راجع به Dreamweaver نظر بدید

***UNIQUE***

Active Member
من میخوام تازه کار با Dreamweaver رو شروع میکنم
ممنون میشم دوستانی که با این برنامه کار کردن نظراتشون راجع به این نرم افزار که کلا" چه جور نرم افزاری از نظر قدرت یا اینکه صفحات وبی که باهاش طراحی میشه همه Browser ها Support میکنن و مسائلی از این قبیل بدهند

macroflash

Active Member
سلام , من با دریم ویور زیاد کار کردم و همین طور با فرانت پیج اما به نظر من و خیلی از طراحان حرفه ای وب نرم افزار دریم ویور در حال حاضر قدرتمند ترین نرم افزار جهت طراحی وب سایته و کار با اون خیلی ساده هستش البته در نگاه اول کمی سخت به نظر میاد ولی بعدا حتما از کار با این نرم افزار و از استفاده از قابلیت های اون لذت می برید

webroamer

Member
با سلام
منم مثل دوستمون ماکرو با دریم ویور زیاد کار کردم خیلی نرم افزار توپیه امکانات زیادی داره که شاید اصلا باور نکنید اینقدر هم کار کردن با اون راحته
امیدوارم که شما هم راحت بتونین با اون کارای خوبی انجام بدین

***UNIQUE***

Active Member
از نظراتتون ممنونم
اما من شنیده بودم Site هایی که با اون ساخته میشه تمام Browser ها Support نمیکنن اینطوره؟
(اما از منبع موثقی نشنیدم)

Parham

Well-Known Member
ببین دوست عزیز در یکی‌ از پست های دیگه که داده بودن دوستان هم من گفتم که اگر سایتی‌ در مرورگر هایی‌ به درستی‌ نشان داده می‌شه مشکل از برنامه نیست ... مشکل از این هستش که طراح‌ اصول طراحی‌ را رعایت نکرده است ... و در مورد برنامه DreamWeaver هم باید بگم که برنامه کامل و راحتی‌ هستش ...

webroamer

Member
بله دقیقا درسته ایراد از طراح هستش نه ادیتور
در ضمن سایتهایی که با این نرم افزار درست می شن توی همه مرورگر ها جواب می دن در ضمن یه چیز دیگه که خیلی مهمه حدود 96 درصد استفاده کنندگان از اینترنت درایران از ie استفاده می کنن پس ناراحت نباش

***UNIQUE***

Active Member
ممنونم :)
من دنبال یه PDF آموزشی خوب و کامل برا Dreamweavre هستم ممنون میشم اگر شما دارید و امکان فرستادنش برتون هست برام Email بزنید در غیر اینصورت بسیار ممنون میشم اگر اسم اون PDF رو برام بذارید(برا ActionScript هم همینطور)
[email protected]

Parham

Well-Known Member
فکر می‌کنم که داخل همین انجمن ها یک آموزش برای استفاده از این برنامه بود ... در مورد رهنما می‌تونم بگم که Help خود اینجور برنامه ها بهترین رهنما می‌تونه باشه...

***UNIQUE***

Active Member
صحبت شما درسه اما من با pdf راحتترم ممنون میشم اگردارید یا اسمش یا خودش رو بذارید

جدیدترین ارسال ها

بالا