راهنمایی برای خرید قلم نوری

.:BehzAd:.

Active Member
سلام به همه دوستان

من یه قلم نوری میخوام بخرم برای این کاره سه بعدی البته تو اسکیس زدن معماری هم ازش استفاده خواهم کرد اگه دوستان اطلاعاتی دارن ممنون میشم شر کنند و من با اطلاعات کاملی برم خرید که بعدا پشیمون نشم

لطفا هر کی هر چی میدونه بگه.

آخرین ویرایش:

yamikazy

Member
به نظر من بهترین مارکی که میتونی پیدا کنی تبلت های وکام (wacom) هست که واقعا کارایی فوق العاده ای دارن.
من خودم به Intuos4 وکام دارم و واقعا راضیم ازش.
تنها مشکلشون قیمتشون در ایران هست که یکم بالاست.

بهترین انتخاب سری Intuos4 وکام هست تبلت های حرفه ای هستند و در سایز های A3 A4 A5 A6 عرضه میشن.
اگر کار حرفه ای انجام میدی و البته بودجش برات مهم نیست میتونی سری CINTIQ وکام رو بگیری که همراه با مانیتور هست و شما مستقیما روی مانیتور حساس به قلم کار میکنی که البته در ایران خیلی بابتشون باید هزینه کنی.

اینم سایت این شرکته که توش میتونی هر اطلاعاتی خواستی بدست بیاری.
www.wacom.com

فقط یه نکته که به سایز تبلتی که میخوای بخری توجه کن چون اگه خیلی کوچیک باشه مثلا سایز a6 ممکنه مقداری مشکل بوجود بیاره مخصوصا تو طراحی.
نکته دیگه اینکه حتما تو مدلی که میخوای بخری به حساس بودن به فشار در تبلت توجه کن.

مدل های دیگه هم هست مثل تبلت های جنیوس که قیمت خوبی دارن ولی زیاد تعریفی ازشون نشنیدم و مدل p-avtive

وارد کننده تبلت های وکام هم شرکت کارپردازان کامپیوتر هست که میتونی به سایتشون مراجعه کنی و مدل ها و قیمت های این مدل رو ببینی.
www.kpz-comp.com

موفق باشید!

آخرین ویرایش:

I-zone

Active Member
سلام دوست عزیز منم الان قصد خرید دارم البته تازه کارم ولی قصد ادامه دارم و برای رشته انیمیشن کنکور میدم که فکر کنم در اینده بیشتر به کارم بیاد
در حال حاضر بودجه زیادی ندارم این مدلی که گرفتین الان چنده؟و با بودجه کم چه پیشنهادی دارین؟

Active Member
سلام

اگه برای کارای تری دی میخوای یا اینتوس 4 یا 5 سایزش هم به نظر من a5باشه بهتر تو دست جا میشه و کار کردن باهاش راحت هست.من خیلی وقت پیش بود خریدم الان با این وضعیت دلار نمیدونم ولی اگه چیزه خوب میخوای بالای 1 تومن هزینه کن.

یه سری هم اینجا بزن

http://www.kpz-comp.com/Site.aspx

I-zone

Active Member
ممنونم
یه تحقیقی کردم به نظر خودم Bamboo Pen مناسب باشه واسم.
کارکرد این سری چطوره؟
بیشتر کارم دوبعدی است.

Active Member
با اون کار نکردم ولی خوب قبل از خرید خوب تحقیق کن بعد برو خرید ببین کارت رو راه میندازه همینه که میگه خوبه ببین کی از این داشته خوبی و بدیش رو در بیار.

جدیدترین ارسال ها

بالا