راه حرفه اي شدن فتوشاپ

top_effect

New Member
ضمن سلام و خسته نباشيد و تبريك به شما براي ايجاد اين سايت پر طرفدار و پر محتوا

من علاقه خيلي زيادي به فتوشاپ دارم و در حال حاضر هم مشغول به تدريس فتوشاپ هستم اما از آنجايي كه دانشجو هستم زياد وقتي براي آن نميگذارم ولي خيلي دوست دارم كه فتوشاپ رو به صورت حرفه اي ياد بگيرم من از همه effectهايي كه شما در سايت نشان داده ايد استفاده كردم و مايل ام كه خيلي بيشتر از اينها در مورد فتوشاپ اطلاعات داشته باشم از اين رو از شما ميخواهم كه به من كمك كنيد و راه حرفه اي شدن در زمينه فتوشاپ را به من نشان دهيد.

با تشكر top_effect

Parham

Well-Known Member
بهترین راه در ابتدا آموزش صحیح کاربرد هریک از ابزار ها در این برنامه هست ، در مرحله بعد باید شما بتونید ابزار ها را در جای صحیح خودش به کار بگیری و بدونی‌ که در هر قسمت یا برای یک کار خاص بهترین راه چی‌ هستش ، در مرحله بعد که از همه این ها مهم تر هستش شما باید تمرین داشته باشی‌ تا بتونی‌ مهارت خوبی‌ به دست بیاری ، از میان این همه کتب آموزشی‌ من به شما کتاب Adobe Photoshop 7.01 نوشته مسعود شباهنگ را پیشنهاد می‌کنم که به نظر من کاملترین کتاب در این مورد هستش که ضمن آموزش این برنامه نکات کامل کننده و بسیاری از مطلب های دیگر را به شما آموزش میدهد ...

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
شما مگه نمی گید در حال تدریس فتوشاپ هستید؟ پس باید حرفه ای باشین خودتون که بتونین تدریس کنین دیگه؟

babakslt

Member
پایم با شهرام... فتیر....
ولی این رو فراموش نکن برای شروع تمرین همون بازیه... یعنی باید با فتوشاپ ور بری ببینی جاهای مختلفش چه اثری روی تصویر می ذاره تا کم کم راه بیفتی بعد هم استفاده از Help خود فتوشاپ

تابعد...(مردم آواتاری گذاشتن ها:lol: )

ToFaN

Well-Known Member
babakslt گفت:
ولی این رو فراموش نکن برای شروع تمرین همون بازیه... یعنی باید با فتوشاپ ور بری ببینی جاهای مختلفش چه اثری روی تصویر می ذاره تا کم کم راه بیفتی بعد هم استفاده از Help خود فتوشاپ

:lol: )
معني رايج اين جمله:
توش لوليدن

جدیدترین ارسال ها

بالا