راهنمایی کار با whmcs

mahy007

New Member
با درود خدمت شما دوستان
بنده چند تا مشکل با whmcs دارم راهنمایی می خواستم ، اگر لطف کنید سپاس گزارم
1- هنگامی صفحه اصلی سایت رو کلیکی می نماییم به صفحه کاربری منتقل میشه ، نمی دونم چرا ، از اول این طوری نبود
2- هنگام پرداخت وجه ، پارس پال و زرین پال ارور می ده و وصل نمیشه ، فکر کنم واحد پولی یا چیزی مثل این مشکل داشته باشه
لطفا راهنمایی کنید​

pasargadteam

Active Member
با درود خدمت شما دوستان
1- هنگامی صفحه اصلی سایت رو کلیکی می نماییم به صفحه کاربری منتقل میشه ، نمی دونم چرا ، از اول این طوری نبود
2- هنگام پرداخت وجه ، پارس پال و زرین پال ارور می ده و وصل نمیشه ، فکر کنم واحد پولی یا چیزی مثل این مشکل داشته باشه
لطفا راهنمایی کنید​

با سلام و درود بیکران
1- تنظیم کردید که برای همه چیز کاربران ثبت نام کرده باشند و وارد شده باشند تا نمایش بده.
2- مشکل شما بر میگرده به خود پارس پال و زرین پال با اونها چک کنید. چون اونها باید وضعیت درگاه رو چک کنند و خطا رو بگن که بررسی کنید.

mohama226

Member
با درود خدمت شما دوستان
لطفا راهنمایی کنید​

1 - لینک رو باید تصحیح کنید از فایل ایندکس
2 - تنظیمات رو به درستی انجام ندادید . واحد پولی رو به ریال تبدیل کنید . در گوگل سرچ کنید آموزش های زیادی پیرامون این امر هست.
-----
البته از پارس پال پیشنهاد میشه به هیچ وجه استفاده نکنید . (کلا تضمین نمیشن)

جدیدترین ارسال ها

بالا