تغییرات فایل 1 دوسه تا سوال کوچیک تو افتر افکت

thinkdiff

New Member
سلام و عرض ادب
دوستان من دو سه تا سوال دارم قبلش ی چیز دیگه بگم. من نیاز دارم که بتونم ی تملپلیت آماده تو افترافکت رو ادیت کنم. واسه همین به حدود 2 ساعت شاید کلاس آموزشی نیاز دارم اگر کسی باشه تو تهران این کار رو بکنه خیلی کاربردی هزینش رو پرداخت میکنم. ممنون

سوالاتم :
1. متن های پارسی تو افتر افکت جدا جدا نوشته میشه میخواستم این رو اول درستش کنم.
2. این که مثلا این تم آماده ها که ی جا داره واسه قرار دادن لوگو من لوگوش رو هم تو سمت چپ پیدا می کنم اما نمیدونم چطور باید جای گزین کنم.
3. این که موقع رندر کردن به این ارور می خورم و وقتی رندر می کنه صفحه سیاه میاد یعنی هیچ کدومو پیدا نم یکنه. اینم عکس ارور :
Untitled-1.jpg

samadionline

Well-Known Member
سلام

1- متن فارسی رو نمی توانید به صورت مستقیم وارد افترافکت کنید باید از نرم افزار فارسی نویس شتاب کپی برای قلم های B گرفته و در افترافکت Paste کنید

2- توی اکثر پروژه های آماده کامپوزیشنی برای جایگزینی لوگو داره اونو پیدا کن . در کامپوزیشن روی لایه لوگو پیش فرض که هست کلیک کن حالا کلید alt رو نگه داره و از پنجره project لایه لوگوی خودتون رو بر روی لایه لوگوی پیش فرض بکشید و رها کنید.

3- اروری که ملاحظه می کنید مربوط به این هست که یک سری فایل های استفاده در پروژه موجود نیست و پروژه ناقص هست. موقع باز کردن پروژه هم همین پیغام رو به شما خواهد فقط رندر نیست . پس پروژه تون رو کامل کنید و سپس رندر بپیرید.

موفق و پیروز باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا