دو سوال مبتدی در مورد فتوشاپ!؟

koury

Active Member
سلام دوستان عزیز
بنده دو سوال مبتدیانه در مورد فتوشاپ دارم!

1.من با فتوشاپ 7.0 کار می کنم (البته مبتدیانه) اما موقعی که یه عکس رو منتقل میدم به یه صفحه ی دیگه یه سری فونت و نوشته ها رو نمیتونم با پاک کن پاک کنم به هیچ وجه!! آیا راه حلی برای این مورد هست؟

2.برای فارسی نویسی در فتوشاپ آیا راهی بجز فارسی نویس ها هست؟ چون هر چی فارسی مینویسم پس و پیش میشه و کلمات جدا جدا نوشته میشن!!؟

پیشاپیش از همکاری عزیزان تشکر می کنم

koury

Active Member
از دوستان گل یه سوال دیگه هم دارم! من یه فونت فارسی از همین سایت دانلود کردم و در قسمت فونت ها کپی کردم وقتی تو فوتوشپ انتخاب می کنم اولا کلمه ها جابجا هست و اون چیزی که روی کیبورد هست دیده نمیشه ثانیا بازم کج ماوجه و همش پشت و جلوی هم هست!!!
ممنون میشم در اینمورد هم راهنمایی کنید

newdelta

Member
اگر فوتوشاپ me داشته باشی نیاز به فارسی نویس ها نیست و مستقیم میشه مطلبتو بنویسی.
منظورتم از منتقل میدم نفهمیدم چیه. ولی اگه طرحت لایه داره لایشو حذف کن یا اگه یه لایست میتونی قسمت مورد نظرتو select کنی بعد delete کنی

nima_dsnr

کاربر VIP
1- اصلا چرا منتقل میکنی به یه صفحه دیگه؟
دلیل خاصی برای این کار داری؟
بعدن پسوند فایلت چیه؟ اینجوری بهتر میشه کمک کرد.
اگه jpg عکس باشه که با پاک کن میشه پاک کرد !

2- باید نسخه me خاورمیانه داشته باشی تا مستقیم بنویسی (گفتش منم تاکید کردم)

koury

Active Member
ممنون از دوستان بابت راهنمایی ...

والا من یه عکسی دارم میخوام بعنوان تصویر زمینه یا بکگراند ازش استفاده کنم! یه آرمی هم هست که میخوام بزارم سر در این بکگراند ... تقریبا مثل مونتاژ کردن !!! وقتی اون آرم رو منتقل میدم به تصویر زمینه نمیتونم چیزی رو پاک کنم !!!

در مورد فونت هم آیا راهی نیست که بشه با حروف روی کیبورد هماهنگش کرد؟ راستش من فتوشاپ me ندارم و با همین باید کارم رو درست کنم !!!

memol_515

Active Member
فرمت اون لوگو رو چک کنید. همچنین چک کنید که او عکس توی گروه نباشه و یا اینکه اون لایه قفل نباشه!

اگر پیغام خاصی هم مبنی بر عدم توانایی در پاک کردن لایه بهتون میده، اینجا مطرح کنید تا کمکتون کنیم.

برای فارسی نویسی در فتوشاپ هم حتما باید ورپن نرمافزارتون me باشه، وگرنه راه دیگه ای به جز فارسی نویس ها ندارید.

موفق باشید.

koury

Active Member
از همه ی دوستان تشکر می کنم
من فوتوشاپ CS3 ME رو نصب کردم و فارسی نویسیش حل شد ... اون مشکل هم حل شد از دوستان عزیز بخصوص مدیر بخش خیلی سپاسگزارم :oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا