دوستان من حقیقتا نمیدونم جای این سوال اینجاست یانه.بابت قیمت این کار

jijalim

Member
این یه برجه. 2 تا برج کنار هم.هر 4 طرف مدل شده و من 5 تا رندر با کیفیت بالا 6000*6000 کرفتم .طراح من نبودم .از قبل طرح رو دادن.من فقط کار مکس رو انجام دادم.البته بعد نهایی شدن کار یک بار کمی از طرح رو عوض کرن.بالای ساختمان رو.حالا با این وجود می خواستم ببینم کل کار چقدر میشه هزینه ش.در مشهد.ممنون از همتونfinal 2.RGB_color.jpg

پیوست ها

• final 2.RGB_color.jpg
    final 2.RGB_color.jpg
    1.4 مگایابت · بازدیدها: 85
آخرین ویرایش:

maxmore

Member
کار بدی نیست ... اگه واسه ی شات انیمیشن باشه اما اگه واسه مدلینگ ی پروژ ه ساخت باشه ...باید جزئیات بیشتری بهش اضافه کنی

iranhfcff

New Member
سلام. کیفیت کار خوبه میتونی تا 500 تومان هم بفروشی ولی یک ذره جزئیاتش رو بشیتر کن

mm88mm

Member
سلام نقشه اجرایی هم با شماست؟ اگه آره بگو من دقیق راهنماییت میکنم .بعدشم دوستان این قیمتا چیه میدین به طرف؟ 100 تومن 200 تومن . کار اجرایی مسئولیت داره . والا از قیمتایی که میدین تعجب میکنم .
البته اگه کار اجرایی نباشه بحثش به کناره.

بری اینکه کارت بهتر بشه از hdri استفاده کن
جزییات بیشتر مدل کن
حجم های اطراف ساختمان هارو بکش
زاویه دوربین تنگتر کن که فقط ساختمان ها در دید باشند
رفکلت شیشه هاتو درست کن
جلو ساختمان از جم های آماده استفاده کن تا انعکاسشون در شیشه بیافته
از متریال های جوندارتر استفاهده کن
زاویه خورشید هم یکم بهتر کن

amin256

Well-Known Member
آقا مگه میخواد عروس بزک کنه بده دست مردم؟
کیفیت رندر مهمه ولی اینقدری هم که شما میگین تو سر کار نمیزنه.
این عکس میخواد بنر بشه دوسال جلو پروژه آویزون بشه حالا اگر کیفیت رندرش بیست هم باشه ، آنقدر آفتاب میخوره که هیچی توش بعدا معلوم نیست.
این پروژه شوخی بازی نیست که. چیزی که من میبینم 4 مجموعه 16 طبقه ای هست که توهر طبقه اش حداقل 4 واحد در میاد. میدونید قیمتش میشه چند؟ حداقل 40 میلیارد هزینه این پروژه هست. بعد به این بنده خدا میگین 400 تومن!!!!!!!!!!!
همین کارها رو میکنید که مجری ها تبلیغ میکنند کار با طراحی رایگان!!! چون پولی که شما ازشون میگیرید به اندازه نصف تخفیفی هم که به مشتریانشون میدن نیست!!
کارفرما میخواد رندر ایشون رو ببره شهرداری ارائه بده که حداقل 1میلیارد مجوزشو آزاد کنه مثلا اون رندر براش مهمه؟!!
من اگه جای تو باشم امکان نداره زیر 2 میلیون قیمت بدم. منتها باید تو چونه زدن اعتماد به نفس داشته باشی و به کارت باور. مطمئن باش این پولی که تو میخوای ازش بگیری هزینه دو وعده غذای کارگرهاشه.

آخرین ویرایش:

mohammad@er

Well-Known Member
این عکس میخواد بنر بشه دوسال جلو پروژه آویزون بشه حالا اگر کیفیت رندرش بیست هم باشه ، آنقدر آفتاب میخوره که هیچی توش بعدا معلوم نیست.
این پروژه شوخی بازی نیست که. چیزی که من میبینم 4 مجموعه 16 طبقه ای هست که توهر طبقه اش حداقل 4 واحد در میاد. میدونید قیمتش میشه چند؟ حداقل 40 میلیارد هزینه این پروژه هست. بعد به این بنده خدا میگین 400 تومن!!!!!!!!!!!
همین کارها رو میکنید که مجری ها تبلیغ میکنند کار با طراحی رایگان!!! چون پولی که شما ازشون میگیرید به اندازه نصف تخفیفی هم که به مشتریانشون میدن نیست!!
کارفرما میخواد رندر ایشون رو ببره شهرداری ارائه بده که حداقل 1میلیارد مجوزشو آزاد کنه مثلا اون رندر براش مهمه؟!!
من اگه جای تو باشم امکان نداره زیر 2 میلیون قیمت بدم. منتها باید تو چونه زدن اعتماد به نفس داشته باشی و به کارت باور. مطمئن باش این پولی که تو میخوای ازش بگیری هزینه دو وعده غذای کارگرهاشه.

دوست عزیز اینقدر تازه کار بی ملاحضه پول ندیده هستن که میان این کارا رو با 50 تومن 100 تومن میزنن که جای مانور ادم رو می گیرن .

من هم مدتی هست خودمو سر این مسائل کشیدم کنار .

اون دوستانی که با افتخار اموزش ارائه میدن باید به این هم فکر کنند که تازه کار هایی وارد بازار می کنند که عملا تحدید برای جامعه هنری حساب میشن.

mohammad@er

Well-Known Member

دوست عزیز اینقدر تازه کار بی ملاحضه پول ندیده هستن که میان این کارا رو با 50 تومن 100 تومن میزنن که جای مانور ادم رو می گیرن .

من هم مدتی هست خودمو سر این مسائل کشیدم کنار .

اون دوستانی که با افتخار اموزش ارائه میدن باید به این هم فکر کنند که تازه کار هایی وارد بازار می کنند که عملا تحدید برای جامعه هنری حساب میشن.

ehsan_zeh

New Member
با سلام به همه دوستان...
البته من تازه وارد هستم و اینکه میدونم تمام شما جای استادان بده هستید...
ولی موردی بود که گفتم بگم... این کارها کار فکر و خلاقیت ادم هاست و هنر محسوب میشه... و هر هنری قیمت نداره... گرون فروشی خوب نیست ولی واقعا کم لطفی هم کار خوبی نیست...
فرمایشی که دوستمان فرمود درسته این پروژه خیلی بزرگه و کار باید به این مسائل هم مربوط بشه... یعنی یه طراحی برای یک منزل شاید همین قدر کار ببره ولی خوب نمیشه خیلی گفت و این کار هم چون پروژه بزرگ هست باید فکرش و کرد...
من اگر بودم حالا 2 نه ولی کمتر از 1.5 میلیون کمتر نمیگفتم... و در عوض یک مقدار کم به جزئیات کار بیشتر توجه میکردم و کار میکردم...
دوستان لطف کنید با خراب کردن بازار این کار صدمه جدی به اشخاصی که با تمام وجود چندین سال هست که دارن خاک این کار رو میخورن و اینکه زحمت میکشن نزنید...
با تشکر از همه دوستان

mohammad@er

Well-Known Member
با سلام به همه دوستان...
البته من تازه وارد هستم و اینکه میدونم تمام شما جای استادان بده هستید...
ولی موردی بود که گفتم بگم... این کارها کار فکر و خلاقیت ادم هاست و هنر محسوب میشه... و هر هنری قیمت نداره... گرون فروشی خوب نیست ولی واقعا کم لطفی هم کار خوبی نیست...
فرمایشی که دوستمان فرمود درسته این پروژه خیلی بزرگه و کار باید به این مسائل هم مربوط بشه... یعنی یه طراحی برای یک منزل شاید همین قدر کار ببره ولی خوب نمیشه خیلی گفت و این کار هم چون پروژه بزرگ هست باید فکرش و کرد...
من اگر بودم حالا 2 نه ولی کمتر از 1.5 میلیون کمتر نمیگفتم... و در عوض یک مقدار کم به جزئیات کار بیشتر توجه میکردم و کار میکردم...
دوستان لطف کنید با خراب کردن بازار این کار صدمه جدی به اشخاصی که با تمام وجود چندین سال هست که دارن خاک این کار رو میخورن و اینکه زحمت میکشن نزنید...
با تشکر از همه دوستان

سلام دوست عزیز .

ورودتون رو به فروم مجید انلاین از طرف خودم و دوستان خیر مقدم می گم .

دوست عزیز ما چرا نباید به نرخ روز نون بخوریم .

این کار حداقل 2 روز بکوپ زمان برده . ( فقط مدلینگ ) بعد شما می گی 2 میلیون زیاده ؟؟؟؟ 1.5 ؟؟؟

من خیلی تو بازار نیستم ولی حدود 2 سال هست که قیمت کارا رو می دونم تغییر چشم گیری نکرده ... هر سال 25 درصد به صورت رسمی گرون میشه اونوقت هنر به این سختی با این امکانات فاجعه چرا نباید قیمت بالایی داشته باشه .

این کارفرما حاظره هزینه میلیاردی کنه بابت ساخت !!! حاضر نیست جزء بسیار کمی (کمتر از درصد ) رو برای این کار پرداخت کنه ؟؟؟ این کار اجرایی هست .. کار اجرایی مسئولیت سنگینی داره ...

2 میلیون حقیقتا کف قیمته ... از این پایینتر از نظر بنده خیانت به جامعه هنری هست ... (عقیده شخصی ).

khatam.0761

Well-Known Member
کارت اگر با کیفیت بود میگفتم دو میلیون
اما چون ضعیفه در حال آماتور، دویست یا دویست و پنجاه

mohammad@er

Well-Known Member
کارت اگر با کیفیت بود میگفتم دو میلیون
اما چون ضعیفه در حال آماتور، دویست یا دویست و پنجاه

دوست عزیز واقعا کم بودن کیفیت رندر اینقدر تو کار تاثیر داره ؟

این واقعا بی انصافی هست که طولانی مدت روی یه پروژه کار کنی بعد بخاطر کم بودن کیفیت رندر قیمت کار 10 برابر بشکنه .

نمی گم کیفیت بی اهمیت هست .

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
باید یا یک چیز رو درست تحویل داد یا اصلا نداد !
اینطوری میشه پیشرفت کرد و الا همین وضعـی که الان توش هستیم پیش میاد ! یک مشت ادم بی سواد شدن مهندس تریدی :)
کافی نت هم الان برات کار تریدی مکس - ویری میزنه :|!

khatam.0761

Well-Known Member
دوست عزیز واقعا کم بودن کیفیت رندر اینقدر تو کار تاثیر داره ؟

این واقعا بی انصافی هست که طولانی مدت روی یه پروژه کار کنی بعد بخاطر کم بودن کیفیت رندر قیمت کار 10 برابر بشکنه .

نمی گم کیفیت بی اهمیت هست .
بله
یا درست کار تحویل بدن. یا با این کیفیت باید قیمت پایین بدن.
چون اینجور کارهای بی کیفیت داره بازار رو خراب میکنه.
در واقع داغون میکنه بازارو

amin256

Well-Known Member
بله
یا درست کار تحویل بدن. یا با این کیفیت باید قیمت پایین بدن.
چون اینجور کارهای بی کیفیت داره بازار رو خراب میکنه.
در واقع داغون میکنه بازارو
دوست من
بنده الان 4 ساله که تو این کار هستم و درآمد کسب میکنم.
چیزی که واسه من تجربه مسلم شده این هست که یک طراح زمانی باید کار خوب بزنه که یک مشتری باسواد و فهمیده به تورش بخوره و با دستمزدی که به او میپردازه و تمجیدی که از او میکنهاین احترام رو نشون بده.
اتفاقا نسبت این مشتری ها نسبت به بقیه یک به ده هست.
اگر شما قرار باشه واسه هرکسی کار خوب بزنی ضمن اینکه ارزش کار خودت رو پایین میاری بعدا با نوع برخورد یک مشتری بیسواد با زحمتت نه تنها از دستمزد پایینی که به شما میده احساس رضایت نخواهی کرد بلکه یه جورایی احساس عدم عزت نفس میکنی.
ضمنا این رو بدونید که کیفیت رندر فقط 30 درصد کار هست بلکه تاکید اکثر مشتری ها بر خلاقیت طراح و اجرایی بودن طرحه.
یعنی 70 درصد کار شما بر میگرده به اجرایی بودن،اقتصادی بودن، همخوانی ابعاد، خلاقیت و سرعت در تحویل کار. امری که نه با دانلود آموزش و افزایش مهارت نرم افزاری بلکه با برخورد با مشتری و شناخت نیازهای بازار حاصل میشه.
این یک واقعیته که طراح های درپیتی بازار رو خراب میکنن ولی چاره در انتقاد نیست .
باز هم میگم اگر شما به کارت اعتماد به نفس و باور داشته باشی خوب بسمه الله…
راه بیفت و واسه خودت بازاریابی کن.
مطمئن باش رفته رفته تجربه کسب میکنی راه درست رو پیدا میکنی اونوقت میبینی این طراح های درپیتی دیگه توانایی رقابت با شما رو ندارند که هیچ مشتری های اونها هم به سمت شما کوچ میکنن.

khatam.0761

Well-Known Member
دوست من
بنده الان 4 ساله که تو این کار هستم و درآمد کسب میکنم.
چیزی که واسه من تجربه مسلم شده این هست که یک طراح زمانی باید کار خوب بزنه که یک مشتری باسواد و فهمیده به تورش بخوره و با دستمزدی که به او میپردازه و تمجیدی که از او میکنهاین احترام رو نشون بده.
اتفاقا نسبت این مشتری ها نسبت به بقیه یک به ده هست.
اگر شما قرار باشه واسه هرکسی کار خوب بزنی ضمن اینکه ارزش کار خودت رو پایین میاری بعدا با نوع برخورد یک مشتری بیسواد با زحمتت نه تنها از دستمزد پایینی که به شما میده احساس رضایت نخواهی کرد بلکه یه جورایی احساس عدم عزت نفس میکنی.
ضمنا این رو بدونید که کیفیت رندر فقط 30 درصد کار هست بلکه تاکید اکثر مشتری ها بر خلاقیت طراح و اجرایی بودن طرحه.
یعنی 70 درصد کار شما بر میگرده به اجرایی بودن،اقتصادی بودن، همخوانی ابعاد، خلاقیت و سرعت در تحویل کار. امری که نه با دانلود آموزش و افزایش مهارت نرم افزاری بلکه با برخورد با مشتری و شناخت نیازهای بازار حاصل میشه.
این یک واقعیته که طراح های درپیتی بازار رو خراب میکنن ولی چاره در انتقاد نیست .
باز هم میگم اگر شما به کارت اعتماد به نفس و باور داشته باشی خوب بسمه الله…
راه بیفت و واسه خودت بازاریابی کن.
مطمئن باش رفته رفته تجربه کسب میکنی راه درست رو پیدا میکنی اونوقت میبینی این طراح های درپیتی دیگه توانایی رقابت با شما رو ندارند که هیچ مشتری های اونها هم به سمت شما کوچ میکنن.

بله
اما ایشون طراحی نکرده. بلکه کار آمده رو گرفته سه بعدی کرده و رندر.
اگر طراحی داشت بگیره. دو میلیون
وگرنه مکس خالی بدونی کیفیت و طراحی، بیش دویست و پنجاه تومن، نه تنها خیانت بر هنر مکس میباشد. بلکه خیانت به مکس کارهاست.

mahmoudz

Active Member
باید یا یک چیز رو درست تحویل داد یا اصلا نداد !
اینطوری میشه پیشرفت کرد و الا همین وضعـی که الان توش هستیم پیش میاد ! یک مشت ادم بی سواد شدن مهندس تریدی :)
کافی نت هم الان برات کار تریدی مکس - ویری میزنه :|!

اولا مهندسی به تری دی و این جور چیزا نیست...مهندسی اسمش روشه و با هندسه سروکار داره... تا آنجایی که من می دونم به افرادی که تری دی کار می کنن در خارج کشور میگن تری دی آرتیست و به مهندس هم می گن اینجینیر......لذا به هر کسی که تری دی کار می کنه که مهندس نمی گن....
البته به کسایی که بیرون بهشون می گن مهندس!! منظرشون به طرف، مهندس تری دی نیست که....طرف تخصص اولش مهندسیه...
دوما از کی تا حالا هر کی تری دی کار کرده مهندس شده؟ اگه اینطور باشه من باید از فردا به یه آدم بیسوادی هم که تری دیش عالیه بگم مهندس تری دی....نه تری دی آرتیست...
سوما...شما خودت باشی، اگه یه نفر بیاد و بگه برام فلان ساختمان را با کیفیت رئال در بیار و بعد حاظر نباشه بیشتر از 200 300 بهت بده....خوده شما باشی حاظری براش کاره رئال با این قیمت در بیاری؟

جدیدترین ارسال ها

بالا