راهنمایی - مشکل نشناختن بلوتوث لپ تاپ

ramin006

Member
با سلام
لپ تاپ بنده بعضی مواقع هنگ میکنه
ربطی به حرارت و فن و ... نداره چون بعضی وقتا بعد از چند ساعت کار هنگ میکنه و بعضی وقتا هم چند دقیقه بعد از روش شدن البته دفعات هنگ کردن کمه ولی خب یک ایراد حساب میشه و باید حل شه!
خب این از این، حالا مشکل اصلی بنده:
چند روز پیش خواستم پشت لپ تاپو باز کنم تا فن لپتاپو چک کنمو مطمئن شم که ایراد از فن نیست. اولین بار بود داشتم لپ تاپ شکافی میکردم!!!
بعد از اینکه دل و روده لپتاپو ریختم بیرونو بعد از بررسی بخش های مختلف دوباره جمعش کردم. یکی دو روز بعد که بلوتوث نیاز شد متوجه شدم که لپتاپ کلا بلوتوثش شناخته نمیشه
هرکاری کردم نشد که نشد درایور نصب کردم موقع نصب مجدد گفت سخت افزاری برای بلوتوث پیدا نشد،
ویندوز هم عوض کردم باز نتیجه نداد گویا بلایی سر سخت افزارش اومده!
لپ تاپ بنده hp pavilion dv 6880 است
آیا راهی برای حل این مشکل به نظر دوستان میرسه؟

یک دنیا ممنون میشم اگر راهنمایی نمایید
با تشکر

mahoo painter

مدیر انجمن گرافیک وکتور
بلوتوث همينطوري خراب نميشه
در بعضي از نوت بوك ها بصورت يك برد كوچيك كنار برد وايرلس قرارداره 2 تا سيم داره اونا رو چك كن قطع نشده باشه

بعضي موارد هم هست كه شايد در بايوس امكان بلوتوث رو غير فعال كرده باشي

ramin006

Member
ممنون از راهنماییتون
در اولین فرصت دوباره پشت لپتاپو باز میکنم قشنگ چکش میکنم
آیا اطلاعاتی در مورد نحوه آپدیت بایوس لپ تاپ های hp میتونین در اختیار بنده قرار بدین

majidgholampoor

New Member
سلام دوست عزیز-اول اینکه هنگ کردن به خاطرمشکل سخت افزاریه معمولا تولپ تاپ پیدا کردن بلوتوث سخته اگه پیدانمیشه درایورش نصب کن اگه مشکلت حل نشد ویندوزعوض کن

majidgholampoor

New Member
اول اینکه اپدیت بایوس به صورت کامل کارراحتی نیس اگه توسی دی دارایور لپ تاپت نرم افزاراپدیت بایوس داری میشه

جدیدترین ارسال ها

بالا