ديجيتالي كردن صدا

H-assan

Well-Known Member
ولي صبر كن من منتظرم از سويس برام يك برنامه اديت صدا بفرستن كه باهش dj درست مي كنن لينك مي دم بهت توي پيغام خصوصي برو حال كن

من هنوز نديدم شما باهش كر كرديد كه مي گي ساد است اگر كرديد توضيح بدهيد لطفاوعلت ساده بودن رو بنويسيد

rouhollah

Member
من كلشو ريختم بيرون افكت نداره فقط فركانسها رو باهاش ميشه عوض كرد ولي ديجيتالي نميشه كرد واسه دي جي هم دنس اي جي فكر كنم بهترين باشه

anti-life

Active Member
روحالله جان باز شما رفتي تو يه جا ديگه ......... اين برنامه براي حرفيه كاراست و اصلا براي كسايي كه ميخوان يه موزيك خونه اي بسازن نيست .....مثلا بگي شما گرافيك كار هستي ولي ميدوني Maya يكي از سخترينشون هست كه چون ازش سر در نمياري ميگي هيچي نداره ........

در ضمن من Sound Forge و Cake Walk رو توصيه هم ميكردم ولي Cool Edit 2000 چون ميدونستم آموزشش كجا گفتم ........

در ضمن روحالله ميشه بگي چطوري وقت كردي كل اين برنامه رو كار كني ..... اين برنامه براي استديو صدا هست و نه باهاش بشيني تو خونه بازي كني ....

anti-life

Active Member
در ضمن بگم اين Ejay 5 و 6 ولي براي كسايي هست كه دلشون ميخواد خوش باشه كه اهنگ زدن هست .....

اينجا بحث سر اين هست كه احكت صدا باشه ......

راستي حالا اين رو هم گفتي به دوستان بگم با Dj MIXER ها هم ميشه .... من قبلا يكيش رو داشتم به دردم نخورد زياد ولي به درد شما ها بايد بخوره .....

ولي باز بگم اين Ejay كارش احكت صدا نيست .....

saeednajafi

Member
Adobe® Audition™ ورژن جديد cooledit هست از وقتي كه امتياز اين برنامه به شركت ادوبي واگذار شده
فقط جهت اطلاع گفتم

anti-life

Active Member
والا من اين رو نميدونستم ولي از اينكه اطلاع داديد ممنون ..... حداقل يكم از محسناتش هم ميگفتيد تا دوستان با اين برنامه بيشتر اشنا بشن ...

H-assan

Well-Known Member
من هنوز نديدمش ولي تا اونجاي كه تعريف اش روشنيدم باهش آهنگ هاي دي جي درست مي كنن و شما بايد يك آهنگ با wav or mp3 &.... رو باز كيند و روي يان شروع كنيد مناور دادن مثلا اين جوري من شنيدم كه مي توني يك جاي از آهنگ باس رو زياد كني و صداي خواننده رو كم از اين كار ها ديگه به دستتم رسيد قرار مي دم لينكش رو

rouhollah

Member
آنتي عزيز من با ويو اديتور نرو ور رفتم نه با اونايي كه شما ميگي

H-assan

Well-Known Member
خوب حالا انقدر نزنن تپي سرت كار كردي چه طور بود اگر بخواهي اكو بذاري مي توني و اگر هم بخواهي سرعت صدا رو هم كم وزياد كني مي توني خوب خوشت اومد اگر مشكل داري بگو تا بهت بگم چي كار بكني

فقط انقدر نزنن توي سر خودت

rouhollah

Member
اونا رو كه ميشه با سوند ركوردر ويندوز در آورد مثلا مثه اون صدا ميخوام بي سرزمين تر از باد يادته؟

اون تيكه اي كه ايمان گفت

H-assan

Well-Known Member
آها اين كار رو مي توني بكني ولي بايد چند تا افكت رو قاطي كني ولي معمولا اين كار ها رو با برنامه هاي dj ساز مي كنن من الان ندارم اگر صبر كني گيرم مي يات

كسي لينك بر نامه هاي اديتور صدا براي ساختن dj سراغ داره اگر داره لطفا لينك بذاره ممنون

Ealireza

Member
ببينيد اگه منم خيلي دنبالش هستم
واسه اين كار بايد يك استوديو داشته باشي با كلي خرت پرت
اخه پسر خوب صدار حد اكثر 16 بيتي كارت صدات چقدر ميتونه برات مفيد باشه
نياز به يك كارتي داري كه حد اقل 1 تا 2 گيگا سينتريزر داشته باشه يعني يه چيز تو مايه هاي ارگهاي حرفه اي
در ضمن بايد صداي خواننده از آهنگ جدا بشه
بعد ميتوني با هر افكتي كه دوست داشتي مونتاژش كني

H-assan

Well-Known Member
Ealireza گفت:
ببينيد اگه منم خيلي دنبالش هستم
واسه اين كار بايد يك استوديو داشته باشي با كلي خرت پرت
اخه پسر خوب صدار حد اكثر 16 بيتي كارت صدات چقدر ميتونه برات مفيد باشه
نياز به يك كارتي داري كه حد اقل 1 تا 2 گيگا سينتريزر داشته باشه يعني يه چيز تو مايه هاي ارگهاي حرفه اي
در ضمن بايد صداي خواننده از آهنگ جدا بشه
بعد ميتوني با هر افكتي كه دوست داشتي مونتاژش كني

ديگه اين خيلي تخصصيه ولي با پي سي هاي خودمون هم ميشه اين كار رو كرد به شخصه دارم يك ميكس درست ميكنم بعد قرار ميدم ببين چقدر خوب ميشه از اين پي سي هاي خودمون هم همني استفاده روكرد 8)

iman_flash

Active Member
rouhollah گفت:
اونا رو كه ميشه با سوند ركوردر ويندوز در آورد مثلا مثه اون صدا ميخوام بي سرزمين تر از باد يادته؟

اون تيكه اي كه ايمان گفت

اين افكت تو sound forg يه افكتي به اسم TV هست...

جدیدترین ارسال ها

بالا