راه اندازي vBulletin

sunrise

Member
سؤالتون خيلي کلي هست ، ولي من يه جواب کوتاه و در واقع مراحل اوليه رو براتون توضيح ميدم.

1- قدم اول اينکه شما بايد لايسنس مورد نيازتون رو براي vBulletin را مراجعه به آدرس http://www.vbulletin.com/order تهيه نماييد.
2- پس از تأييد اطلاعات توسط سايت vBulletin ايميلي که محتوي اطلاعات مربوط به لايسنس شما مي باشد براي شما ارسال مي گردد.
3- سپس مي توانيد از بخش اعضا (http://www.vbulletin.com/members) با اطلاعات لايسنس که در اختيار شما قرار داده شده است لاگين نموده و هر کدام از نسخه ها و ابزارهاي مربوط به vBulletin رو که خواستيد دانلود نموده و طبق دستورالعمل نصب آنها را نصب نماييد.
4- براي دسترسي به مدها/قالب ها/هک ها و ... مربوط به vBulletin مي تونيد در سايت www.vbulletin.org ثبت نام نماييد. دقت داشته باشيد که بايد با همون آدرس ايميلي که لايسنس را خريداري نموده ايد در اين سايت عضو شويد در غير اين صورت شما يک کاربر بدون لايسنس محسوب خواهيد شد و امکان دسترسي به هک ها و ... را نخواهيد داشت.

موفق باشيد.

aminahmadi

New Member
من واقعاً نميدونم چيكار كنم ولي اگر يكي پيدا بشه كه آموزش تصويري يا متني اون رو بطور كامل برام بنويسه حسابي از خجالتش در ميام مطمئن باشيد راست ميگم(چون واقعاً احتياج دارم كه يه تالار تو سايتم راه اندازي كنم)

اين هم آرم سايتم
Title%20.gif

من واقعاً نميدونم چيكار كنم ولي اگر يكي پيدا بشه كه آموزش تصويري يا متني اون رو بطور كامل برام بنويسه حسابي از خجالتش در ميام مطمئن باشيد راست ميگم(چون واقعاً احتياج دارم كه يه تالار تو سايتم راه اندازي كنم)

اين هم آرم سايتم
Title%20.gif
شما برو Search کن ... 100 درصد پیدا میکنی ! :)

با سلام
یک سوال هم من داشتم
آیا پس از اینکه برای گرفتن لایسنس مبلغی پرداختیم بازم هم باید پس از مدتی(مثلا یک یا دو سال ) دوباره مبلغی پبردازیم؟

hamed.norouzi

New Member
....

اين هم آرم سايتم
Title%20.gif

من یه آموزش گیر آوردم:cool::eek:

sunrise

Member
با سلام
یک سوال هم من داشتم
آیا پس از اینکه برای گرفتن لایسنس مبلغی پرداختیم بازم هم باید پس از مدتی(مثلا یک یا دو سال ) دوباره مبلغی پبردازیم؟
اين بستگي به لايسنسي که خريداري مي کنيد داره ، اگه لايسنس Owned باشه شما فقط يک بار 160 دلار پرداخت مي کنيد و مي تونيد براي مدت نامحدودي از برنامه استفاده کنيد ، همچنين براي سال اول مي تونيد آپديت ها رو نيز از سايت وي بولتين دريافت کنيد و بعد از يکسال فقط بايد هر سال 30 دلار براي پشتيباني بصورت ساليانه پرداخت کنيد (اگه تمايلي به اين کار هم نداشتيد مسئله اي نيست فقط ديگه قادر نخواهيد بود بعد از يکسال نسخه هاي جديد رو دريافت کنيد) ، اما اگر لايسنس Leased که 85 دلار هست رو خريداري کنيد شما ملزم به استفاده فقط يک سال از برنامه بر روي سايت هستيد و مي تونيد يکسال از آپديت هاي اون استفاده کنيد و پس از اتمام مهلت يکسال يا بايد مجدداً 85 دلار بپردازيد يا اينکه برنامه رو از روي سايتتون حذف کنيد.

با تشکر.

ramin006

Member
نمیشه یه جورایی ازش مفتی استفاده کرد؟
یعنی براش خرج نکرد
البته آخرین ورژنش .
اگه بدون خریداری لایسنس نصب کنیم بلایی سرمون نیاد؟!

caspian

Member
یعنی براش خرج نکرد
البته آخرین ورژنش .
نه بلايي سرت نميارن. فقط مدير سرور رو مجبور مي كنن كه سايتت رو از روي سرور پاك كنه.
همه اينا مشروط به اينه كه يكي ريپورتت رو بده و اين روزا همچين كسايي زياد پيدا مي شن.

ojooobe

Member
یعنی براش خرج نکرد
البته آخرین ورژنش .

مشکل پیش میاد چون دیتا سنتر رو 500 دلار جریمه میکنند و اونها هم دامین رو تا مدتی که این خسارت تامین بشه پارک میکنند.
شما میتونی از ورژنهای Null شده استفاده کنی که فکر میکنم دادن لینک اینجا ممنوع باشه اگه میخوای توی فرومی که لینکش توی امضام هستش درخواست بده برات بزارم.

جدیدترین ارسال ها

بالا