راهنمایی درمورد کوتینگ قبل از چاپ (فوری)

Eyou

New Member
سلام
اساتید محترم لطفا در مورد کوتینگ قبل از چاپ برروی سطوح توضیحاتی بفرمایئد از چه محلولهایی میشه استفاده کرد که از لحاظ قیمت بصرفه باشه
به غیر از کوتینگ سابلیمیشن ، برای کوتبنگ پارچه و الیاف مصنویی مثل موکت و ... از چه ماده ای میشه استفاده کرد (حلال جوهر متانول )

siavosh1

Member
ابتدا نوع مصرف پارچه رو باید مشخص کنی
اگه برای چاپ روی تی شرت توی تیراژ پایینه که همون استفاده از سابلیمیشن ارزون و بدون دردسره
چاپ های دیگه ای هم مثل چاپ برداشت و ... هستن ولی اول شما نوع استفاده از پارچه رو بگو و بگو چرا میخوای روشی غیر از این کار استفاده کنی چون معمولاً روش های دیگه هزینه بر تر هستن

Eyou

New Member
ابتدا نوع مصرف پارچه رو باید مشخص کنی
اگه برای چاپ روی تی شرت توی تیراژ پایینه که همون استفاده از سابلیمیشن ارزون و بدون دردسره
چاپ های دیگه ای هم مثل چاپ برداشت و ... هستن ولی اول شما نوع استفاده از پارچه رو بگو و بگو چرا میخوای روشی غیر از این کار استفاده کنی چون معمولاً روش های دیگه هزینه بر تر هستن

سلام
به دلیل اینکه من دستگاه فلت پد دارم و می خوام با دستگاه خودم چاب بزنم ، سابلیمیشن نمیخوام بزنم ، بهترین روش کوتینگ و پوشش قبل از چاپ چیه و اگر رزین خوب و قیمت مناسب سراخ دارین بهم معرفی کنید
برای چاپ روی مخمل ، فوم ، جیر و موکت
ممنون

Yunes.grapix

Well-Known Member
من راستش اطلاعات کاملی ندارم ، اما شنیدم اسپری هایی هستن که می تونن این کار رو انجام بدن . و تا قبل از گرونی ، قیمت هر اسپری حدود 12000 تومان بود و هر اسپری با پاشش معمولی کاربر حدود 4 متر مربع رو پوشش می داد . شرکت های ماشین های اداری هم فروشنده ش بودن با مارک zs

decopash

New Member
من راستش اطلاعات کاملی ندارم ، اما شنیدم اسپری هایی هستن که می تونن این کار رو انجام بدن . و تا قبل از گرونی ، قیمت هر اسپری حدود 12000 تومان بود و هر اسپری با پاشش معمولی کاربر حدود 4 متر مربع رو پوشش می داد . شرکت های ماشین های اداری هم فروشنده ش بودن با مارک zs

سلام دوست عزیز اطلاعات شما در رابطه با اسپری کوتینگ ناقص می باشد
در اینجا من اطلااعات کامل وصیح آن را بع اطلاع شماودیگر کاربران محترمی که مایلند اطلاعات کامل داشته باشند می رساتم
اسپری کوتینگ توسط شرکت رزین پاش تولیدوپخش شده وتا انجایی که من اطلاع دارم رزین پاش تنها تولید کننده این اسپرس مب باشد
آدرس شرکت تهران سهروردی اندیشه ۲ نبش اندیشه ۲ شماره ۸/۱ وتلفن آن ۸۸۴۷۱۳۷۱-۸۸۴۷۱۵۵۰
من از این اسپری خریدم ونتیجه گرفتم

decopash

New Member
درصورتیکه هرگونه اطلاعاتی در باره کوتینگ لازم دارید با شرکت رزین پاش 88471371-884715

سلام
به دلیل اینکه من دستگاه فلت پد دارم و می خوام با دستگاه خودم چاب بزنم ، سابلیمیشن نمیخوام بزنم ، بهترین روش کوتینگ و پوشش قبل از چاپ چیه و اگر رزین خوب و قیمت مناسب سراخ دارین بهم معرفی کنید
ممنون

درصورتیکه هرگونه اطلاعاتی در باره کوتینگ لازم دارید با شرکت رزین پاش 88471371-884715 تماس بگیرید شرکت رزین پاش تولید کننده انواع کوتینگ اجسام و پارچه حتی چاپ روی پارچه های مشکی وتیره

decopash

New Member
پاسخ به درخواست کننده اطلاعات در باره کوتینگ پارچه

سلام
ممنون
سلام

ک کوتین برای اجسام و پارچه های مختلف متفاوت است
اگر شما نوع پارچه ای که می خواهید نخی است وخوب چاپ نمیشه میتونید از کوتینگ با مارک پاش که شرکت رزین پاش 88471371-88471550 تولید وعرضه کننده آن است استفاده کنید این شرکت هم بصورت لیتری وهم بصورت اسپری دارد درضمن
دستگاه مینیاتوری پاشش کوتینگ را هم میتوانید از همین شرکت تهیه کنید سایت این شرکت www.rezinpash.ir میتوانید تو سایت قسمت محصولات (کوتینگها) اطلاعات بیشتر بگیرید

جدیدترین ارسال ها

بالا