[phpNuke] دوستانی که Php میدونند کمک !

S.Mohammad

New Member
سلام دوستان
خوشحالم که عضو این انجمن شدم و از کمک شما دوستان استفاده می کنم .

من یک فیلد به نام Hot به Nuke_stories اضافه کردم . می خوام بدونم برای اینکه بتونم به فیلد مقدار بدم باید چکار کنم .مثلا یک combo Box داشته باشم با دو مقدار 0 و 1 که در هنگام ارسال خبر نمایش داده بشه و از آنجا این فیلد مقدار دهی بشه . این از قسمت اول سوال .

و دوم اینکه چکار کنم که فقط خبرهایی که مقدار فیلد Hot در آنها 1 است رو در صفحه اول نمایش بدم .

می دونم سوال یه مقدار وقتتون رو می گیره ولی اگر کمک کنید ممنون میشم .

S4DEGH

Well-Known Member
خودمونيم ! عجب سوالاتي مي كنيد شما ها !
آخه من چطوري جواب بدم ! وقتشم ندارم !

S.Mohammad

New Member
خوب حداقل چند تا سایت خارجی رو معرفی کنید که بتونم ازشون ماژول و بلوک دانلود کنم .

reza-php

Member
سلام
ببخشید 1 سوال داشتم : میخواستم بدونم چطور میشه در نیوک 7.8 وضعیت کاربران رو بشکلی کنم که آمار سایتو جداگونه بده. وصعیت کاربران من خیلی ساده هستش فقط نوشته 2 کاربر انلاین میباشد 1 مهمان میشه 1 نمه فانتزیش کرد یا حد اقل تغیرش داد ... مرسی

S4DEGH

Well-Known Member
بايد بلوك user info رو نصب كني !
كاري نداره . يكي از مدل هاش تو سايت ايران نيوك هست ! و مدل ديگه اش هم تو آفاق و هردو فارسي هستند.

S4DEGH

Well-Known Member
اسم يكيش :

RvH_Userinfo_2.0 ( خيلي خفنه ! )

مال آفاق هست و فارسي هم هست !
از زير دانلودش كن :

پیوست ها

• RvH_Userinfo_2.0.rar
    23.5 کیلوبایت · بازدیدها: 1

reza-php

Member
سلام
آقا صادق 1 مشکل چطوری میشه تو نیوک 7.8 امضا کاربران همیشه فعال باشه اعضا میرن تو کنترل پنلشون تنظیم میکنن اما باز موقع ارسال باید گزینه امضا من را در زیر ارسال قرار بده رو فعال کنن نمیشه کاریش کرد دیگه نیازی به این گزینه نباشه ....

S4DEGH

Well-Known Member
چرا !
از مديريت انجمن ها قسمت پيكربندي سيستم فعالش كن !

reza-php

Member
1 سوال دیگه میخوام درجه کاربرا بر حسب امتیازی که از فعالیت در سایت بدست میارن تغیر کنه
نه از زیاد شدن پستاشون ....

reza-php

Member
با سلام
چند تا سوال داشتم ؟
1. چطور میشه در nuke7.8 امضا را بصورت image گذاشت؟
2.چطور میشه smiles ها رو مثل مال یاهو کرد ؟
3.چطور میشه ایجاد مدیریت کرد مثلا 1 user رو مدیر بخش اخبار کرد؟
4.چطور میشه درجه افراد رو از رو امتیاز بالا برد نه از رو تعداد ارسال؟
5.آیا میشه این گزینه زیر که میگه اضافه کردن امضا .. نباشه و فقط از پرو فایل قابل تغیر باشه ؟
=-=-=-=-=-=-=-=-=
مر30 از زحمات شما

S4DEGH

Well-Known Member
جواب :
1- در انجمن ها براي امضا بايد از كد هاي bb استفاده كني .

2 - اول بايد شما smiles هاي ياهو را در سيستم خود داشته باشيد . و بعد آنهارا در مسير زير بريزيد .
html\modules\Forums\images\smiles البته بايد بگم كه حتما بايد شكلك هات با نام شكلك هاي قبلي باشن ! و گرنه بايد خودت بشيني دوباره تعريف كني . ( يعني براي هر كدام كد تعريف كني )

3 - از قسمت مديريت سايت برو به ویرایش مدیران و اونجا خودت ديگه مي فهمي بايد چيكار كني .

4 - اين رو من نمي دونم ! آخه نديدم ! اما از قسمت كنترول پنل انجمن بايد تغيير داده بشه !

S4DEGH

Well-Known Member
كاري نداره !
كد bb همون كد هاي است كه موقع ارسال مقاله ازش استفاده مي كني !
دقيقا براي امضا از اون كدها استفاده مي شه !

reza-php

Member
1 سوال دیگه من درجه بندی سایتم رو کردم مثلا 1 پست =عضو سایت 1 ستاره و 400 پست =عضو فعال 2 ستاره اما به خودم هم 1 ستاره میده چط.ر میتونم تغیرش بدم به 6 تا یا اون چیزی که مد نظرمه

S4DEGH

Well-Known Member
برو به مديريت انجمن و بخش :
- مديريت کاربران :
مديريت و اونجا نام كاربري تو وارد كن و وارد بخش مشخصات بشو . اونجا در پايين نوشته : نام درجه ! كه شما Site ADMIN رو انتخاب كن !

جدیدترین ارسال ها

بالا