بی بی کد دکوراسیون داخلی

K1-CGMaster

Well-Known Member
ایول - سایتو ترکوندیا :D

رندرای داخلیتو دوست دارم - از حالظ طراحی که واقعا قشنگه - فقط یکم بلوره و نویز داره نه؟؟

مثل وقتی شده که Dof رو روشن کن و بی کیفیت باشه. مرسی

madmaster_3d

Well-Known Member
اقا بهزاد خیلی قشنگه ولی اون رندر هایی که پست پرادکشن یا هر چیزی که شبیهش شده استفاده کردی رو دوست نداشتم. همون معمولی ها قشنگ تره.کاش مدل ها رو خودت بسازی (نظر شخصیم ) من خودم با مدل آماده حال نمی کنم.

*farshid*

کاربر VIP
سلام ...
کار خیلی خوبی شده ...
نرم افزارهای مورد استفادت رو بنوسی ... با چه موتور رندری؟ با چه نرمافزاری نویزشو گرفتی و ...
یه انتقاد هم دارم... یه مقدار تناسبات رندر رو به مربع نزدیک تر کن یه مقدار دوربین رو هم بچرخون به طرف سقف احساس میکنم رندرات سرپایین هستند سعی کن مثل دژاگه سربالا کار کنی :green:

martin eco

Well-Known Member
آقا دیگه داری فرای رو قورت میدی و به سبک شخصی میرسی..یه دستی هم رو سر ما بکشین:)
عالیییییییییییییییییی
پ ن: شک کردم..مکسوله یا فرای؟!!!

آخرین ویرایش:
سلام ...
کار خیلی خوبی شده ...
نرم افزارهای مورد استفادت رو بنوسی ... با چه موتور رندری؟ با چه نرمافزاری نویزشو گرفتی و ...
یه انتقاد هم دارم... یه مقدار تناسبات رندر رو به مربع نزدیک تر کن یه مقدار دوربین رو هم بچرخون به طرف سقف احساس میکنم رندرات سرپایین هستند سعی کن مثل دژاگه سربالا کار کنی :green:
درود بر شما نرم افزارا در واقع نرم افزارا مکسول بودش و پی هتوشوپ :green: نویز گیری هم با نرم افزار dfine ولی فقط متریال لمبرتین رو به قول رندوم کنترل انتخاب کادر دوربینم ضعیف بود ولی سوژم تو سقف نبود ولی تو رندرهای دیگه بیشتر رو سقف تمرکز کردم مرسی که نظر دادی :rose:
اقا بهزاد خیلی قشنگه ولی اون رندر هایی که پست پرادکشن یا هر چیزی که شبیهش شده استفاده کردی رو دوست نداشتم. همون معمولی ها قشنگ تره.کاش مدل ها رو خودت بسازی (نظر شخصیم ) من خودم با مدل آماده حال نمی کنم.
سلام دوست عزیز من که سعیدم در واقع
کلا با پست پرو حال نمی کنی :green:
خیلی از مدل هارو خودم ساختم ولی نیازی نیست همه چیزو خودت بسازی مثلا مبل خودم ساختم طرح سفال
در ssp و سنگ آنتیک و گلدون
ایول - سایتو ترکوندیا :D

رندرای داخلیتو دوست دارم - از حالظ طراحی که واقعا قشنگه - فقط یکم بلوره و نویز داره نه؟؟

مثل وقتی شده که Dof رو روشن کن و بی کیفیت باشه. مرسی
آره متاسفانه واسه این رندر ها حتما هر شات رو باید 10 ساعت رندر می کردم ولی زمان همیشه آخرش کم میاد
چون کارو دقیقه 90 می زنی رندر هم میفیته آخر کار هر فریم رو یک ساعت رندر کردم
مرسی که خوشت میاد :green::rose:

.:BehzAd:.

Active Member
سعید خیلی هم خوب دوباره آفرین:rose:

داره قدرتش دستت میاد فقط نویز رو بیشتر کنترل کنی رندر هات به واقعیت نزدیک میشه کادر بندی هم خوبه

آقا دیگه داری فرای رو قورت میدی و به سبک شخصی میرسی..یه دستی هم رو سر ما بکشین:)
عالیییییییییییییییییی
پ ن: شک کردم..مکسوله یا فرای؟!!!
سلام مارتین جان مرسی این که مکسول رندرفعلا :green:
خیلی خوبه.
ولی دستگیره در چرا اینطوریه؟
سلام مرسسی نمی دونم چرا ابنجوری شده
سعید خیلی هم خوب دوباره آفرین:rose:

داره قدرتش دستت میاد فقط نویز رو بیشتر کنترل کنی رندر هات به واقعیت نزدیک میشه کادر بندی هم خوبه
بعد از این بهزاد دوتا کار دیگه زدم اون ها خوب شده حالا اگه شد می زارم فعلا که زشته :green:

hossein j j

Active Member
سلام استاد ، عالی شده ، هر چی نگاه می کنم بتونم تفاوت طرحات رو با یه عکس واقعی پیدا کنم نمتونم خدایی ...
خیلی خوشحالم کردی بازم یه کار حرفه ای دیگه گذاشتی ...
سعید جان به نظرم رندر اولی یه کم نور زیاد صحنه رو خراب کرده بود که دومی خیلی بهتر بود ، بازم بهت تبریک میگم بابت ذهن و استعداد خلاقت ... :rose::rose::rose:

T@rK@n

Member
سلام اخوی..خونرو بهم ریختی باز که.....:)
بی نظیر و دلربا...تبریک سعید خان ....امیدوارم از این تیپ کارا ده چندان بیشتر ببینیم ازت تو باشگاه... موید و پیروز باشی عزیز برادر.......:rose:

behrang2

Member
دیگه آن نمیشی:(
چرا مکسول یاد نمیدی:(
تو قبلنا بخشنده بودی:(
:ددددددد
بیاه ماچت کنم بابت این همه استعداد و هنره ذهنی و هنر اجراییت ....همه چی عالیه:د

آماج

New Member
کار خیلی خوب هست ممنون از شما
کار با 3d سلیقه میخواد

آخرین ویرایش: