ذخیره ی پروژه در مکان خاص در Paint 3D

SajjadKhati

کاربر فعال <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام
چجوری میشه پروژه ی Paint 3D ئه ویندوز را در مکان خاصی ذخیره کرد؟

چون بعدا میخوام ازش استفاده کنم ، لازم دارم در غیر از درایو C ذخیره کنم تا با نصب ویندوز ، از بین نره .
جستجو که کردم ، بصورت پیش فرض ، پروژه در مکان زیر ذخیره میشه :

%localappdata%\Packages\Microsoft.MSPaint_8wekyb3d8bbwe\LocalState\Projects

اما در این مسیر (وقتی پروژه را در Paint 3D ذخیره کردم) ، فقط فایل های bin و json هستن . این فایل ها موقع load در Paint 3D ، شناخته نمیشن تا load شون کنیم .
یعنی این فایل ها ، مثل فایل های psd ئه فتوشاپ یا sln ئه visual studio نیستن که زمانِ Open کردنِ پروژه در نرم افزار مورد نظرشون (Paint 3D) ، شناخته بشن.

SajjadKhati

کاربر فعال <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلامی مجدد
استاد ، من برنامه ی Paint 3D را میخوام تا رسم هایی در اون انجام بدم که موقعیتِ کلیِ کلاس ها و استراکچرها و اینها و رابطه شون را برای پروژه ام توش رسم کنم (تا در موقعِ خودش ، هر بخش از هر کدوم از این کلاس ها را در پروژه ام پیاده سازی کنم) .

چون ممکنه فراموش کنم ، واسه ی همین کلاس ها و اعضای مهم شون و رابطه شون را میخوام ترسیم کنم تا هر چند مدت درمیون (که بخشی اش را فراموش میکنم) ، مجددا برای رابطه و اعضاشون فکر نکنم که چجوری باید باشن .

آیا همچین قابلیتی (رسم برای رابطه و اعضای کلاس ها و ...) ، در خودِ ویژال استودیو (به عنوان ابزار جانبی یا هر چی) ، تعبیه شده که نیاز به برنامه ی Paint 3D نداشته باشم؟

-------

برنامه ی Paint را انتخاب نکردم (و Paint 3D را انتخاب کردم) چون Paint 3D بصورت Project میشه ذخیره اش کرد و بعدا که میخوام تصویر را بزرگنمایی یا کوچیکتر کنم ، مشکل افت کیفیت و اینها نداشته باشم .

برنامه ی فتوشاپ هم که برای ترسیمات ساده ، سنگین هست و ویرایش و رسم اش نسبت به Paint 3D ، به مراتب طولانی تر هست .
برنامه ی دیگه ای شبیه Paint 3D که ساده و اساس اش وکتور باشه ، میشناسین؟

شما برای اینکه فرضا الان در فکرتون چندین کلاس دارین و اینها اعضاهای مختلف و روابطی که دارن را بخواین در آینده (که ممکنه ماه ها طول بکشه) پیاده سازی کنین و برای اینکه فراموش نکنین ، اینها را در جایی یادداشت یا ترسیم میکنین؟
اگه آره ، با چه نرم افزاری؟
تشکر استاد .

آخرین ویرایش:

the_king

مدیرکل انجمن
سلامی مجدد
استاد ، من برنامه ی Paint 3D را میخوام تا رسم هایی در اون انجام بدم که موقعیتِ کلیِ کلاس ها و استراکچرها و اینها و رابطه شون را برای پروژه ام توش رسم کنم (تا در موقعِ خودش ، هر بخش از هر کدوم از این کلاس ها را در پروژه ام پیاده سازی کنم) .

چون ممکنه فراموش کنم ، واسه ی همین کلاس ها و اعضای مهم شون و رابطه شون را میخوام ترسیم کنم تا هر چند مدت درمیون (که بخشی اش را فراموش میکنم) ، مجددا برای رابطه و اعضاشون فکر نکنم که چجوری باید باشن .

آیا همچین قابلیتی (رسم برای رابطه و اعضای کلاس ها و ...) ، در خودِ ویژال استودیو (به عنوان ابزار جانبی یا هر چی) ، تعبیه شده که نیاز به برنامه ی Paint 3D نداشته باشم؟

-------

برنامه ی Paint را انتخاب نکردم (و Paint 3D را انتخاب کردم) چون Paint 3D بصورت Project میشه ذخیره اش کرد و بعدا که میخوام تصویر را بزرگنمایی یا کوچیکتر کنم ، مشکل افت کیفیت و اینها نداشته باشم .

برنامه ی فتوشاپ هم که برای ترسیمات ساده ، سنگین هست و ویرایش و رسم اش نسبت به Paint 3D ، به مراتب طولانی تر هست .
برنامه ی دیگه ای شبیه Paint 3D که ساده و اساس اش وکتور باشه ، میشناسین؟

شما برای اینکه فرضا الان در فکرتون چندین کلاس دارین و اینها اعضاهای مختلف و روابطی که دارن را بخواین در آینده (که ممکنه ماه ها طول بکشه) پیاده سازی کنین و برای اینکه فراموش نکنین ، اینها را در جایی یادداشت یا ترسیم میکنین؟
اگه آره ، با چه نرم افزاری؟
تشکر استاد .
1- زبان مدل سازی استاندارد برای طراحان نرم افزار زبان UML ئه، جزو دروس مهندسی نرم افزار همین یادگیری UML ئه که قبل از اینکه شروع به کد نویسی کنند مدل سیستم رو با انواع مختلفی از نمودار ها طراحی کنند. و نرم افزار های متعددی برای طراحی اش هست، مثلا Microsoft Visio
بنابر این Paint و Paint 3D و Photoshop و ... رو بذارید کنار، از نرم افزار های تخصصی طراحی UML استفاده کنید.

2- ویژوال استدیو های قدیمی خودشون ابزار های UML رو داشتند، طوری که نیازی نبود نرم افزار جانبی یا Extension ای نصب بشه و حتی Visio های قدیمی هم با پروژه های ویژوال استدیو تبادل داده داشتند.
که بعدا مایکروسافت از هر دو طرف این قابلیت رو حذف کرد.

3 - می توانید با Solution Explorer > Project > View > Vew Class Diagram یا Solution Explorer > Project > Add > New Item > Class Diagram به نمودار Class Diagram دسترسی داشته باشید اما به هر حال Class Diagram صرفا یکی از نمودار های UML ئه و الزاما قبل از نوشتن کد کلاس طراحی نشده.

4 - بهتره قبل از اینکه به شکل من در آوردی مدل سازی کنید، در مورد UML و آموزش UML جستجو کنید، حتی در حد یک مرور سطحی و سریع.

جدیدترین ارسال ها

بالا