رئيس جمهور وكتور

khorzu

Member
mahmood.jpg

پیوست ها

• mahmood.esp.zip
    18.2 کیلوبایت · بازدیدها: 76

heyrane

Member
سلام
خرزو جان (درست نوشتم؟)
كار وكتورت خوبه ها ولي يكمي جزئييات كم داره
ميدونم كه اينكار سبكش اين مدليه ولي اين الان خوب نشده
بازم روش كار كن
ممنونم

khorzu

Member
اين هم با يكم جزئيات بيشتر :

mamud.jpg

ويرايش :

°°°° ویرایش شده توسط ماندانا °°°°
در مورد اينكه حتما بايد يه عكس هنري از رئيس جمهور استفاده مي شد مخالفم ... احمدي نژاد گلزار نيست و مردم براي تيپ يا قيافش بهش راي ندادند ... در ضمن تصويري كه از رئيس جمهور توي ذهنمون داريم تقريبا همينه ...

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سلام دوست خوب و عزيزم خوزو جان

اين مورد دومي انصافا براي كر و كور ها هم همه چيز رو باز گو مي كنه
جزئياتش فوق العاده است فقط يك قارچ هسته اي پس از انفجار بمب اتمي كم داره

عاليه استاد فلش ووكتور

abde abbas

Banned
سلام خرزو جان!

دستت درد نکنه، ولی من هم با گفته های حیرانه موافقم

به نظرم عکس های بهتری هم از ایشون هست که وکتور زیباتری رو نتیجه بده...

خسته نباشی

یاعلی

abde abbas

Banned
سلام

فکری که برای ایده دوم هم داشتی جالبه، اما اون دایره دور سر رئیس جمهور شبیه کلاه مکزیکی شده و از زیر گردنش انگار داره خون میاد... شاید با نمادهای بهتری هم بتونی کار کنی.

راستی در مورد تغییر عکس اولیه منظورم این نبود که رئیس جمهور مثل گلزاره، منظورم این بود که حالت و زاویه خوبی نداره... پیشنهاد می کنم به سایت پرزیدنت دات آی آر (فارسی نوشتم که تبلیغ نشه ) یه سری بزنی

یاعلی

khorzu

Member
ممنون اما منظورم از اين دايره يه سر گنده بود ... اين نشون مي ده توي انتقال منظورم موفق نبودم در هر حال باز هم ممنون ...

وکتور اولی بهتره.

درضمن اینجا رو سیاسی نکنین.کاری به کار محمود احمدی نژاد نداشته باشی.چیکار دارین که خوبه یا بده.

این یه طرحه و باید به طرح نظر داد نه به سیاست محمود احمدی نژاد

از طرح دومت اصلا خوشم نیومد.

khorzu

Member
از دوستان ممنونم ... ولي اگه به جاي خوب يابد بگيد چرا خوب و چرا بد به من براي بهتر شدن بيشتر كمك مي كنه ...

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام همینکه محبت کردید و طرح برای ایشون زدید ممنون

البته برای ایشون خیلی بهتر باید کار بشه که این کار را به وقت خود انجام خواهم داد
یا علی

Mandana

Active Member
طرح دومی هم به نوبه ی خودش جالب شده خرزو جان.اما عناصری که استفاده کردین چیدمان جالبی ندارن و حتی به همدیگه هم ربط ندارن.مثلن فلورال و خون!
فکر کنم یه کوشولو ئه یه خورده باید روش کار بشه هنوز ^.^
منتظر اصلاحاتت هستیم
راستی با اجازه ات بخش سیاسی ئه پستت رو ادیت کردم.باور کن مجبور نبودم اینکار رو نمی کردم.اما دلم نمیخواد مشکلی ایجاد بشه و بعلاوه نمیشه قانون رو برای مواردی اجرا کرد و برای مواردی خیر
منتظر ورژن جدیده کار ات هستیم^.^
موفق باشی:rose:

robic

کاربر فعال
خوب ، بد ، زشت ؟!

سلام ، خزرو می بینم که فضا رو 30 یا 30 کردی ، اشکالی نداره ، دیگه مجید آنلاین داره خیلی تکراری میشه ، بازم آفرین به تو که یکمی خلاقیت به خرج دادی ، نه به خاطر محتوای کارت ، بلکه به خاطر خلاقیت در ارائه موضوع از کارت خوشم اومد و به نوبه خودش از ارزش خاصی برخورداره ( البته از نظر منه موچول ) هووووم ! از این کارا بازم بکن . ممنونات کافی به مقدار زیاد:cool:

جدیدترین ارسال ها

بالا