دیتابیس جامع رخداد ها و رویداد های تقویم شمسی | دانلود کنید !

وضعیت
موضوع بسته شده است.
با سلام

این دیتابیس رو خیلی وقت پیش نوشته بودم به سفارش یکی از همین بربچه های مجید آنلاین .. حالا هم رایگان گذاشتم برای دانلود ( اگه اون موقه مشکل مالی بحرانی نداشتم همون موقه رایگان میزاشتمش .. )

// توضیحات دیتابیس .

این دیتابیس فقط یه تیبل داره و سه تا فیلد ..

date_d : فیلدی که تاریخ در اون قرار میگیره و شکل کلیش اینجوریه "01-02" ( این مقدار روز اول برج دوم سال [ اردیبهشت ] رو نشون میده .
data_f : تعطیل بودن روز رو نشون میده .. اگه Yes بود تعطیله اگه No بود تعطیل نیست !
date_m : مناسبت اون روزه مثلا اگه تاریخ "01-01" بود میشه عید نوروز ( عیدتون مبارک !! :wink: )

تو فایلی که دانلود میکنید یه کلاس Reader هست که به وسیله اون کلاس میتونید با دادن تاریخ روز اطلاعات اون روز رو بدست بیارید ..
و هم اطلاعات رو به دیتابیس اظافه کنید . اگه به راهنمای نیاز داشتید بگید من در خدمتم

دیتابیس رو از اینجا دانلود کنید ..
گروه نرم افزاری آریا گلوبال | www.AriaGlobal.com

aminoia

Member
امید وارم که بیشتر open source باشیم تا بیشتر جلو بریم
موفق باشی

AM!R1

New Member
درود
چجوری میتونم ازش استفاده کنم ؟
روش نصبشو توضیح بدین لطفا
رویدادهای تقویم رو چجوری میتونم ادیت کنم ؟

امید وارم که بیشتر open source باشیم تا بیشتر جلو بریم
موفق باشی

100% موافقم ..

من که متوجه نشدم این سه تا نقطه آقا امیر یعنی چی .. !!؟

بابا چقدر تو باهوشی !! نه اشتباه نکردی عزیز

درود
چجوری میتونم ازش استفاده کنم ؟
روش نصبشو توضیح بدین لطفا
رویدادهای تقویم رو چجوری میتونم ادیت کنم ؟

کار نداره برو تو MyPHPAdmin بعد یه دیتابیس انتخاب کن یا درست کن اون بالا نوشته شده SQL برو اونجا و محتوایت فایل SQL
رو که دانلود کردی رو اونجا پاست کن و کوری رو ارسال کن !! تیبل date برات ساخته شد

برای خودن اطلاعات هم میتونی از تابع getdata از کلاسی که دانلود کردی استفاده کنی ..
برای ادیت میتونی فایل SQL رو ادیت کنی و برای اظافه کردن اطلاعات جدید از تابع newdata از همون کلاس استفاده کنی
اگه متوجه نشدی یاهو رو خدا برای همین خلق کرده ( mahdi_x1 ) در خدمتم ..

موفق باشید

parsiteam

Member
فوق العاده بود . ممنون . فقط اگر میشد یک فیلد هم برای ماه قمری هم اضافه کنی خیلی خوب میشد . مثلا 19 رمضان رو بهش میدادی ضربت خوردن امام علی . اینجوری محشر میشد . در هر صورت بازم بابت همین ممنون .

aminoia

Member
اگه همچین چیزی می خوای باید بسازی گمون نمی کنم با این بشه
این یسری دادست که تو بانک گذاشته شده
بخودی خود نمی تونن کاری کنن
شما زحمت بکش و یه بانک اطلاعاتی برای تارخ قمری بساز
همین جا من بابت ساختش ازت تشکر می کنم :d

اگه تو اون تایپ جنگ و دعوای ما سر نوشتن این دیتابیس یادتون باشه من گفتم قمری رو هم نوشتم !! همون موقه بود که یا تایپ دادم تا ببنیم کلاسی هست تا شمسی رو به قمری تبدیل کنه یا نه چیزی گیرم نیومد برای همین بیخیال شدم .. ولی کاملا درسته 80% تعطیلی ها و مناسبت های ما مربوط به قمری هست .. دنبال یه کلاس تبدیل قمری به میلادی میگردم و این رو اوکی میکنم جوری که شما فقط تاریخ شمسی رو بنویین و خود کلاس تبدیلش کنه به میلادی و بعد تبدیلش کنه به قمری و مناسبت های اون روز رو چه قمری و چه شمسی با هم ارائه بده !

Api دیتابیس

سلام API این دیتابیس رو هم طراحی کردم تا با استفاده از این API دیگه نیاز به دانلود و نصب این دیتابیس ندارید
آدرس دیتابیس : http://www.ariaglobal.com/dateapi/api.php?date=01-01
مقدار متغیر date تاریخ هست مثلا تو ادرس با لا یکم فروردین هست و در ادرس زیر
http://www.ariaglobal.com/dateapi/api.php?date=05-02 پنجم اردیبهشت رو نشون میده ..

برای استفاده از این API میتونید از کلاس زیر استفاده کنید ..

PHP:
  function getdata ($what='M') {

if (!empty($_GET['date'])) {
      $date = $_GET['date'] ;
      } else {
      $date = '01-01' ;
      }

$url = 'http://www.ariaglobal.com/dateapi/api.php?date=' . $date ;

$apicont = file_get_contents($url) ;
   $m = '/{' . $what . '}(.*?)' . '{' . $what . '}' . '/s' ;

preg_match($m, $apicont, $value);
    echo ($value[1]) ;

}

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
ممنونم
مخصوصا واسه اون دیتابیس که به صورتxml بود
:oops:

ممنونم
مخصوصا واسه اون دیتابیس که به صورتxml بود

قبلی نداشت .. اگه شما فایل SQL رو در MyPHPAdmin نصب کنی میتونی تو همین محیط از دیتابیس نسخه های اکسل و اکسز
هم تهیه کنی !!

amir0heydari

New Member
با سلام

این دیتابیس رو خیلی وقت پیش نوشته بودم به سفارش یکی از همین بربچه های مجید آنلاین .. حالا هم رایگان گذاشتم برای دانلود ( اگه اون موقه مشکل مالی بحرانی نداشتم همون موقه رایگان میزاشتمش .. )

// توضیحات دیتابیس .

این دیتابیس فقط یه تیبل داره و سه تا فیلد ..

date_d : فیلدی که تاریخ در اون قرار میگیره و شکل کلیش اینجوریه "01-02" ( این مقدار روز اول برج دوم سال [ اردیبهشت ] رو نشون میده .
data_f : تعطیل بودن روز رو نشون میده .. اگه Yes بود تعطیله اگه No بود تعطیل نیست !
date_m : مناسبت اون روزه مثلا اگه تاریخ "01-01" بود میشه عید نوروز ( عیدتون مبارک !! :wink: )

تو فایلی که دانلود میکنید یه کلاس Reader هست که به وسیله اون کلاس میتونید با دادن تاریخ روز اطلاعات اون روز رو بدست بیارید ..
و هم اطلاعات رو به دیتابیس اظافه کنید . اگه به راهنمای نیاز داشتید بگید من در خدمتم

دیتابیس رو از اینجا دانلود کنید ..
گروه نرم افزاری آریا گلوبال | www.AriaGlobal.com
سلام خسته نباشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا