راه های دریافت اکنت رایگان رپیدشیر

شما در این است می توانید با کلیک بر روی تبلیغ ها پولی دریافت کرده و سپس آن را به حساب مجازی انتفال داده و باهاش اکنت رپیدشیر یا هر چیز دیگری خریداری کنید
1. ابتدا وارد سایت bux.to می شوید سپس در بالای سایت register را می زنید
2. در صفحه ثبت نام گزینه ها را بصورت زیر پر می کنید
Username = نام کاربری شما
Password = کلمه عبور شما
Confirm Password= تکرار کلمه عبور شما
Email Address = پست الکترونیکی شما
Confirm Email Address = تکرار پست الکترونیکی شما
AlertPay or YourBuxCard Email Address for Payments = همان پست الکترونیکی خود را بنویسید
Your Country = کشور را united arab emirates انتخاب کنید
Referrer = در این بخش شما می توانید برای حمایت از پست ما shahedprimary را وارد نمایید یا باید از کد پیش فرض سایت که freeaward است را وارد نمایید
I Accept the Terms of Service = تیک را بزنید
Security code = کد امنیتی موجود در تصویر زیرش را وارد کنید
بعد گزینه register را بزنید
بعد از عملیات ثبت نام وارد سایت شده و در بخش Surf Ads شده و برروی هر تبلیغ کلیک کرده و منتظر شوید برای هر تبلیغ 30 ثانیه تمام شود و تیک done در بالای صفحه اش بیاید​
در مرحله بعد شما باید وارد سایت https://www.alertpay.com/ شوید و با ایمیلی که در بخش بالا وارد کردید یک حساب مجازی بسازید​
تمام مراحل رایگان هست​
باتشکر از صرف وقتتان برای پست ما

آخرین ویرایش:

sharktech

کاربر فعال
ببین عزیز من روی این قضیه حدود یه ماه وقت گذاشتم و 120 دلار هم توی حسابم (حساب سایت bux) دارم و الان حدود چهار ماهه که درخواستم رو برای واریز این 120 دلار فرستادم, اما هنوز خبری ازشون نیست !!!!

به قول یکی از دوستان, آدم صبح تا شب اونجاشو پاره میکنه پولی بهش نمیدن, حالا برای چی بیان و برای این کارها به آدم پول بدن ؟؟؟

به شما دوستان هم پیشنهاد میکنم اصلا دنبال اینجور چیزها نرین, همش کلاه برداریه.

من فقط یه سایت رو میشناسم که واقعا پول توش هست, اما شما میتونین روزی فقط 4 سنت پول دربیارین و وقتی هم که حسابتون به دو دلار رسید, میتونین اونو به حساب بانکیتون انتقال بدین.

حالا حساب کنین ببینین چند وقت طول میکشه تا آدم بتونه این دو دلار ناقابل رو جور کنه !!!!

به سایت alertpay.com وارد شوید پس از ورود به سایت باید در این سایت یک اکانت بسازید.برای این کار روی Sign Up در بالای صفحه کلیک کنید
در قسمت Choose your country محل زندگی خود را انتخاب کنید: United States برای کسانی که در ایران زندگی میکنند
از سه گزینه قسمت پائینی Personal Pro را انتخاب کنید
بر روی دکمه Next کلیک کنید
در این قسمت مشخصات فردی خود را به طور کامل و صحیح بنویسید.

تذکر: عزیزانی که در ایران زندگی می کنند 4 قسمت زیر را بصورت زیر پر کنند:
City / Town: Los Angeles
State: California
Zip Code: 90014
Home Phone: 888-245-4697
بر روی دکمه Next کلیک کنید.

پس از گذراندن این مرحله بر روی دکمه Register کلیک کنید.شما با موفقیت اکانت خود را ساخته اید.
تذکر: برای فعال سازی اکانت خود باید به ایمیل خود رفته و روی لینک فعال سازی که از طرف سایت alertpay برای شما فرستاده شده کلیک نمائید.حالا شما یه اکانت alertpay دارین که اگه توش پول داشته باشین (که الان میگم چجوری) میتونین باهاش هر کاری بکنین.از جمله خرید اکانت Rapidshare

جدیدترین ارسال ها

بالا