دیده نشدن تکسچر در ویوپورت

دورد بر دوستان گل
مشکلم اینکه تکسچرم توی ویوپروت دیده نمیشه
پ.ن : ربطی به فریز کردن نداره
پ.ن 2 :اون دگمه ای که توی متریال ادیتور هست که می زنی تا تکسچر رو نشون بده رو زدم
پ.ن3: اگه یه مکس جدید باز کنی و همین تکسچر ها رو استفاده بکنی میاد ولی اینحا نمیاد ، من از تکسچر های دیگه هم توی این کار استفاده کردم ولی بازم نشون نمی ده

پیوست ها

• Capture.JPG
    Capture.JPG
    122.2 کیلوبایت · بازدیدها: 38
سلام دوست عزیز این مسیریو که میگم برو حتما درست میشه
cm.gif

پیوست ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    64.9 کیلوبایت · بازدیدها: 50

vertex64

New Member
سلام دوستان منم همین مشکلو دارم با مکش 2012 اما نوعش فرق میکنه من نمیتونم بگراند بزارم
یه hdri میذارم خودکشی میکنم نمایش بده اما نمیده
در صورتی که همون فایلو تو مکس 2011 باز میکنم بدون مشکل نمایش میده
در ضمن تیک show background رو هم میزنم
ممنون میشم راهنماییم کنین

sallarmelli

Active Member
دوباره به دوستان سلام
من هم رفتم همین کارو کردم نشد از منوview هم اون پیشنهاد دوست قبلی رو انجام دادم نشد
در perfrence به جای اینکه روی direct3dکلیک کنم که کردم ودیده نشد این بار رفتم روی nitrous کلیک کردم بعضی هاشون دیده می شد و بعضی های دیگه نه
من از archshadre ها استفاده کردم بعضی هاشون دیده می شد بعضی شون نه واقعا جایی که تایل مد نظره باشه شده مصیبت:mad:

emadmax

Well-Known Member
سلام

پیشنهاد میکنم تنظیمات رو مثل عکس زیر انجام بدید. شاید هم لازم باشه در قسمت 4 ، تیک ها رو جابجا کنید!!...
البته تنظیمات هم روی Direct3D باشه
انشاءالله حل میشه.

33172524c51.jpg

آخرین ویرایش:
دوباره به دوستان سلام
من هم رفتم همین کارو کردم نشد از منوview هم اون پیشنهاد دوست قبلی رو انجام دادم نشد
در perfrence به جای اینکه روی direct3dکلیک کنم که کردم ودیده نشد این بار رفتم روی nitrous کلیک کردم بعضی هاشون دیده می شد و بعضی های دیگه نه
من از archshadre ها استفاده کردم بعضی هاشون دیده می شد بعضی شون نه واقعا جایی که تایل مد نظره باشه شده مصیبت:mad:

بزار روی همون direct3d بعد ببین متریالی که انتخاب می کنی تونسته ادرس تکسچر رو پیدا کنه یا نه ؟ اگه نه می ری توی

پیوست ها

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    287.8 کیلوبایت · بازدیدها: 11

karamary

New Member
سلام.من با تری مکس دیزاین 2012 هرکاری میکنم متریال و تکسچر و نمی بینم.تو رندر دیده میشه ولی ویوپورت ها نه.نمیشه تنظیمات رو درست کرد.این راهنمایی ها رو هم خوندم نشد...

Yar.kh

Member
سلام
مشکلتون که حل شد ولی در خصوص جایگذاری بلوپرینت ها توی صحنه نیازی به متریال و... نیست.
من خودم عکس ها رو از توی ویندوز درگ میکنم روی صفحه ها و بعد با uvw map تنظیمش می کنم. این مشکلات رو هم ندارم. به نظرم راحت تره و مهم اینکه (برای من مهمه) صفحه ی متریالها رو شلوغ نمیکنه :oops:

rmreza

Well-Known Member
ایا از uwv map استفاده کردی قسمت مودیفایر رو میگم
یک امتحان بکن اگه امتحان نکردی
در ضمن به قسمتی که عکس رو دادی مثلا difuse ، برو ببین مسیر رو مکس درست فهمیده

madmaster_3d

Well-Known Member
من موندم شمایی که مکس رو به جای 4000 دلار میخرید 1 دلار . پس چرا مکس 2013 که شبیه مکس 2012 هست و 400 تا باگش رفع شده رو نصب نمی کنید. ای خدا :mad:

جدیدترین ارسال ها

بالا