میشه. اینو گفتم که حواست باشه اشتباها یه دونه dvd برا یه Divx حروم نکنی.

مخلصیم
مصطفی

sepi90

Member
اگر منظور شما تبديل به dvd باشه ، يعني فيلم divx رو ميخواي بکني يه فيلم dvd ( زير نويس و منو و ... ) ، مثل بيشتر اينايي که بيرون ميفروشن ، براي اين کار از converter ها استفاده کن . نرم افزارهايي مثل :
VSO_ConvertXtoDVD
power_video_converter

mostafa_az

Well-Known Member
خود نرو هم امکان تبدیل فایل های Divx به DvD رو داره که البته این امکان روی نسخه های Essentials به صورت trial هستش و روی نسخه های Ultra به صورت ارجینال وجود داره.اگه از ورژن Essentials استفاده میکنین کافیه با یه سریال Ultra برنامه رو رجیستر کنین تا به این ورژن تبدیل بشه.

مخلصیم
مصطفی

mahmood_mn

Active Member
از همه دوستان خیلی ممنونم جوابم گرفتم :oops:فقط یه سوال دیگه داشتم اونم اینکه چه طوری می شه dvd رو تبدیل به dvd divx کرد .

ممنون :wink:

mostafa_az

Well-Known Member
برای اینکار نرم افزارهای rip کردن وجود داره که به وسیله اونها اینکارو انجام میدن. بعضی از این نرم افزارها ایناهاست:

Xilisoft DVD Ripper Platinum
DVDPean Pro
No1DvdRipper

مخلصیم
مصطفی

mahmood_mn

Active Member
برای اینکار نرم افزارهای rip کردن وجود داره که به وسیله اونها اینکارو انجام میدن. بعضی از این نرم افزارها ایناهاست:

Xilisoft DVD Ripper Platinum
DVDPean Pro
No1DvdRipper

مخلصیم
مصطفی

آقا مصطفی خیلی ممنون . می خواستم ببینم می شه یه توضیحی هم کلا در باره convertor ها بدین و انواعش رو

معرفی کنید . :D

mostafa_az

Well-Known Member
سوالتون رو دقیق متوجه نشدم اما این کانورتورهایی که معرفی کردم فایل های دی وی دی رو به انواع پسوند های مختلف ( شیر شتر تا سر شمع موتور ) و با هر فرمت تصویر و صدایی در کیفیت و حجم دلخواه تبدیل میکنه.

مخلصیم
مصطفی

mahmood_mn

Active Member
سوالتون رو دقیق متوجه نشدم اما این کانورتورهایی که معرفی کردم فایل های دی وی دی رو به انواع پسوند های مختلف ( شیر شتر تا سر شمع موتور ) و با هر فرمت تصویر و صدایی در کیفیت و حجم دلخواه تبدیل میکنه.

مخلصیم
مصطفی

بله منم منظورم همین بود فقط ورودیش دی وی دی هست و فایل دیگه ای رو ( مثل : wma . mp3 . wav و .... ) ساپورت

نمی کنه .:)

mostafa_az

Well-Known Member
بله. برای تبدیل ورژن های مختلف صوتی و تصویری بهترین نرم افزار برایاین کار همون JetAudio خودمون هستش. تا الان هر پسوندی که میخواستم رو باهاش به هم تبدیل کردم.

مخلصیم
مصطفی

DaRiOuShJh

Member
این برنامه ای که تو امضام معرفی کردم رو هم یه نگاه بندازید
برنامه ی جم و جور و جالبی هست
تو اون تاپیک یه عکسم ازش گزاشتم

esem1982

New Member
با سلام

من با رایت داویکس یه مشکل کوچیک دارم

چه طور میشه روی یه دی وی دی فیلم های بصورت دیوکس رو بدون بستن رایت اضافه کرد

منظورم این که در زمان های مختلف

البته با این امکان که دی وی دی پلیر بتونه اجرا کنه

ممنون

سلام من روي يك دي وي دي چندين فيلم دايوايكس رايت كردم و از نرو استفاده كرده ام بايستي توي تنظيمات نرو دنبالش بگرديد

masih_abadi

New Member
با سلام و عرض خسته نباشید من هم یک سری فایل به DIVX تبدیل کردم و با Data Nero رایت کردم ولی DVD player با نمیکنه(ِدی وی دی پلیر من سونی و فرمت دایویکس ساپورت میکنه) باید چیکار کنم با تشکر

nima_dsnr

کاربر VIP
دوست عزیز این تاپیک مال 5 سال پیش هست و نباید میاوردید بالا
بهتره سوالتون رو تو تاپیک جدید مطرح کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا