ديدار بچه هاي فلش

وضعیت
موضوع بسته شده است.

vilfered

Member
میخواستم جوابتو اینجا بدم ... گفتم شاید خوب نباشه .. private میزنم بهت ، اگه قانع شدی همینجا بگو که قانع شدم ، اگرم نشدی که دیگه هیچی ...

mohsenpoor5

New Member
با سلام
میگم اول اینجا اعلام کنید که کی می خواهید تاپیک میتینگ اصلی رو بگذاری،بعدش هم اگر خواستید،این تاپیک رو ببندید
سپاس

mohsenpoor5

New Member
با سلام
همین الآن خوندم که سرکار خانم ماندانا نوشته بودند"اگر کاربرانی که از شما شکایت دارند،ببخشند،یوزر اصلی شما آزاده"
به این دلیل من در یک حرکت بی سابقه و کم انتظار می خواهم.... .
من ازavang2005معذرت می خواهم به خاطر پست هایی که زدم و از خود دفاع کردم،به خاطر دو پستی که زدم و به جای ایشون گفتم....،به خاطر اینکه بدون توجه به اخطارشان اسپم کردم،به خاطر اینکه فقط و فقط و فقط یکبار به یک کاربر گمنام توهین کردم،به خاط شوخی هایی که با ایشون کردم،به خاطر آب معدنی که به جای ایشون گفتم،به خاطر قضیه ی معنی میتینگ،به خاطر قضیه ی غذا،به خاطر سوال های زیادی،به خاطر دخالت های زیادی،به خاطر اینکه به نظرم آشنا میایید،به خاطر اینکه به من توهین کردید،به خاطر این که فکر کردیدی اسم می دونید اسم واقعی من چیه،به خاطر این که عصبانی شدید،به خاطر اینکه الان که دارید این پست رو می خونید زدید زیر خنده،به خاطر این که تو آموزش xml می خواستید به من کمک کنید،به خاطر این که به میتینگ نیومدم،به خاطر اینکه گفتم عکس نماز خوندن کو،به خاطر این که سرچ نکردم و همین طور سوال پرسیدم،به خاطر این که گفتم از شما ناراضی هستم،به خاطر این که نگذاشتم به من توهین کنید،به خاطر این که از شما و همه ی کاربران دیگه همین طور تشکر می کردم،به خاطر spoofing زیادی اهه،این آخری مال Biodread بود که به جای ایشون انجام دادم.
دستم خسته شدا:neutral:
خوب این هم از معذرت
فقط مونده،شما بگید:"بعله"
اگر چیزی کم و کسر بود،بگید تا بنویسم.
هر کس دیگه نسبت به من بدی دیده ،بیاد و بگه تا...
اگر چیزی هم اشتباه نوشته شده،بگید تا درستش کنم.
با سپاس

Mandana

Active Member
محسن پور عزیز لطف کنید بحث های خصوصی رو در پیغام خصوصی ادامه بدین
کیارش هاین فکر کنم فرصت نکردن سر بزنن.با اجازه تاپیک رو می بندم چون دلیلی برای ادامه تاپیک نمی بینم.
از همگان هم که توی تاپیک شرکت کردن تشکراته ویجه ^.-
موفق بباشید:rose:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا