قالب دوستان لطفا کار رو نقد کنید

30NA-CA

Member
3ds max - vray -ps

attachment.php

پیوست ها

• 12231.jpg
    12231.jpg
    366.2 کیلوبایت · بازدیدها: 70

koorosh_kh

باحالترین کاربر
سلام
خسته نباشی
دوست عزیز خوب شده به نظر اگه دو تا کار انجام بدی بهتر هم میشه
1- نورپردازی رو تغییر بده که حالت اوور برایت که روی بدنه سفید به وجود اومده از بین بره
و متریال بادکنک رو روش کار کن تا از حالت فلزی بودن دربیاد هم رفلکت هم ترنسپرنسی مناسب نیست
موفق باشی

Mehran coyote

Well-Known Member
سلام دوست عزیز
نمیدونم چقدر وقته دارید تو این زمنیه کار میکنید ولی در کل نورپردازی و و متریال ها خیلی ساده انجام شدن اگه میخوای کارهای بهتری داشته باشی یه مقدار آموزش ببین و بیشتر تمرین کن
از کلمه های realistic render in vray استفاده کنید حالا با هر موتوری کار می کنید رو اون سرمایه بریزید
یا علی
خسته نباشی

madmaster_3d

Well-Known Member
متریالی که برای بادکنک استفاده کردی به نظر متریال ماشین میاد چون متالیک میاد. سفیدش رو برای اون آبگرم کن ها استفاده کن. یا می تونی با متریال نویز در دیفیوز وری متریالیت یک متریال بهتری بسازی
در مورد بادکنک هم به قول دوستان شما باید از متریال پلاستیک شفاف استفاده کنی. مقدار رفرکشن رو روی.7 . 8 چیزی بزار و متریالت رنگ دیفیوزش هم مثلا نارنجی بزار. بعد رفلکت رو هم روی متریال سفید بزار و مقدارش رو .7 این حدودا بزار. البته من باید تست کنم دارم همینطوری میگم. رنگ رفرکت رو رنک بادکنکی که میخوای بزاری بزار و مقدار ior برای پلاستیک 1.45 هستش
فکر می کنم درست در بیاد
نورپردازیت هم خیلی شدید هستش. تو فتوشاپ فکر می کنم اینطوری شدت رو بردی بالا . اگر نه شدت نورها رو کمی کم کن. یا از حالت لاینر خارج کن
در کل بهت پیشنهاد می کنم آموزش های شرکت Viscorbel
برای ساخت متریال ورژن 1 2 3 و استودیو رندرش رو تماشا کنی خیلی بهت کمک می کنه

آخرین ویرایش:

madmaster_3d

Well-Known Member
من پستم رو آپدیت کردم. یادم رفت بهت مقدار ior رو بگم و همینطور یادم رفت بگم که رنگ رفرکت رو رنگ بادکنک بزاری مثلا نارنجی
یک نکته هم بگم. ما بادکنک چند جور داریم. بعضی هاش زخیمه بعضی هاش نازک تره
شما این تنظیمات رو انجام بده و ببین نتیجه کار چه جوریه
برای رنگ دیفیوز یک رنگ تند بزار مثلا نارنجی پررنگ
بعد برای رفلکت رنگ سفید بدهاز 10 20 برو تا 250 مثلا ببین کدوم رو کارت بهتر هستش. می تونی به جاش به رفلکت یک مپ فال آف بدی و سفیدی اون رو این مقادیر تست کنی.
بعد رفکت رو روی .9 قرار بده یا .95 شاید.
بعد برای رفرکت رنگ رو نارنجی بزار حالا کمی کمرنگ تر باشه. یا شاید پررنگ تر.
بعد مقدارش رو مثلا .9 . 8 یا .7 امتحان کن. هرچی مقدار کمتر بشه بلوری تر میشه . حالا باید تست کنید ببینی کدوم به کارت میاد و به واقعی شدن هم نزدیک تر میشه
ior هم 1.44 برای پلاستیک هستش
حتما اون آموزش هایی که گفتم رو خریداری کن و ببین. کلی رات میندازه

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا