راهنمایی در مورد آموزش

hoss.yazd

New Member
سلام به دوستای مجید آنلاینی خواهشا کمک کنید.
1-به نظر شما از کار با فتوشاپ می شه نون خوب درآورد آخه تازگیه هرکی رو کامپوترش فتوشاپ نصبه!یا اینکه برم تو کار تدوین وساخت کلیپ؟
2-سوال مهم تر اینکه من فتوشاپ رو از نظر مقدماتی بلدم.ولی یه سی دی آموزشی می خوام که خدایی حرفه ای یاد بده حتی کار با منو های 3d،HDRو...را.حتی مودنم فتوشاپ تاپ سکرت رو بگیرم یا نه؟می دونید می خوام واقعا بدونم هر گزینه چکار میکنه نه این که فقط ترفند باشه.اگر محصول یا شرکتی رو می دونی معرفی کنید.
3-آیا طراح های حرفه هم از ابزار خاص (به جز دیفالت فتوشاپ)(قلمو ها،اکشن ها،و...)استفاده می کنن؟آخه اینجوری که همه چی که آمادست؟!:shock:

Yunes.grapix

Well-Known Member
به نظر من اگه دنبال محصولات حرفه ای می گردی ، بهتره قبل از اینکه سراغ هر شرکتی بری ، یه سر به فروشگاه اینترنتی مجید آنلاین بزنی‌، محصولات کامل و حرفه ای ای رو می تونی توش پیدا کنی . موفق باشی
shop.majidonline.com

nima_dsnr

کاربر VIP
سلام به دوستای مجید آنلاینی خواهشا کمک کنید.
1-به نظر شما از کار با فتوشاپ می شه نون خوب درآورد آخه تازگیه هرکی رو کامپوترش فتوشاپ نصبه!یا اینکه برم تو کار تدوین وساخت کلیپ؟
2-سوال مهم تر اینکه من فتوشاپ رو از نظر مقدماتی بلدم.ولی یه سی دی آموزشی می خوام که خدایی حرفه ای یاد بده حتی کار با منو های 3d،hdrو...را.حتی مودنم فتوشاپ تاپ سکرت رو بگیرم یا نه؟می دونید می خوام واقعا بدونم هر گزینه چکار میکنه نه این که فقط ترفند باشه.اگر محصول یا شرکتی رو می دونی معرفی کنید.
3-آیا طراح های حرفه هم از ابزار خاص (به جز دیفالت فتوشاپ)(قلمو ها،اکشن ها،و...)استفاده می کنن؟آخه اینجوری که همه چی که آمادست؟!:shock:

1- با هر چیزی که مهارت داشته باشی میتونی پول خوب در بیاری. هم با فتوشاپ هم با ساخت کلیپ... مهم اینه که با کدوم نرم افزار بیشتر حال میکنی؟!

2- سوالت متناقضه... اولش گفتی مقدماتی بلدم فقط میخوام ترفند یاد بگیرم. بعدش گفتی میخوام ببینم هر گزینه چیکار میکنه؟ (یعنی ابتدایی ترین چیز) نه اینکه فقط ترفند باشه؟
به هر حال از نظر من اولین کاری که میکنی این باشه که کار با ابزارها رو خوب یاد بگیر بعدش برو سراغ ترفند. چون زمانی که کار با ابزراها رو بلد باشی خلاقیتت رو دو چندان میکنه. تاپ سکرت هم گزینه خیلی خوبی برای حرفه ای شدن هست.

3- بله حرفه ای ها هم از پلاگین استفاده میکنن. گرچه من پیشنهاد میکنم اولش به هیچ وجه از این ابزار استفاده نکن چون ذوقت رو بدجوری کور میکنه و عادت میکنی به چیزای آماده.

hoss.yazd

New Member
1- با هر چیزی که مهارت داشته باشی میتونی پول خوب در بیاری. هم با فتوشاپ هم با ساخت کلیپ... مهم اینه که با کدوم نرم افزار بیشتر حال میکنی؟!

2- سوالت متناقضه... اولش گفتی مقدماتی بلدم فقط میخوام ترفند یاد بگیرم. بعدش گفتی میخوام ببینم هر گزینه چیکار میکنه؟ (یعنی ابتدایی ترین چیز) نه اینکه فقط ترفند باشه؟
به هر حال از نظر من اولین کاری که میکنی این باشه که کار با ابزارها رو خوب یاد بگیر بعدش برو سراغ ترفند. چون زمانی که کار با ابزراها رو بلد باشی خلاقیتت رو دو چندان میکنه. تاپ سکرت هم گزینه خیلی خوبی برای حرفه ای شدن هست.

3- بله حرفه ای ها هم از پلاگین استفاده میکنن. گرچه من پیشنهاد میکنم اولش به هیچ وجه از این ابزار استفاده نکن چون ذوقت رو بدجوری کور میکنه و عادت میکنی به چیزای آماده.

عزیز در مورد سوال 2 باید بگم در آموزش های مقدماتی فقط به چیزایی مثل براش و اینجور چیزا می پردازن اما .من منظورم کابرد تک تک دیگر گزینه ها مثلا گزینه ی batchو چیزای دیگه بود.یا حتی آموزش تصاویر hdr.حالا منبعی میشناسید؟

nima_dsnr

کاربر VIP
عزیز در مورد سوال 2 باید بگم در آموزش های مقدماتی فقط به چیزایی مثل براش و اینجور چیزا می پردازن اما .من منظورم کابرد تک تک دیگر گزینه ها مثلا گزینه ی batchو چیزای دیگه بود.یا حتی آموزش تصاویر hdr.حالا منبعی میشناسید؟

بله
شما میتونی از مدرسه گرافیکی دوبعدی مجیدآنلاین این آموزش رو دانلود کنید.
این آموزش توسط hamid (مدیر مدرسه گرافیک دوبعدی) تهیه شده.
یک فایل پی دی اف هست که زیاد هم حجمی نداره.

جدیدترین ارسال ها

بالا