دنبال یه ت م پ ل ی ت با فرمت اچ تی ام ال میگردم برای سایت کتابخونه

ghazal86

Active Member
سلام به همه
ببخشید من دنبال یه ت م پ ل ی ت با فرمت اچ تی ام ال میگردم برای سایت کتابخونه. یه تاپیک دیدم که مربوط به درخواست بود ولی چون خیلی وقت بود راکد مونده بود نمیشد توش درخواست داد. شرمنده که پست جدید زدم. میخوام ساده باشه ترجیحا به شکل زیر:

fyjshle0uqvcbg9bwm82.jpg

hashie

Banned
سلام دوست من ،

این یک دمو از قالب جوملاست !

اگر پسندیدید بگید تا html اون رو برای شما آماده کنم و در اینجا بگذارم !

ghazal86

Active Member
سلام دوست من ،

این یک دمو از قالب جوملاست !

اگر پسندیدید بگید تا html اون رو برای شما آماده کنم و در اینجا بگذارم !

سلام
ممنون از توجهتون ولی من یه قالب خیلی ساده با نمایی از یک کتابخونه میخوام این که شما گذاشتید بیشتر از حد نیازمه اگر ممکنه یه ساده تر شو با نمای کتابخونه نه افراد بران بزارید ممنون میشم.

ghazal86

Active Member
این قالب اولی ( لینک بالا )

قالب دوم

سلام
قالبهایی که گذاشتید بسیار زیبا هستند ولی من یه قالبی میخوام که فقط بشه توش یه سری اطلاعیه نوشت و لیست کتابها رو برای دانلود بزارم نه احتیاجی به موتور سرچ دارم و نه کتاب آنلاین و از این چیزها دارم. اون عکسی که گذاشته بودم ف ی ل ت ر شده برای همین دوباره میزارمش:
dg9xcr3b3rgxebpl4lnd.jpg

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
سلام ، لطفا فایل دانلود این قالب رو برای جوملا قرار بدین ! ممنون می شم!
قالب ها باید برای جوملا کد نویسی بشن و خوب کد نویسش برای شما هزینه در بر داره.
سلام
قالبهایی که گذاشتید بسیار زیبا هستند ولی من یه قالبی میخوام که فقط بشه توش یه سری اطلاعیه نوشت و لیست کتابها رو برای دانلود بزارم نه احتیاجی به موتور سرچ دارم و نه کتاب آنلاین و از این چیزها دارم. اون عکسی که گذاشته بودم ف ی ل ت ر شده برای همین دوباره میزارمش
دوست من راهش اینه که بدی برای طراحی کنن . یا اینکه یه تمپلت خارجی توی سایت مانستر پیدا کنی بری توی گوگل سرچ کنی لینک دانلودش رو پیدا کنی فارسی سازیش کنی و ازش استفاده کنی
کد:
http://www.templatemonster.com/

ghazal86

Active Member
قالب ها باید برای جوملا کد نویسی بشن و خوب کد نویسش برای شما هزینه در بر داره.

دوست من راهش اینه که بدی برای طراحی کنن . یا اینکه یه تمپلت خارجی توی سایت مانستر پیدا کنی بری توی گوگل سرچ کنی لینک دانلودش رو پیدا کنی فارسی سازیش کنی و ازش استفاده کنی
کد:
http://www.templatemonster.com/

سلام
قبل از زدن این تاپیک توی این فروم این کار رو کردم چون به نتیجه نرسیدم گفتم شاید خبرگان این سایت بتونن برام کاری بکنند. متاسفانه امکان دادن طراحی به بیرون هم منتفیه.:cry:
حالا میشه راهنمایی کنید چه طور یه تمپلیت مونستر رو میتونم تو گوگل پیدا کنم اینطور که من دیدم هر تمپلیتی یه شماره داره اسم نداره باید با شماره اش سرچش کنم؟

آخرین ویرایش:

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
در گوگل سرچ کنید *****TemplatMonster بجای ستاره شماره تمپلت رو بزنید

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا