راهنمایی: تازه واردم! استادان گرامی لطفا راهنمایی بفرمایید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Dibawebhost

New Member
باسلام با توجه به اینکه به نظرم در اینترنت اهمیت کمتری به مبحث ساخت فیلو و کلیپ و همچنین دوبله سازی داده شده دیدم تنها جای مناسب برای فعالیت همین انجمن هست
بنده تازه وارد هستم علاقه دارم تا با حرفه ساخت فیلم و انیمیشن و همچنین صداگذاری و دوبله آشنا بشم
اولین سوالم این هست مثلا من برای طراحی صفحات وب از دریم ویور استفاده میکنم قطعا برای کارهای بالا هم یک نرم افزار اساسی هست اون نرم افزار برای فیلمسازی چی هست؟
چه نرم افزاری برای دوبله فیلم ها پیشنهاد میکنید نرم افزار های video dubber و امثالشو امتحان کردم اصلا بدرد نمیخورن
لطفا برای شروع کار طراحی انیمیشن هم مقداری راهنمایی بفرمایید
باتشکر از همگی!

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
شما اول شیوه ی استفاده درست از انجمن رو یاد بگیرید پاسخ پیش...

دوست عزیز اینجا انجمنه علمیه ، ارتش نیست که همه ایستاده اماده به پاسخ شما باشند.

لینک قوانین رو حتمی مطالعه کنید :
شرایط و ضوابط خدمات انجمن مجید انلاین

mohammad@er

Well-Known Member
سلام .

رفیق این چیزایی که میگی ارزوی منه .. 3 سال زندگیمو گزاشتم هنوز خیلی عقبم .

فکر کنم داروخانه حلال احمر آمپول اینارو داره تازه توش ویتامین وی اف ایکس هم هست ...

به این سادگی ها و یشبه نمی تونی یاد بگیری ...

نکه پول داشته باشی مدرکشو بگیری ...

سوالی بود در خدمتیم ...

Dibawebhost

New Member
عجب الان به من بگین طراحی وبسایت با چی انجام بشه میگم dream Weaver بعد الان یعنی ارزوی شما فهمیدن اسم نرم افزاری هست که باهاش کارای ساخت رو انجام میدنه؟:D

Dibawebhost

New Member
شما اول شیوه ی استفاده درست از انجمن رو یاد بگیرید پاسخ پیش...

دوست عزیز اینجا انجمنه علمیه ، ارتش نیست که همه ایستاده اماده به پاسخ شما باشند.

لینک قوانین رو حتمی مطالعه کنید :
شرایط و ضوابط خدمات انجمن مجید انلاین

حرف شما درست ولی باورد بفرمایید الان تو 4 تا انجمن فعالیت دارم ولی تا الان قوانین هیچ کدومشونو نخوندم آخه خودتون الان حوصله میکنید بشینید قوانین به این طولانی رو بخونید اونم نه یک انجمن تمام انجمن هایی که فعالیت دارید؟

mohammad@er

Well-Known Member
اوکی . مشکل شما رو فهمیدم ...

برنامه تدوین و دوبله و سانسور .. ادیوس .. پریمیر ..

کامپوزیت و وی اف ایکس ... افتر افکتز ... نیوک ...

موشن گرافیک ... سی فوردی ...

حکاکی ... زیبراش .. مادباکس ...

انیمیشن ... تریدی مکس .. مایا ... ایکس اس ای ...

LinkinForEver

یعنی چی اینکه نشد حرف دوست عزیز ...
شما برای استفاده از اینجا موظف هستید که قوانین رو بخونید ...
هر جایی قوانینی داره ، چه 4 انجمن چه 100 انجمن باید رعایت کنید .

Dibawebhost

New Member
یعنی چی اینکه نشد حرف دوست عزیز ...
شما برای استفاده از اینجا موظف هستید که قوانین رو بخونید ...
هر جایی قوانینی داره ، چه 4 انجمن چه 100 انجمن باید رعایت کنید .

خیلی ممنون ولی توجه کردید دوتا پست اخطار دادید ولی کوچکترین اشاره ای به جواب سووال من نکردید!
الان اشکال تاپیک بنده کجاست بفرمایید رفع کنم تا جواب سوالمو بدید:)

LinkinForEver

یاد اوری میکنم :

• e5 - ایجاد کردن مزاحمت برای کادر مدیریتی در پیغام خصوصی و یا تشویق کردن سایرین بدین امر ممنوع است.
    مدیران و ناظمین مجیدآنلاین تنها مسئول برقراری و حفظ نظم در انجمن ها هستند و پاسخگویی به سوالات کاربران را صرفا بصورت یک امر اختیاری و خارج از حیطه وظایف شان انجام می دهند.

Dibawebhost

New Member
یاد اوری میکنم :

• e5 - ایجاد کردن مزاحمت برای کادر مدیریتی در پیغام خصوصی و یا تشویق کردن سایرین بدین امر ممنوع است.
    مدیران و ناظمین مجیدآنلاین تنها مسئول برقراری و حفظ نظم در انجمن ها هستند و پاسخگویی به سوالات کاربران را صرفا بصورت یک امر اختیاری و خارج از حیطه وظایف شان انجام می دهند.
یعنی الان اشتباه بنده ایجاد مزاحمت برای شما در پیام خصوصی بوده؟ :eek::eek::eek::eek::eek::eek:: بنده اصلا به شما پیام خصوصی نزدم فقط یک تاپیک سوال ارسال کردم جوابمم
تقریبا دوست عزیز دادن

LinkinForEver

نه دوست عزیز . من وظیفم یاد اوری قوانین به شما هست و موظف به پاسخ گویی نیستم .
امیدوارم قوانین رو مطالعه بفرمایید ، چون این قوانین فقط برای راحتی خود شماست ...
باتشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا