رایت بر روی CD های سوخته !

Peyman-Pop

Active Member
بعضی از دوستان در زمینه سوزاندن CD استاد واقعا هستند . حالا ...

ولی خوب تقریبا همه به محض این که CD هاشون زیر رایت میسوزه اون رو خرد میکنن و یا دور میندازن .

اما به هر دلیل اگر در زمان رایت CD به صورت DATA سی دی شما سوخت اصلا ناراحت نباشید چون اگر مایل باشید می توانید در ادامه CD رو مجددا رایت کنید حتی فایلهایی رو که سالم رایت شدن رو نیز حفظ کنید برای این کار کافی هست که از NERO شش به بالا استفاده کنید .

سی دی سوخته خود را در رایتر قرار بدهید حال نحوه رایت را دو باره DATA انتخاب کنید و فایلهایی را که قرار هست رایت کنید را مجددا ADD کنید .

در این حالت رایتر از شما سی دی سوخته را قبول می کنه و لازم نیست سی دی خام درون رایتر قرار بدهید.

نکته : حتما قبل از ADD کردن فایلها باید بدونید که چه مقدار فضای خالی در سی دی سوخته دارید . اینو باید از میزان پر بودن حلقه پشت CD حدس بزنین و بیشتر از حجم باقیمانده نخواین رایت کنین.

و نکته دیگه این که سی دی رو باید خود NERO سوزانده باشه نه کس دیگه حتی شما !

منبع: SetarehSorkh

aghahamidgol2

Active Member
نرو چه برطري به بقيه داره كه فقطاون مي تونه بسوزونه ؟‌من مگه چمه :(
بازم ممنون داري مي تركوني مقاله رو

Maxton

Active Member
این کار امکان پذیر نیست.لا اقل برای من یکی که نشد.یکی از دیگه از رفقا هم نتونست بکنه.

مهدی

sambol

Active Member
ماله ما كه چند سري اينجوري شد به عقل خودمون هم رسيد ولي كار نكرد

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
فكر نكنم اين كار عملي باشه چون اگه سي دي سوخته باشه رايتر سريع اجكت ميكنه و برنامه هم قبول نميكنه

حالا بچه ها امتحان كنن چون من با نرو كار نميكنم با كلون كار ميكنم

علي

Peyman-Pop

Active Member
خواهش می‌کنم دوستان.

به این نکته باید توجه داشته باشین که سیدی اگر مقداری فضای خالی‌ داشته باشه اینکار امکان پذیره اما اگر سیدی رو تا لب به لب پر کرده باشین و بسوزه و دوباره بخواین روش رایت کنین این کار در اون زمان امکان پذیر نیست.

علی‌ جان رایتر تا قبل از اینکه بخواین از سیدی استفاده کنین سیدی سوخته رو پس نمیزنه بعد از اون هم برنامه های رایتر می‌تونن تشخیص بدن که سیدی سوخته یا نه که بیشتر اونها در اون زمان سیدی رو پس میزنن اما این ورژن نرو وقتی‌ سیدی سوخته شده با الگوریتم خودش رو پیدا میکنه پس نمیزنه بلکه در ادامه اون برای شما رایت میکنه.

پیمان

anti-life

Active Member
سي دي رايتر شما اول بايد قابليت رايت دوباره داشته باشه ......!

در مورد سي سوخته بگم كه اگر هم شدني باشه مطمنن به نرمافزار ربطي نداره بلكه بايد سخت افزاري باشه .....!

اين چيز با عقل جور در نميياد. :گردي

paramond

Member
آقا اين چيزها نيست و نبود و نخواهد بود

اين که ميشه سي-دي سوخته رو دوباره رايت کرد که ميشه ولی در صورتی که سسيون سي-دي بسته
نشده باشه که احتمال بسته شدنش کم هست چون وقتی بسته ميشه که سي-دي کامل شده باشه
و اين عمل در پايان کار انجام ميشه
حالا چرا فقط نرو و برنامه ديگه آی نه
اگر نرو رو اينستال کنيد و در مای کامپيوتر بر روی سي-دي رايتر با کليد سمت راست کليد کنيد و بر روی پراپتيس
کليک کنيد يک کزينه ای بود که يادم نيست ولی بعد از اينستال نرو اونجا زاهر ميشه و شما ميتونيد
انتخاب کنيد که کدام دفعه که سي-دي رايت شده رو مشاهده کنيد يعنی در اصل سي-دي رو قسمت بندی
ميکنه
و شما ميتونيد برای امتحان سي-دي سوخته شده رو بر روی سي-دي روم امتخان کنيد و ميبينيد که
همون قسمت سوخته که قبلی از رايت مجدد بود رو نمايش ميده يا اينکه بر روی کامپيوتری که نرو اينستال
نشده هم ميشه تست کنيد

موفق باشيد مهدی

Sunboy454

Active Member
قابل توجه افرادی که به هر دلیل نتونستن از این روش استفاده کنن ،
من از این روش معمولا استفاده میکنم و کاملا هم جواب میده ( در مورد data ) و در صورتیکه cd جا داشته باشه حتی overwrite هم میشه کرد ؛ تا اونجا که یادمه من با Nero 5.5 از این کارا میکردم و مشکلی هم نداشت

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا