غیره دومین رندر داخلی من.....

سلام
اول از همه شهادت مولایمان رو تسلیت عرض میکنم و نماز روزهاتون قبول حق :neutral:
این رندر رو که دومین رندر طول تاریخ داخلی من میباشد که کم اشکال ندارد رندر گرفتم آش دهن سوزی نیست ولی برای من خیلی مهمه :green:
متاسفانه سیستم نازنینم دست یکی از دوستان هست و مجبور شدم با ذلت تمام با یک لپتاپ قراضه رندر گرفتم لپتاپ چنان داغ شد گفتم الان که منفجر بشه:shock:
و در اخر فقط انتقادها برای کسی مثل من مفید هست :)
وای خدا منو ببخشه داش یادم میرفت همینجا تشکر خالصانه به اقا سعید((saeedmagic)) بدهکارم خیلی سوال داشتم که ایشون با حوصله تمام جواب سوالاتمو میداد:rose:
max2010
vray:1.5
Photoshop:saeedmagic

پیوست ها

• 2a7zotz.jpg
    2a7zotz.jpg
    92.9 کیلوبایت · بازدیدها: 46
  • bestu.jpg
    bestu.jpg
    297.6 کیلوبایت · بازدیدها: 52
  • 6.jpg
    6.jpg
    417.2 کیلوبایت · بازدیدها: 33
آخرین ویرایش:

eman taha

Member
کار خوب و با کیفیتی شده اونم برای کار دوم
به نظرم یو وی کف مشکل داره
پرده هم پایینش رفته تو زمین
و نوری که از بیرون میاد شدتش کمه بیشتر بود زیبا تر میشد
موفق باشی
:rose:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.به به برای دومین کار خیلی خوب هست.آفرین.
- تعداد رنگ توی کار زیاده.تو تمام کارهای خوب اگه دقت کنی تعداد رنگ ها محدود هستن و اینکه مثلا اگه رنگ غالب قرمز هست بیشتر رنگ توی تنالیته قرمز میچرخه
توی کارت رنگ پرده با مبل جور نیست.
- یه خورده توی تنظیمات gi دسته پائین گرفته شده.می دونی یعنی چی؟ تنظیمات پائین هست.واسه همین گوشه ها فلیک زده.
برای بر طرف شدن یا می تونی توی iradiance map روی حالت ditail enhance بزاری یا از ambient occasion استفاده بکنی.
- گل هات رنگ خوبی ندارن.یه خورده رنگ هاشو تغییر بده.
- نوری که توی اتاق اومده خیلی مات هست.باید یه مقدار کنتراستش بالاتر باشه.
- زاویه دوربین رو یه خورده بیشتر واید بکن.
- به جای استفاده از فیلتر cotmul rom از فیلتر michael navarski استفاده بکن.
- جای تابلو اشتباه هست.می دونی چرا؟ به خاطر اینکه وسط دیوار نیست.وسط جایی بردی که دوربینت زووم شده.و این اشتباه هست.
مثل همیشه میگم برو توی این سایت اورموشن و کارهای تاپ گالری رو خوب نگاه و آنالیز بکن.
موفق باشی

سلام.به به برای دومین کار خیلی خوب هست.آفرین.
- تعداد رنگ توی کار زیاده.تو تمام کارهای خوب اگه دقت کنی تعداد رنگ ها محدود هستن و اینکه مثلا اگه رنگ غالب قرمز هست بیشتر رنگ توی تنالیته قرمز میچرخه
توی کارت رنگ پرده با مبل جور نیست.
- یه خورده توی تنظیمات gi دسته پائین گرفته شده.می دونی یعنی چی؟ تنظیمات پائین هست.واسه همین گوشه ها فلیک زده.
برای بر طرف شدن یا می تونی توی iradiance map روی حالت ditail enhance بزاری یا از ambient occasion استفاده بکنی.
- گل هات رنگ خوبی ندارن.یه خورده رنگ هاشو تغییر بده.
- نوری که توی اتاق اومده خیلی مات هست.باید یه مقدار کنتراستش بالاتر باشه.
- زاویه دوربین رو یه خورده بیشتر واید بکن.
- به جای استفاده از فیلتر cotmul rom از فیلتر michael navarski استفاده بکن.
- جای تابلو اشتباه هست.می دونی چرا؟ به خاطر اینکه وسط دیوار نیست.وسط جایی بردی که دوربینت زووم شده.و این اشتباه هست.
مثل همیشه میگم برو توی این سایت اورموشن و کارهای تاپ گالری رو خوب نگاه و آنالیز بکن.
موفق باشی
تشکر از نقدتون یه رندر گرفتم ((جدید))

((- یه خورده توی تنظیمات gi دسته پائین گرفته شده.می دونی یعنی چی؟ تنظیمات پائین هست.واسه همین گوشه ها فلیک زده.))
یه کم بهتر شد در رندر جدید
((- گل هات رنگ خوبی ندارن.یه خورده رنگ هاشو تغییر بده.))
گل رو عوض کردم تا با محیط ست شود
((- به جای استفاده از فیلتر cotmul rom از فیلتر michael navarski استفاده بکن.))
اجابت شد
((- جای تابلو اشتباه هست.می دونی چرا؟ به خاطر اینکه وسط دیوار نیست.وسط جایی بردی که دوربینت زووم شده.و این اشتباه هست.))
چشم کلام شما طلا از طرح های بعدی تکرار نمیشه
((مثل همیشه میگم برو توی این سایت اورموشن و کارهای تاپ گالری رو خوب نگاه و آنالیز بکن.))
کاملا حق با شماست چشم:rose:
:)

.:BehzAd:.

Active Member
سلام
اول از همه شهادت مولایمان رو تسلیت عرض میکنم و نماز روزهاتون قبول حق :neutral:
این رندر رو که دومین رندر طول تاریخ داخلی من میباشد که کم اشکال ندارد رندر گرفتم آش دهن سوزی نیست ولی برای من خیلی مهمه :green:
متاسفانه سیستم نازنینم دست یکی از دوستان هست و مجبور شدم با ذلت تمام با یک لپتاپ قراضه رندر گرفتم لپتاپ چنان داغ شد گفتم الان که منفجر بشه:shock:
و در اخر فقط انتقادها برای کسی مثل من مفید هست :)
وای خدا منو ببخشه داش یادم میرفت همینجا تشکر خالصانه به اقا سعید((saeedmagic)) بدهکارم خیلی سوال داشتم که ایشون با حوصله تمام جواب سوالاتمو میداد:rose:
max2010
vray:1.5
Photoshop

دیشب یه عکس از کارت بود الان نیست کجاست:-? دوباره آپلود کن :rose:

آخرین ویرایش:

AREF

سلام.جای همتون خالی امروز روزه منو فتیله پیچ کرد کارم به سرم آمپول رسید.الان روی صندلی یک وری نشستم!!! :)روی اون سمت آمپول خورده!!:lol:
آهان...اینو مگین کار...
خیلی جلو رفتی.
اما نکات
نور بیرون یه مقدار خیلی کم کمتر اوربرایت بشه.چون اگه کوچیک بود قابل گذشت بود اما چون بزرگه خوب نیست.
توی لینک امضام یه آموزش فوکوس درست کردم.سعی کن این رو اعمال کنین.
این کارو ببین.
archinteriors_vol_14_render5.jpg

سعی کن متریال ها به این برسی.ببین نمیگم کپی ...سعی کن الهام بگیری...الهامو نگیر:lol:...الهام بگیر!
منتظر فوکوس و تغییرات درکف هستم.
کف به جای چوب بتن بشه

سلام.جای همتون خالی امروز روزه منو فتیله پیچ کرد کارم به سرم آمپول رسید.الان روی صندلی یک وری نشستم!!! :)روی اون سمت آمپول خورده!!:lol:
آهان...اینو مگین کار...
خیلی جلو رفتی.
اما نکات
نور بیرون یه مقدار خیلی کم کمتر اوربرایت بشه.چون اگه کوچیک بود قابل گذشت بود اما چون بزرگه خوب نیست.
توی لینک امضام یه آموزش فوکوس درست کردم.سعی کن این رو اعمال کنین.
این کارو ببین.
archinteriors_vol_14_render5.jpg

سعی کن متریال ها به این برسی.ببین نمیگم کپی ...سعی کن الهام بگیری...الهامو نگیر:lol:...الهام بگیر!
منتظر فوکوس و تغییرات درکف هستم.
کف به جای چوب بتن بشه

وا.... نبینم غمتو استاد عارف:)
گفتی آمپول درکت میکنم منم یه مدتی زده بودم تو خط آمپول درد دلمو شنیدی :cry:د ایشالا بلا دوره عزیز:rose:
در مورد الهام چشم الهامو میگیرم :lol:
فوکوس و تغییرات در کف اونم چشم استاد
یا علی:neutral:

امروز دلم بدجوری گرفته بود گفتم همین طرحو پردشو بکشم کنار تا از طبیعت رو به بیرونش دلمونو باز کنه و برای روحیه استاد عارف هم که کسالت داره خوبه :green:
پست پراد...... هم انجام نشده خام خامهآخه فتوشاپم باز نمیشه نمیدونم چه مرگشه:-?

پیوست ها

• 6.jpg
    6.jpg
    417.2 کیلوبایت · بازدیدها: 3
آخرین ویرایش:

AREF

سلام مجدد.یه کم تغییرات کلی بده..مثلا زاویه دوربین بچرخون یا چمی دونم یه کار دیگه بکن.گیر نده به همین یه دوربین.
واینکه پرسپکتیو عکس بیرون با داخل نمی خونه

saeedmagic

Member
سلام داود خوبی؟
کاره خوبی شده فقط اون رندر روز رو که گذاشتی نور خورشید خیلی تیزه یه ذره نرم تر کن سایه رو خوبه با عرف هم موافقم کف رو بتن کن خسته شدیم از بس پارکت دیدیم!:green:
عکس بکگراند هم مچ نیستش با زاویه دوربین

آخرین ویرایش:
اقا سعید و اقا عارف گل چشم این کارو اگه خدا بخواد میخوام بیرونشو چمنزار بسازم با درختهای اماده اورموشن نظرتون چیه ؟؟

... شرمنده ما دیر میرسیم به سفره.
بازم خوبه قبل از صبح به افطاری رسیدیم!

سلام اساتید.
آقا ما که پرت و پلا شدیم اما بازم از دیدن کارای دوستان و نقدای خوب اساتید شاد و بهرمند میشیم.
یه چیزای خوبی یاد گرفتم دست هموتون درد نکنه.

داوود جون بدون فتوشاپ هم میشه پست پروداکشن کرد.
باید اول نیت کنی و کاری رو که تو فتوشاپ انجام میدادی با یه برنامه دیگه کار کنی...

یا علی

.:BehzAd:.

Active Member
هی داری تغییر میدی میترسم آخر به یه چیزه دیگه برسی ولی آفرین هی داره خوبتر و خوبتر میشه

چه میکنه این راهنمایی های عارف.

یه ذره هم واسه ما وقت بزار عارف جان مخصوصا مسابقه

هی داری تغییر میدی میترسم آخر به یه چیزه دیگه برسی ولی آفرین هی داره خوبتر و خوبتر میشه

چه میکنه این راهنمایی های عارف.

یه ذره هم واسه ما وقت بزار عارف جان مخصوصا مسابقه
مرسی
واقعا عارف عزیز نعمتیه برای این سایت به راستی که داره زکات علمشو به نحو احسن انجام میده من که برای امثال عارف سر تعظیم فرو میآورم:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا