دیس برگ، بزرگترین سایت خرید گروهی و تخفیف های روزانه آغاز بکار کرد

Disbarg

New Member
دیس برگ، بزرگترین سایت خرید گروهی و تخفیف های روزانه پس از ماه ها مطالعه، بررسی و انجام مذاکرات متعدد با صاحبان کسب و کارهای تراز اول کشور آغاز بکار کرد. ایده اولیه این وب سایت از مهر ماه سال ۱۳۹۰ با مشاهده رشد بیش از پیش فرهنگ خرید گروهی در بین کاربران وب فارسی و ایجاد فضای رقابتی در میان سایت های ارایه دهنده ی تخفیف شکل گرفت. تخصص دیس برگ به عنوان بزرگترین و برترین سایت خرید گروهی در ایران غافلگیر کردن مشترکین خود است، البته با سبک و سیاقی دیگر! دیس برگ متمایز از دیگر سایت های خرید گروهی براساس علایق و درخواست های مشترکین خود مبادرت به عقد قرارداد با کسب و کار های تراز اول در سطح شهر ها می کند، به گونه ای که با دریافت تخفیف های باور نکردنی از صاحبان کالا و کسب و کار ها فرآیند انتخاب را برای کاربران خود آسان کرده و به جای یک صورت حساب با اعداد نجومی ۴۰ تا ۹۰ درصد تخفیف به مشترکین خود می دهد. در یک جمله می توان گفت: دیس برگ راه جدیدی را برای لذت بردن از شهری که در آن زندگی می کنید به شما نشان خواهد داد.

جهت مشاهده وب سایت و اطلاع از آخرین تخفیفات ویژه به آدرس اینترنتی http://www.disbarg.com مراجعه نمایید. لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در ادامه این تاپیک بیان کنید، به قید قرعه به سه نفر از کسانی که سازنده ترین انتقاد و یا بهترین پیشنهاد را بیان کنند مبلغ ۱۰,۰۰۰ تومان اعتبار رایگان برای خرید از پیشنهادات روزانه سایت دیس برگ هدیه داده می شود.

خبرهای خوبی درصفحه فیس بوک دیس برگ هستش، حتما یه سرم به اونجا بزنید و یادتون نره که صفحه دیس برگ رو LIKE کنید: DisBarg | Facebook
 
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا