راهنمايي براي علاقه مندان

hamidak

Member
وحيد جان البته من در حدي نيستم كه بخوام راهنمايي كنم.
كارهاي بسيار ساده (شايد من هم نتونم بسازم) و جالبي داري و بايد بيشتر تلاش كني يعني همون چيزي كه سام گفت بايد از همه چيز بگذري در مورد رشته ي دانشگاهي هم بايد به استراليا يا انگليس يا جاهاي ديگه بري چون تو ايران متاسفانه همچين رشته اي وجود خارجي نداره مگر اينكه معجزه شده باشه
در مورد تخيلت هم كه خيلي عاليه تخيل و خلاقيت در اين كار حرف اول رو ميزنه و اينكه اگه مي خواي پيشرفت كني اول برو سي دي هاي آموزشي بگير بعد هم به كتابهاي ايران مراجعه كن

sam_sam

Banned
vahiddarky گفت:
bezar begam man kheili Amaturam mano maskhare nakonia ina avvali chizayie ke sakhtam
dar zemn too soale ghabli mishe mano be samte takhayoli sakhtan rahnamayi koni
man enghadr too tasavvorate 3D ghargham ke hame be man migan takhayoli in bade ya khoobe?
ba tashakkor

سلام وحید جان . اولا مسخره کردن تو کار من نیست من فقط تشویق میکنم . مدل هات خوب خیلی ابتدایی هستند خودت هم میگی اولین کارهات هستند . اما اگر کمی مدل سازی یاد بگیر مطمئنا خیلی بهت کمک میکنه برای عملی ساختن خواسته هات .
تخیل ما هممون با دید تخیل وارد انیمیشن میشیم . این یه بحث مشترک برای همه ما است یکی بیشتر و یکی کمتر . اصلا این مایا برای همین ساخته شده که تو بتونی به کم کاون تخیلات خودت را بسازی و به نمایش در آوری . با قدرت زیاد . برا اسیدن به تخیل ساختن خیلی باید تلاش کنی خیلی . آموزش های من را که بصورت تصویری است دنبال کن بزرات مفید . چون از صفر آموزش دادم و به زبون فارسی هم است . بهت کمک میکنه که مدل سازیت خوب بشه .
طرز ساختن آسمون هم خیلی پیچیده است . بیشتر از همون عکس استفاده میشه . حالا یه آموزش اگر بشه میزارم براتون .

فعلا

hamidak

Member
اول اينكه هر كدام از كاربران مي تونن مشكلاتشون به غير از زمينه طراحي در زمينه ي كار كردن (شغل ) يا حتي در هر زمينه مربوط به مايا اينجا مطرح كنن تا نه تنها سام بلكه هر كسي كه يه مقدار تجربه داره در اختيار شخص سائل قرار بده
-ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ-
دوم اينكه سام خيلي چيزها رو فهميدم فقط براي اطلاعات نهايي در زمينه ي اونور بعدا مي خوام حسابي مزاحمت بشم فقط اميدوارم از دست من كه خيلي مزاحمم ناراحت نشي
فعلا

hamidak

Member
sam ميخواستم بدونم اونور دانشگاه چجوريه يعني از نظر شهريه ثبت نام و...

vahiddarky

New Member
ba salam az hameye azizan motshakeram be khatere pasokh
vali khaheshan maila ro Farsi nanevisin chon font farsi too mailam nemiad

sam_sam

Banned
من مثلا الان رفتم ولی خوب دلم نمیاد جواب تو رو ندم . تو ایران که رشته خاصی نداره . خودت باید تلاش کنی عزیزم .
تو خونه بشین و با این همه آموزش که تو بازار است سر و کله بزنی و راهش را خودت پیدا میکنی .همه جای دنیا فقط باید خودت تلاش کنی و خودت . همین و همین
اینجا فقط رشته دانشگاهی است ولی باز هم خودت باید کار کنی و یاد بگیری .

موفق باشی

vahiddarky

New Member
salam sam jan az inke ba yeki ke mano mifahame harf mizanam kjeli khoshhalam
khob ye soal
oon tarhi ke aghaye Kashefi dadn az barg too oon barjastegihaye saghbarg va ragbarg ezafe nemishe?

sam_sam

Banned
چرا عزیزم براحتی این کار شدنی است . تو توی مایا هر چیزی که به ذهن قشنگت بیاد میتونی بسازی . هر چیزی

vahiddarky

New Member
khob Same aziz mamnoon az lotfetoon
shomaShahkare 3D Final Fantasy7 Advent children ro didi?
man ke 8 bar didam va har bar az didanesh lezzat mibaram rastesh enghadr doostesh daram ke baram moghaddaese
vaghaan shahkare.

sam_sam

Banned
آره عزیزم . من هم عاشقش هستم . من هم دارمش . یه شاهکار خیلی بزرگ است .

hamidak

Member
البته اگر به كسي بر نمي خورد:اين تاپيك براي اظهار نظر نيست (مراجعه شود به نام تالار)

sam_sam

Banned
زیاد سخت نگیر . در هیچ تاپیکی فقط در رابطه با همون مبحث بحث نمیشه . در هم است . اظهار نظر در مورد فیلم عروسی داریوش نیست که حمید جان . اظهار نظر در مورد بهترین شاهکار مایا است ! یه شاهکار عظیم . دیدی این فیلم را ندیدی حتما برو ببین که عمرت در حال هدر رفتن است . جدی میگم .
درضمن موضوع تاپیک در مورد راهنمایی برای علاقه مندان است . هر کسی با توجه به این موضوع میتونه سئوال بپرسه ! نه ؟

شاد باشین

hamidak

Member
هر چي شما بگين فقط اگه دو نفر ديگه اومدن و اين تاپيكو با حرفاي نا معقول قفل كردن ديگه با خداست
به اين نتيجه رسيدم كه واسه هيچ چيز حتي بزرگترين چيز نبايد يك ذره هم بحث كرد
در ضمن من اون فيلمي رو مي گين رو نديدم حتي اسمشم نمي دونم اگه عشقتون كشيد مي تونين بهم بگيد كه اسمش چيه تو ايران هست نيست و...(البته اگر جواب دادن به اين سوال از نظر شما نوكري نيست)

sam_sam

Banned
ببینم شما خوشتون میاد حرف تو حرف بیارین ! خدا وکیلی . مرد حسابی من اگر میخواستم همچین حرفی به تو بزنم که خل نبودم این همه جواب سئوالات تو رو بدم ! بیکار بودم ؟ تموم زندگیمو اینجا برای تو نوشتم بعد تیکه بار ما میکنی ؟ خدایی یعنی من اشتباه میکنم جواب همه سئوالات شما را میدم ؟اگر من جواب ندم که هیچ کس اینجا جواب تو و امثال تو رو نمیده ! یه نگاه به این انجمن بنداز ! تقصیر تو نیست . من اینجا نمیام که هر کسی از راه رسید تیکه بار من کنه ! تو وقتی نمیتونی بین حرفی که من به تو زدم و و به بقیه رابطه برقرار کنی دیگه چه انتظاری میشه از تو داشت . میدونی تقصیر تو نیست محبت من خوار داره . این همه من جواب سئوالات تو رو دادم آخرش میایی یه تیکه هم بار ما میکنی . نه تو کلا میگم این مثل معروفی است که میگن اگر دستت را تا آخر عسل کنی و بزاری دهن یه نفر اگر گاز نگرفت باید ازش تشکر کنی . تقصیر تو نیست خدایی من پوستم کلفت شده . یه نفر اینجا چند وقت پیش حرف تو حرف شد رفت که رفت دیگه هم نیومد . اما من روم زیاد ولی اینسری دیگه نه .شما ها خوشتون میاد که بحث الکی درست کنید .

خوش باشید و موفق خداحافظ

جدیدترین ارسال ها

بالا