راه اندازی سایت دومین رایگان ؟

Shouli

Active Member
سلام به همه دوستان :
راستش من میخواستم یه سایت دومین رایگان مثله این سایت ها Coo.ir , Dom.ir بزنم ... که نمیدونم با چی درستش میکنن ؟ دوستانی که اطلاعاتی در این باره دارن لطفآ توضیح بدن ! { فکر کنم با PHP درستش کردن -- دوستان اگه کد هایی دارن لطفآ قرار بدن } مرسی از همه :)

MJ Rayaneh

Well-Known Member
توی انجمن پی اچ پی بگرد.
قبلا یکی این اسکریپت رو برای دامین co.nr گذاشته بود.
شاید بتونه کمکت کنه ...

alireza82

Well-Known Member
سلام
توی انجمن php تو تاپیک اسکریپت یه نمونه معرفی شده میتونید ببینید.
نمونه های فارسی مثل coo.ir و 2ir.ir و veb.ir توسط خودشون نوشته شده. پس یا خودتون بنویسید یا از اسکریپتی که تو اون تاپیک معرفی شده استفاده کنید.

Shouli

Active Member
لطفآ اگه کسی از دوستان اسکریپتش رو داره لطفآ قرار بده ... Pls @

Shouli

Active Member
من به مدیر coo.ir ایمیل زدم که نوشتن 90 تومان طراحی میکنن که من زیاد حال نکردم ! اگه کسی از دوستان این اسکریپت رو بلده بسازه PM بده .. مرسی

nima_divone

Member
دوست من یکم جستجو میکردی پیدا می کردی چیزی رو که می خواستی لامز نبود پست جدید باز کنی اینجارو نگاه کن
اگر به دردت نخورد همونجا سوال کن

<<<<اینجا>>>>

Shouli

Active Member
دوست من یکم جستجو میکردی پیدا می کردی چیزی رو که می خواستی لامز نبود پست جدید باز کنی اینجارو نگاه کن
اگر به دردت نخورد همونجا سوال کن

سلام :
راستش تاپیک ماله من بود ! من کله فروم های ایران رو گشتم نبود , یعنی بود ولی به کارم نیومد .. بازم mersi

nima_divone

Member
خوب دوست من همونجا ادامه میدادی بهتر بود چون کسائی که توی اون تایپک شرکت کرده بودن خبردار میشدن که اون تایپک به روز شده و میومدن و هر جوری شده بهت کمک می کردن ولی وقتی تایپک جدید میزنی احتمال اینکه اون کسی که توی اون تایپک بهت جواب داده اینجا هم بیاد و بهت جواب بده کمه
امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشی

آخرین ویرایش:

nima_divone

Member
سلام من الان یه نگاه به ایستگاه انداختم این سایت مخلوطی از HTML و اسکریپت هست و تقریبا مثل سایتایی هست که کلیکی پول میدن من یه سایت دارم که برنامه نویس هست مدیرش و یکی از همین سایت های کلیکی رو اسکریپتش رو ایشون نوشته بهش مراجعه کن امیدوارم کمکت بکنه

<<<<اینجارو ببین >>>>>

Shouli

Active Member
سلام من الان یه نگاه به ایستگاه انداختم این سایت مخلوطی از Html و اسکریپت هست و تقریبا مثل سایتایی هست که کلیکی پول میدن من یه سایت دارم که برنامه نویس هست مدیرش و یکی از همین سایت های کلیکی رو اسکریپتش رو ایشون نوشته بهش مراجعه کن امیدوارم کمکت بکنه

سپاسگذارم از محبت جناب عالی .. متوجه نمیشم کلیکی پولی یعنی چی ؟ روی بنر باید کلیک کنم !

nima_divone

Member
ببین همین سایت هایی هستن که با گذاشتن بنر و یا لینک باکسشون به ازای هر کلیک مبلغی به شما پول میدن منظورم اونها هستند

آخرین ویرایش:

Shouli

Active Member
نیما خدا بگم چیکارت کنه , منم دیوونه کردی ..
اصلآ متوجه نمیشم ! مربوط میشه به اسکریپت coo.ir یا ساب دومین ؟

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا