ديدار بچه هاي فلش

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohsenpoor2

Member
با سلام
میگم چرا هر کسی یک کیف تو دستش هست؟؟؟؟؟؟؟
مگر خبریه؟؟؟؟؟؟؟
ساعت میتینگ چند بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا هنوز آونگ نیومده؟؟چرا؟چرا؟چرا؟چرا؟چرا؟چرا؟چرا؟چرا؟چرا؟چرا؟چرا؟چرا؟چرا؟چرا؟چرا؟چرا؟چرا؟چرا؟چرا؟چرا؟چرا؟چرا؟چرا؟چرا؟چرا؟
سپا س

saeedesign

Member
سلام
بایو جان اگه ممکنه عکسارو حذف کن .مخصوصا دومیشو.
بابا من تا حالا عکسایی به این بدی و زشتی ننداخته بودم .
من اینقدهام زشت نیستم ها .آبروم رفت خواهشا پاکشون کن .
برا تو ساده است ولی برا من :sad::cry:
همین مونده بود که در سطح وب یه قلم آبرویی هم که داشتیم بره .بابا دماغ من به اون گندگی هام نیستا!!!
من خشگل تر از این عکسام ها !همه می گن.
بای...

دوست عزیز...
با اینکه اینا جاش نیست ولی می گم...به طور کلی فقط حدود 10% از افراد فکر می کنند که خوش عکس هستند واین هم به دلایل زیادی از جمله غرور بستگی داره...خب طبیعی هست که 90% افراد از این موضوع ناراضی هستند که خیلی بد عکسند ولی با ابراز خرسندی باید بگم حدودا تمام این افراد اشتباه می کنندو چه بساافرادی هستند که زیباترینچهره را دارند ولی از دید خودشان خودرا بد عکس می نامند..اینو به عنوان دوست همه به همه ی بچه ها گفتم و مطمئن باشید کار عکاسی جاسوسی رو از میتینگ بدی دوباره به راه می اندازم :wink:

موفق باشید

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

خوب اين ميتينگ هم تمام شد !!!

روز خيلي خوبي بود و جا داره از تمامي دوستاني كه و قت گذاشتن و اومدن تشكر كنم

مخصوصا از كسري عزيز كه به من براي جمع و جور كردن اين ميتينگ خيلي كمك كرد

و هادي عزيز و پيوند عزيز و فريد عزيز و پدرام عزيز و حسين عزيز و بهروز عزيز و بقيه دوستاني كه اومدن تشكر كنم

انشاالله در ميتينگ بعدي همه باشن

بهترين موقع ميتينگ بنظر من موقعي بود كه با بچه ها رفتيم رستوران ( واي چه غذايي بود )

موفق باشيد

BioDread

Banned
بعد از شام

IMAGE_047.jpg

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

فكر كنم ساعت طرفاي 10:30 - 11:00 شب بود اگه اشتباه نكنم .

موفق باشيد

Mandana

Active Member
دوست جان محسن پور یوزر جدید شما هم دسترسی اش بسته شد...
با کمال احترام، تا زمانی که در مورد برخورد با دیگران در فضای مجازی اطلاعات لازم رو کسب نکنید، صلاح نمیبینم در بحث های انجمن ها شرکتی داشته باشید.هر موقع احساس کردید می تونید رفتار مناسب تر و در خورد انجمن در پیش بگیرید، اطلاع بدین تا از بستن دسترسی یوزرهاتون دست برداریم.اما با توجه به طرز صحبت شما، بستن دسترسی شما هم به نفع خود شماست و هم بقیه
پست های بیهوده رو پاک می کنم.لطفن در صورت مشاهده رفتارهای نامناسب، تنها با زدن دکمه گزارش به مدیر، رسیدگی بر عهده رفتار نامناسب رو بر عهده مدیر بگذارید
این تاپیک از نظر می به شخصه، به نتیجه رسیده استش کیارش جان اگر صلاح دونستی تاپیک رو قفل کن.میسی حبیبی
موفق باشین همگان دوست جانها:rose:

MDP

Well-Known Member
این اولیش

لازم به توضیح نیست

از روی قیافه ها میشه اسم id شونو تو مجید آنلاین حدش زد

img_1.jpg

فکر می کنید با چه دوربینی عکس گرفته شده؟

قیافه پیوندو...

از کدوم خارج فرار کردی ؟

ایراشان ؟؟؟

کیارش که مثل 4 5 سال قبله هنوز همون شکلیه.

بهروزم که آخر باحاله....

/

بچه ها بخش فلش خیلی قویه کار کنید ، شما ها می تونید بهترین باشید ، من نمونه کار بیشترتون رو دیدم ( از همه بیشتر پیوند ) باور کنید از خیلی ها بهترید.

با سلام
من فقط وقتی پست biodread رو دیدم که نوشته شوخی کردن اشکالی نداره. و ما هم هنوز عکس های زیادی رو ندیده ایم،گفتم پس نماز جماعت کو؟؟(چون هر وقت تیم ملی میره یک کشور دیگه،یک عکس از نماز جماعت دارن)
و بعدش هم آونگ اومدن و یک چیزی گفتن که یک کمی ناراحت شدم. و از یک طرف دیدم خودش کاربر فعاله و حتما قوانین رو بلده و شاید شوخی می کنه،این بود که جواب دادم.
حالا اگر بگم آماده ام،شما کدوم user رو آزاد می کنید؟؟؟
همون mohsenpoor رو آزاد کنید. این رو هم ببندید.
به امید روزی که ماندانا این پست را بخواند
سپاس

آخرین ویرایش:
یک چیزی بگم؟؟؟
به نظر من،به نظر من،به نظر من قیافه ی آونگ و insure خیلی خیلی خیلی آشنا بود.من تا حالا هیچ عکسی ازشون ندیده بودم ولی خیلی آشنا به نظر میومدن.مگه شما تو استان فارس زندگی کردید؟؟؟
این دیگه شوخی نیست:lol:
سپاس

آخرین ویرایش:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

با سلام
فکر می کنید نمی دونم چه کسی رو میگید.
تو یکی از عکس ها که جناب hadimetal دماغشون بزرگ شده همه چیز گفته شد.(لطفا به نصیحت های bio،مرد جوان احترام بگذار)
حتما شما یک معتاد رو دیدی یا شاید هم با تاکسی بهروز رفتی.!!!
شما هنوز باید برای شناسایی شخصیت من سرچ کنی!!:lol:
بنده کی باشم که بتونم از طرف شما پست،پاسخ بدم.شما تو کل انجمن بگردی،چیزی جز اسپم نمیابی.باز هم سرچ کن:lol:
من که نوشته ام "ناراحت نشید"،مگه چیز دیگه ای هم لازم بود بنویسم؟؟؟
من دیدم یک چند روزی نیومدی،فکر کردم شاید با توپولف اومده باشی.
درضمن شما اگر سه روز میومدی تو مسجد دهات ما میدیدی که اونها هم تابع قوانین مجیدآنلاین هستند و نماز هم می خونن.
میتینگ رو بگذارید شیراززززززز،لطفاااااااا
یکموقع از حرف های بنده ناراحت نشیدااا.:sad:
سپاس

ببينيد شما اصلا به تذكر هاي من توجه نمي كرديد و هي اسپم مي كرديد

در زماني كه من در انجمن نبودم نوشته بوديد " به قول شوشتريها در انجمن سرچ كنيد "

من هرچيزي كه گفتم نه براي مسخره كردن شما بود و نه چيزه ديگه من خيلي ناراحت شدم و اطلاع دادم كه User شما رو BAND كنند

حالا هم اگه توي رفتارتون و گفتارتون تغييري ايجاد نكنيد همچنان به همين روال ادامه پيدا ميكنه .

ولي اگه ديگه از اين كارها نمي كنيد و قوانين رو زير پا نمي زاريد پيغام بديد User تونو آزاد كنم

به نظر من،به نظر من،به نظر من قیافه ی آونگ و insure خیلی خیلی خیلی آشنا بود.من تا حالا هیچ عکسی ازشون ندیده بودم ولی خیلی آشنا به نظر میومدن.مگه شما تو استان فارس زندگی کردید؟؟؟

نه دوست من . اشتباه ديدي

موفق باشيد

با سلام
پس بگو چرا کیارش نوشته بود"کاش آونگ اینجا بود":D
خوب تو این تاپیک جای اسپمه دیگه.نه؟؟؟
مگه فقط شما شوشتری هستید:sad:اینجا حق با شماست،اما نگید شما اشتباه نکردید.(البته اونجا قصد توهین نداشتم،شاید خودتون هم فهمیده باشید)
ولی کاش زودتر می گفتید،چون من 1 ساعت پیش با یوزرmohsenpoor3 نوشتم،"به قول خوزستانی ها سرچ کنید":lol:(این رو من نمی تونم پاک کنم)
من نم دونم چرا هر وقت یک حرف بد می زنم،همه ی انجمن میان و گیر میدن اما موقعی که حرف خوبی میزنم،کسی پیداش نیست؟؟؟
خوب شما هم برای بی حساب شدن یکجا بنویس"به قول کره ی خاکی ها یک سوال داشتم" نه این که هرجا یک معتاد دیدی،بیا و بگو اونجا چیکار می کردی؟ چون این دیگه توهینه.
پس چرا کیارش نوشته بود"شکایت90 درصد کاربران بخش فلش"؟؟؟؟:shock:
شما تذکر دادید،اما من دلایل خیلی محکمی مبنی بر اشتباه شما داشتم.مثلا همین الان برید چند صفحه قبل و نگاه کنید. اون آدمی که اومد و به من گفت "میدونی میتینگ چیه؟"تنها یک پست زده.(یعنی این که عضو شده تا من رو مسخره کنه.چرا؟چون شما نوشته بودید"مگه تا حالا میتینگ رفتی؟")
شما به این پست نگاه کنید،هر جمله اش که اشتباه بود،بگید درستش کنم.
سپاس

آخرین ویرایش:
با سلام
یک چیز دیگه یادم رفت بگم و اون این که
خیلی خیلی آشنا به نظر می رسید.
تو فیلم بازی نکردید؟؟؟
راستی دیگه از من دلخوری؟؟
راستش رو بگو،لطفا
من که از شما ناراضی هستم.
سپاس

آخرین ویرایش:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

نه این که هرجا یک معتاد دیدی،بیا و بگو اونجا چیکار می کردی؟ چون این دیگه توهینه.

يه دليل و منطقي بيار كه من اين حرف رو زدم !

و ديگه اينكه من ديگه با شما صحبتي ندارم !

شما مي دونيد با مدير ها

من که از شما ناراضی هستم.

خوب باش

موفق باشيد

mohsenpoor5

New Member
با سلام
من که دیگه عزر خواهی کردم.
شما مستقیما نگفتید"معتادی دیدم،شاید تو بودی"،اما شخصی رو که تو میتینگ به بنده تشبیه کردید،شخص معمولی نبوده.
شخصی بوده که خیلی توجه را به خودش جلب می کرده. مثل یک معتاد یا دلقک.
خوب بنده حق دارم نسبت به این حرف واکنش نشان بدهم.
اگر جایی دوباره به شما بی احترامی شده،بگید تا درستش کنم.
سپاس سپاس

mohsenpoor5

New Member
فکر کنم عصبانیت کار خوبی نباشه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این رو هم به تازگی یاد گرفتم.
اما می بینم وضعیت....

vilfered

Member
فکر کنم موقع بن شدن محسن پور و بسته شدن این تاپیک هست!!!

اون آقا اعتراضش رو چه اینجا و چه اون یکی تاپیک درست مطرح کرده .. جوابشم گرفته ...

شماها خواهشا دیگه شیطنت نکنید .. معطل اینم وا نسید که یکی تو موضع ضعف قرار بگیره ، همگی بریزین سرش ..

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا