راه بلدا بیان تو لطفا

sorena_hi

Member
با سلام خدمت شما دوستان و تبریک عید به شما
چند سوال داشتم که اگه جواب بدین واقعا ممنون میشم و براتون دعا میکنم.
1- مشکلی که با فایر فاکس دارم اینه که من قبلا تمام صفحات مورد نظرم رو از اینترنت با اینترنت اکسپلورر ذخیره میکردم و حالا اونها رو نشون نمیده با فایر فاکس مگه دونه دونه راست کلیک کنم و اکسپلورر رو انتخاب کنم آیا راهی هست که اونها رو به فایر فاکس تبدیل کنم.
2- اکسپلورر 7 رو به پیشنهاد کسی پاک کردم چون خیلی اذیت میکرد و دائم ارور میداد و الان در نوار پایین ویندوز که معمولا با کلیک بر روی عبارت show quick lunch فعال میشه اکسپلورر 6 دیده نمیشه و نمیدونم اونو چطوری بیارم توی نوار ابزار کنار start
3- میخوام از ویندوزم با اکرونیز بک آپ بگیرم ولی چند مشکل دارم
وقتی ویندوز ویروسی میشه یا کند میشه برای اینکه ویندوز اکرونیزی رو بیارم بالا باید اول درایو ویندوز قبلی رو فرمت کنم یا نه و در صورت دوم ویندوز جدیدم ویروسی نمیشه یا اصلا ویندوز قبلی کجا میره؟ و آیا نکته ای در بک آپ گیری با اکرونیز وجود داره چون تا حالا این کارو نکردم.
4- سوال بعدی اینه که اگه بخوام مطالبی از تلویزیون رو با کامپیتوتر ذخیره کنم نیاز به چه قطعه سخت افزاری یا نرم افزاری هست اصلا کسی تا حالا این کارو کرده؟ مثلا یه مستند رو ذخیره کنه؟
5- مشکل بعدی صدای سیدی رام هست که وقتی بعضی سیدی ها رو توی اون میذارم صدایی بلند مثل تراکتور میده چی کار کنم؟
6- آیا راهی هست که کنترل پنل ویندوز رو توی دستکتاپ آورد و یه شرت کارت ازش ساخت؟
7- چطوری میشه ویندوز آپدیت رو غیر فعال کرد؟
8- وقتی میخواهید صفحه وبی رو ذخیره کنید چهار انتخاب دارید اگه سیو آرشیو رو کلیک کنم بعد از مدتی مشکل پیدا میکنه صفحاتم یا نه؟ و حتما باید قسمت کامپلت رو بزنم؟
9- سوال آخرم اینه که آیا این راههایی که میگند سرعت اینترنت یا مودم رو بیشتر میکنه منظورم اینترنت کم سرعته آیا واقعا تاثیر داره و کسی این کارو کرده و واقعا نتیجه گرفته؟
شرمنده از سوالات زیادم ولی امیدوارم به لطف خدا و معرفت شما دوستان که جوابم رو بدید ممنون و با تشکر از شما عزیزان

sorena_hi

Member
آقا لطف کن توضیح بده دقیقا چه کار کنم برای آیدی چون بیش از یکساله که با یاهو کار نکردم آیدی ساختن رو بلدم ولی نمیدونم چه طوری میخوای جواب بدی آنلاین

جدیدترین ارسال ها

بالا