دو مشکل با پلاگین های افتر افکت

armin39

New Member
سلام دوستان امیدوارم حال همگی خوب باشه...من ویندوز 64 بیتی سون با افتر cs5.5 دارم...حالا وقتی پلاگین های trapcode رو نصب میکنم تو قسمت effect ها اضافه نمیشه..حتی کپی هم کردم نشد.اول فکر کردم چون برنامه تو درایوی غیر از c هست به خاطر اون هست..بعد رو درایو c هم نصب کردم ولی بازم نمیتونه اضافه کنه به منو...سوال بعدی در مورد پلاگین twich هست که من وقتی از افکت های این پلاگین استفاده میکنم نوشته video copilot میفته..در واقع به نظر کرک نشده.اگه کرک این رو هم دارید ممنون میشم کمک کنید...

mooli63

کاربر فعال انجمن فیلمسازی
مطمئنی پلالگینی که نصب می کنی ورژن cs5 هست؟

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
اگه روی یک درایو دیگه نصب میکنید حتماً باید مسیر پیش فرض اونا را تغییر بدید و جایی که افتر شما نصب شده را بهش نشون بدید

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
در مورد Trapcode احتمالا مسیر های نصب رو اشتباه انتخاب کردین
و در مورد کرک Twitch در قسمت پلاگین های افترافکت همین انجمن موجود هست
کلمه Twitch رو سرچ کنید
.

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
احتمالا program file , program file X86 اشتباه شده .

Iverson

Active Member
موقع نصب تراپکد پارتیکلر حتی وقتی موقع نصب آدرس پوشه پلاگین افتر افکتز رو میدم باز تو درایو دیگر دو پوشه به اسم Trapcode HD Presets و Trapcode SD Presets ایجاد میشه اینها رو باید کپی کنم، کات کنم......کدام مسیر؟ پوشه پلاگین یا پریست

boy_pc3_girl

New Member
سلام. من واقعا دیگه کلافه شدم. کانفیگ سیستمم 2011 و خوبه و از سرعت خوبی هم برخورداره ولی موقع کار با افتر برنامه قفل میکنه.اغلب وقتی پریویو یا نوار تایم لاینو استفاده می کنک این اتفاق میوفته.ضمنا برا ریپلیس کردن فایل تو پروژه های اماده هم خیلی مشکل دارم

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام به روی ماهت
خوب مشکل به نظر میرسه از ناسازگاری نرم افزار یا سیستم عامل باشه
بعضی محصولات بعضی شرکت ها باگ دارن و یه خورده دست کاری کردن،به خاطر همینه که مشکل پیش میاد هنگام کار
پیشنهاد میکنم یه مستر کالکشن خوب بگیرید مجددا نصب کنید ببینید مشکلتون مرتفع میشه یا نه
واسه ریپلیس کردن نمیدونم مشکلتون چیه ولی اون عملا کار ساده و رونی هست،مگر اینکه باز همون پروژه های آماده مشکل داشته باشن

eslam-ormoz

New Member
راهنمایی نصب

سلام دوستان امیدوارم حال همگی خوب باشه...من ویندوز 64 بیتی سون با افتر cs5.5 دارم...حالا وقتی پلاگین های trapcode رو نصب میکنم تو قسمت effect ها اضافه نمیشه..حتی کپی هم کردم نشد.اول فکر کردم چون برنامه تو درایوی غیر از c هست به خاطر اون هست..بعد رو درایو c هم نصب کردم ولی بازم نمیتونه اضافه کنه به منو...سوال بعدی در مورد پلاگین twich هست که من وقتی از افکت های این پلاگین استفاده میکنم نوشته video copilot میفته..در واقع به نظر کرک نشده.اگه کرک این رو هم دارید ممنون میشم کمک کنید...

سلام دوست عزیز
مشکل اول شما به این نحو حل میشه.البته این راحتتره.اگر شما ورژن cs5.5 را نصب دارید از بسته تراپکود ورژن11 استفاده کنید . ولی اگر ندارید .after efeect cs5 را هم نصب کنید و بعد پلاگین را هم نصب کرده حالا به پوشه پلاگین ها در نشخه cs5 رفته و فقط از پلاگینی که نصب کردید یک شورت کات گرفته ودر مسیر نصب پلاگینها در نشخه cs5.5 pest کنید .فقط آنهایی که نصب کردیید.
کرک پلاگین دوم راهم براتون میزارم

جدیدترین ارسال ها

بالا