راهنمای خرید تبلت گرافیکی

FDK

Member
تی اکس 2 یکی از بدترین مدل های تاچ اسکرینی هست که اچ پی داره - این نوع لپتاپ ها خیلی حرارتی هستند - هم سی پی یوشون ضعیف هست و هم اینکه عمر باتریش زیاد نیست -
مدل تی ام 2 با قابلیت 10 ساعت شارژ و سی پی یوی بهتر آخرین مدل اچ پی هست -

اگر فقط به عنوان یک تبلت می خواهید ازش استفاده کنید به هیچ وجهه تاچ اسمارت نخرید و یک تبلت جدا خریداری کنید

برای لیست انواع مختلف تبلت و مقایسه اونها می تونید از لینک زیر اقدام کنید
هر کدوم که مناسب بود از فروشگاه های ایرانی پرس و جو کنید شاید داشته باشند

کد:
http://tiny.cc/zga83
ُسلام
منم یه همچین شوالی داشتم البته هنوز جوابمو نگرفتم
یه لپ تاپ Hp دیدم حدود 900 تمون که همراه با یه فلم بود(البته من الان یه تبلت جنیوس دارم که ب ههیچ دردی نمیخوره) نظرتون درباره اینکه کلا به جای تبلت یه لپتاپ تاچ بگیرم چیه؟
یا اینکه چه مدلی بهتره؟

Darkknight

Member
ُسلام
منم یه همچین شوالی داشتم البته هنوز جوابمو نگرفتم
یه لپ تاپ Hp دیدم حدود 900 تمون که همراه با یه فلم بود(البته من الان یه تبلت جنیوس دارم که ب ههیچ دردی نمیخوره) نظرتون درباره اینکه کلا به جای تبلت یه لپتاپ تاچ بگیرم چیه؟
یا اینکه چه مدلی بهتره؟
من همین نسخه آخری رو توصیه می کنم ( تی ام 2 تی ) - من خودم تی اکس 2 داشتم که خیلی داغ می شد برای همین خیلی اعصاب خوردکنی بود - به نظر من خرید جداگانه یک تبلت به دردسر این تاچ اسکرین ها می ارزه -
برای انتخاب لپتاپ بهتر، می تونید به سایت زیر برید - خیلی مفید هست ،
کد:
http://www.notebookreview.com/

mohsen_online_007

Active Member
خیلی عالی بود ...
خیلی مرسیییییی
من می خوام همین اینتوس 4 وکام بگیرم قیمتم کردم آخرین قیمت مدیوم 450 تومنه ... اما یه ذره تو نت دور زدم یه سری(غیر ایرانی) نوشته بودن که مدل 3 و 4 اش زیاد فرقی با هم ندارن و تازه مدل 4 اش دکمه هاش نسبت به 3 سفت تر و ناراحت تر شده ؟
کلا سوالم اینه که مزیت 4 نسبت به 3 چیه و اگه آدم مدل 3 a5 wide اش رو پیدا کنه بهتر نیست اونو بگیره ؟
مرسی
بازم مرسی از مطلب عالی و کامل

من 430 گیر آوردم !
و الان هم دارمش ! بعد از خریدش کارهام خیلی فرق کرده ! نسبت به یک مدل ساده ای که از یک کمپانی دیگه داشتم
اون جور که من دمو های 3 و 4 رو دیدم ..
به سفتی دگمه کاری ندارم، اما امکانات 4 خیلی بیشتره ! دگمه رینگ چند کاره + مالتی دگمه داره که چندین کار و میتوانی براش برنامه ریزی کنی + حساسیت قلم بالاتر رفته + wide تشریف دارن که در دو مانیتور میشه باهاشون همزمان کار کرد (مخصوص میکسرها) + قابلیت تعویض usb که در دو قسمت تعبیه شده ( برای دست راست و چپ ها میتوانید tablet رو برعکس کنید ! ) از نظر طراحی هم به نظرم خیلی زیباتر شده، lcd ی در کنار دگمه ها قرار داره که در هنگام کار روشن می شوند و میگه هر دگمه کارش چی هست ! و خیلی چیزای دیگه که شاید من ندونم
مطمئن باش فقظ شکل ظاهریش نیست !
شرکت wacom هر چندین سال یک مدل جدید معرفی میکنه، و این مدل intius4 حاصل چند سال تجربه بیشتر نسبت به intus3 هست ! بهتره اشتباهی نکنی که بعداً پشیمون بشی !
در مورد دگمه هاش من باهاش راحتم، سفت که میگی نه سفت نیست، مثل دگمه های گوشی هست ! کار کنی نرم تر هم میشه
از حساسیتش خیلی راضی هستم، اشاره کنی برات خط میندازه ! کلاً قلمش اصلاً قابل قیاس با سایر برند ها نیست، بسیار نرم با وزن مناسب (نه سنگین نه سبک) که سمت دیگه ش مخصوص پاک کن هست !
اینش هم خیلی مهمه که 10 سر اضافی داره، قیمت هر سر اضافی 10 تومان قیمت داره یعنی 100 تومنش سر قلمه !
ولی اگر بامبو بخری، سر اضافی نداره،.. وقتی نو بخری تا یکسال هم گارانتی تعویض میگیری که خیالت راحته اگر مشکلی درست بشه یک دونه نو دریافت میکنی :cool:

Mb3d

Member
من 430 گیر آوردم !
و الان هم دارمش ! بعد از خریدش کارهام خیلی فرق کرده ! نسبت به یک مدل ساده ای که از یک کمپانی دیگه داشتم
به سفتی دگمه کاری ندارم، اما امکانات 4 خیلی بیشتره ! دگمه رینگ چند کاره + مالتی دگمه داره که چندین کار و میتوانی براش برنامه ریزی کنی + حساسیت قلم بالاتر رفته + wide تشریف دارن که در دو مانیتور میشه باهاشون همزمان کار کرد (مخصوص میکسرها) + قابلیت تعویض usb که در دو قسمت تعبیه شده ( برای دست راست و چپ ها میتوانید tablet رو برعکس کنید ! ) از نظر طراحی هم به نظرم خیلی زیباتر شده، lcd ی در کنار دگمه ها قرار داره که در هنگام کار روشن می شوند و میگه هر دگمه کارش چی هست ! و خیلی چیزای دیگه که شاید من ندونم
شرکت wacom هر چندین سال یک مدل جدید معرفی میکنه، و این مدل intius4 حاصل چند سال تجربه بیشتر نسبت به intus3 هست ! بهتره اشتباهی نکنی که بعداً پشیمون بشی !
در مورد دگمه هاش من باهاش راحتم، سفت که میگی نه سفت نیست، مثل دگمه های گوشی هست ! کار کنی نرم تر هم میشه
از حساسیتش خیلی راضی هستم، اشاره کنی برات خط میندازه ! کلاً قلمش اصلاً قابل قیاس با سایر برند ها نیست، بسیار نرم با وزن مناسب (نه سنگین نه سبک) که سمت دیگه ش مخصوص پاک کن هست !
اینش هم خیلی مهمه که 10 سر اضافی داره، قیمت هر سر اضافی 10 تومان قیمت داره یعنی 100 تومنش سر قلمه !
ولی اگر بامبو بخری، سر اضافی نداره،.. وقتی نو بخری تا یکسال هم گارانتی تعویض میگیری که خیالت راحته اگر مشکلی درست بشه یک دونه نو دریافت میکنی :cool:
خیلی مرسی از راهنمایی ... :rose::rose::rose:
ولی این جمله آخرت منو گیج کرد یعنی فرق بامبو و اینتوس فقط سرش؟ نه جدی غیر از این که این 2048 اون 1024 و اون زاویه 60 درجه قلم دیگه هیچ فرقی ندارن ؟ (و سرش):shock:
ولی این دموهاش بد خرمون کرد الان نمی تونم بیخیال خریدنش بشم یه جوری قلم می زنه ادم فکر می کنه الان اند روونه (البته برا من خیلی روون باید باشه چون من الان جینیوس 560 دارم 30 تومن خریده بودمش :lol:ولی بدم نبود رام انداخت... الان دیگه باید عوض کنم... بدبخت پولشم خودش دراورده باید براش بخرم:lol: )

.:BEHNAM:.

Active Member
سلام دوست عزیز مرسی از لطفتون.
من یک سوال داشتم نمایندگی اصفهان این تبلت ها نداره !؟! یا جایی برای فروش؟!من که هر چی گشتم نبود!
یک سوال اینکه کسی هست که به صورت انلاین خریده باشه این تبلت ها رو ؟! مشکلی نداشته ؟! سالم بوده ؟!

کلا برای فردی که تهران نیست به غیر از رفتن به تهران چطوری میتونه تبلت بخره !؟ :دی

Mb3d

Member
من 430 گیر آوردم !
راستی یه مسئله خیلییییییییییییی مهم یادم رفت
430 شما کجا خریدی؟ من از هپیران قیمت گرفتم 450

جدیدترین ارسال ها

بالا