راهنمایی کنید

ali_al

New Member
سلام
میشه یکی در مورد برنامه های مثل Dreamweaver و php توضیح بده آیا فقط با php میشه سایت کامل ساخت یا باید ترکیبی از Dreamweaver و php یا ... باشه؟ سیستم های مدیریت محتوا چیه پس؟من گیج شدم.

farik

Well-Known Member
با سلام..
دوست عزیز..دریمویور در واقع وسیله ای برای نوشتن کدهای php هست..سیستم های مدیریت محتوا هم با استفاده از زبانهایی مثل php و رابط گرافیکی زبانهای نشانه گذاری مثل html , CSS .. فضایی رو میسازن که بدون نیاز به بلد بودن برنامه نویسی بتونین یک سایت رو به راحتی اداره کنین...
موفق باشید..

ali_al

New Member
من الان کدهای php رو بلدم و هر کدی رو میتونم باهاش بنویسم ولی بلد نیستم چطوری باهاش سایت بسازم یا جطوری این کدها رو به قسمتهای گرافیکی سایت ریط میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farik

Well-Known Member
با سلام..
برای رابط گرافیکی شما باید html , CSS بلد باشین..در انجمن مربوطه میتونین اموزشهاش رو پیدا کنین..
موفق باشید..

Cisco

مدیر انجمن
php-html-javascript-css.و ... برای طراحی اولیه سایت هستن به طوری که شما ابتدا برای خود سایتی با استفاده از اینها طراحی میکنید(بسته به نوع سیستم مدیریت) و بعد با استفاده از این سیستم های مدیریت محتوا به اونها مطلب اضافه میکنید و...
بین این سیستم ها جوملا-وردپرس-پی اچ پی ناک و ... وجود دارن که میتونین از بین اونها انتخاب کنین.
در ضمن خودتون میتونید با زبان پی اچ پی برای خودتون مدیریت سایت ایجاد کنید.
نمونه ی بارز اون سایت فیس بوک که با استفاده از پی اچ پی و سایر زبان های دیگه برنامه نویسی شده.

جدیدترین ارسال ها

بالا