راهنمایی از دوستان در مورد یادگیری افتر

wild-man

Member
با تشکر از دوستان که در پست قبلی بهم کمک کردن یه مشکل در افتر دارم اونم اینه که افتر افکت خیلی نرم افزار سختیه یا من خنگم اخه من با هر نرم افازری 2 دقیقه کلنجار برم سر در میارم (به جز زبانهای برنامه نویسی ومایا و تری دی مکس) ولی این نرم افزار رو من بلد نیستم رک و راست بگم اگه کسی از دوستان حرفه ای که فکر میکنه وقت و افکارش رو میتونه با یکم پول(نا قابل) عوض کنه حتما به من خبر بده. در ضمن اگه کسی مجموعه اموزشی از صفر سراغ داره به ما هم بگه خیلی نوشتم . منتظرتونم:paint:

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام دوست عزیز.
والا من مجموه های زیادی رو میشناسم که از صفر شروع کردن ولی تبلیغ میشه!
شما تو گوگل بزن آموزش افتر افکت میاد.

wild-man

Member
مشکل

نه برادره من مشکل اصلی اینه که هر مجموعه ای 4 الی 5 تا پلاگین رو یاد میده که فقط یاد میگیری با اونا کار کنی مثلا برای برنامه نویسی های 3D orbit فقط اون چیزهاییش رو یاد داده که ماله پروژه امادست من یه اموزس می خوام که اصلا بهم یاد بده این دستورات برنامه نویسی به چه دردی می خوره

argos

New Member
با تشکر از دوستان که در پست قبلی بهم کمک کردن یه مشکل در افتر دارم اونم اینه که افتر افکت خیلی نرم افزار سختیه یا من خنگم اخه من با هر نرم افازری 2 دقیقه کلنجار برم سر در میارم (به جز زبانهای برنامه نویسی ومایا و تری دی مکس) ولی این نرم افزار رو من بلد نیستم رک و راست بگم اگه کسی از دوستان حرفه ای که فکر میکنه وقت و افکارش رو میتونه با یکم پول(نا قابل) عوض کنه حتما به من خبر بده. در ضمن اگه کسی مجموعه اموزشی از صفر سراغ داره به ما هم بگه خیلی نوشتم . منتظرتونم:paint:
دوست عزیز به طور حتم نه شما اونقدر خنگی که نتونی یاد بگیری و نه افتر اونقدر سخته که نشه یاد گرفت.
اگه دنبال اینی که به قول خودت با دو دقیقه کلنجار رفتن یاد بگیری باید بهت بگم نه نمیشه یعنی افتر افکت از اون نرم افزارا نیست. یکی از لذتهای کار کرد با افتر اینه که اگه سالها هم با اون کار کرده باشی هنوز چیزهایی داره که نیاز داشته باشه یاد بگیری.
( به عنوان مثال John Dickinson که سالهاست با این نرم افزار کار میکند و در دنیای افتر افکت شخصی شهره است توانایی دریافت لیسانس AE cs4 را نداشته و در امتحانی که توسط adobe برگذار میشد موفق به دریافت نمره لازم نشد.)
برای کار کردن با این نرم افزار و لذت بردن از آن به دو چیز احتیاج است صبر و حوصله ، و خلاقیت.
پیشنهادم برای یاد گیری این نرم افزار و برای شروع ،اگه انگلیسی شما در حد متوسط به بالاست ،اینست که از محصولات آموزشی lynda و total training استفاده کنید.

justpersian

Member
سلام
این مسئله که کدهای برنامه نویسی به چه صورت است و به چه دردی می خوره باید بگم که خیلی کا رو راه میندازه :D
شما اگه به یک زبان برنامه نویسی مسلط باشی 90% مشکلت رو برنامه نویسی حله
برنامه نویسی یک سری اصول داره که دقیقا همون اصول هم تو AE هست
در مورد آموزش پایه هم من Video Copilot Basic Training رو پیشنهاد می کنم
فروشگاه مجیدآنلاین هم یک سری محصولات آموزشی AE رو داره
http://shop.majidonline.com/product.php?productID=74
http://shop.majidonline.com/product.php?productID=69

جدیدترین ارسال ها

بالا