دفاعیه ... مخاطب آقای amin2dpr

amin2dpr

Well-Known Member
مثلا... من برنامه هایی که نوشتم در سایتم گذاشتم..مبلغ هاش در برابر زحمت و زمان که واسه هر یک از برنامه ها صرف کردم مقدار ناچیزی...اماااا متاسفانه همین مبلغ ناچیز هم حاضر به پرداخت نیستن
من از سایت شما دیدن کردم و برنامه هایی که گذاشتین نمونه های رایگانش با کارایی بیشتر تو اینترنت پیدا میشه و خیلی هاشم از مثال های داخل همین فروم استفاده کردی که البته این کار اشکالی نداره ولی طرف میتونه سورس همون برنامه رو از این فروم دانلود کنه و خودش نرم افزار سفارشی خودشو درست کنه
البته تلاش و کار شما قابل تحسینه که می خواهید از استعدادتون پول دربیارید

محمود جان: واسه خیلی از دوستان که تازه با ام ام بی آشنا شدن خیلی هم جالب و کاربردی هستش و در برابر مبلغی که میدن می تونن کلی خودشونو بالا بکشن
و اگر هم مشکلی باز داشتن می تونن از حمایت شما برخوردار بشن
موفق باشی

Singular

Active Member
دوست عزیز سلام amin2dpr

من از سایت شما دیدن کردم

ممنونم که از فروشگاه من دیدن کردید.

برنامه هایی که گذاشتین نمونه های رایگانش با کارایی بیشتر تو اینترنت پیدا میشه

شاید بعضی از برنامه هام نمونه هایی در اینترت موجود باشه... ولی همه برنامه های موجود در اینترنت کاربر پسند ، محیط فارسی ، کاربری ساده ، عدم باگ نرم افزار و.... دارا نمیباشد.
و همه این ها باز بر میگردد به سلیغه کاربر که کدوم نرم افزار موجود در اینترت می پسند.. پولی رو یا رایگان.... ( مثال.. واسه خود من پیش اومده نرم افزار رایگان موجود بود اما تمایل کاربا نرم افزار پولی بودم ..به دلایلی که عرض کردم..)

خیلی هاشم از مثال های داخل همین فروم استفاده کردی که البته این کار اشکالی نداره ولی طرف میتونه سورس همون برنامه رو از این فروم دانلود کنه و خودش نرم افزار سفارشی خودشو درست کنه

هیچ کدام از برنامه های من مربوط به سورس های این فروم نیست... همشو از صفر با ایده و فکر خود نوشتم .. که در بعضی قسمت ها گیر میکردم از دوستان با تجربه این انجمن آقای nevercom loosfer mahmod m30 و دوستان خوب دیگر همچون شما استفاده کردم و برنامه ی خود را کامل کردم...

ببخشید دوستان.اینجا جای این توضیحات نبود..ولی آقای amin2dpr گفته ای بیان کردن ..که درست نبود... (از سورس این فرم استفاده کردید)

amin2dpr

Well-Known Member
ببخشید دوستان.اینجا جای این توضیحات نبود..ولی آقای
amin2dpr
گفته ای بیان کردن ..که درست نبود... (از سورس این فرم استفاده کردید)

شاید من منظورم خودمو بد بیان کردم، بجای سورس بهتر بود میگفتم از مثال های انجمن برای کاراشون استفاده کردن!!!!

1. Singular-Send-Email نمونه این برنامه تو فروم هستش. برنامه شما چه کار متفاوتی می کنه؟ ایمیل تقلبی!!!!! مثال این برنامه تو انجمن هستش، فکر کنم حتما دیدن
2.شناسایی کد ملی---Singular-National-Code: این که فکر نکنم نیاز به توضیح باشه
3.خاموش کردن کامپیوتر با ....---Singular-Shutdown: این برنامه هم خودم و هم دوستان دیگه مثالشو گذاشتن جستجو کنید حتماً (
همشو از صفر با ایده و فکر خود نوشتم
)

4.هک یاهو مسنجر و...---Build files have been hacked: از این برنامت خوشم امد. فکر کنم عین همین تم رو من تو همین فروم گذاشته بودم و کاملا مشخص هستش واسه چه کاری ساخته بودمش البته فقط تم بود اینم لینکش (
)

5.پاک کردن سوابق ویندوز و فایلهای اضافی---Singular TMP: فکر کنم هم محمود جان یه نمونه تو این فروم گذاشتن و هم دوستان دیگر
و... . (
)
ایده گرفتن از برنامه و استفاده از سورس بد نیست و اگه کسی نمی خواست استفاده بشن اینجا به اشتراک نمیذاشت و منم قصد تحقیر شما را نداشتم. خودم برنامه نادآفلاین رو از ایده یکی از دوستان همین فروم گرفتم و قبل از ساخت برنام هم بهش پیام خصوصی دادم و گفتم میخوام با اجازه شما چنین برنامه ای بسازم چون ایده از کار شماست.
اما حرف شما کاملا درسته اینجا جای این حرفا نیست و من دیگه تو این پست درباره موضوع شما کامنتی نمیذارم!!!
لازم میدونم از آقا محمود هم معذرت خواهی کنم... .

آخرین ویرایش:

Singular

Active Member
آقای عزیز
دوست عزیز ...

تا وقتی چزی برای شما اثبات پیدا نکرده ... نظر و حرف نادرست نزنید ..که من کپی برداری کردم...

نمونه فک که شما گذاشتید یک تم بود فقط..که برای استفاده عموم گذاشتید
من برنامه ای مربوط به هک یاهو نوشتم...خودم تمشو درست کردم..ی عکس گرفتم از یاهوم و.... تنها چیزی که مورد استفادم شد فایل فلش بود که در تم شما بود...

برنامه ارسال ایمیل با زبان c شده اصن ربطی به ام ام بی نداره.... که شما ندانسته این قضاوت رو در این مورد کردید.

برنامه شات دان ... که اصن خود دستور شات دان کد خاصی نداره......اصل کد به طراحی لودینگ و محاسبه مقدار زمان وارده و تبدیل به زمان ام ام بی است...که همچنین نمونه ای تو فروم نیست..اداعی در این مورد میکنید لینکشم ضمیمه کنید

شناسایی کد ملی از ایده من نبود...نمونه هاشو تو نت دیده بودم... کد نویسیشو با چیزی که فکر من میگه نوشتم.منظور ...

(بعضی وقتا نمونه سورسی میبینی...ولی فکر خودت یچی دگ میگه برای نوشتن اون برنامه... نوع نوشتن کد نویسیت فرق داره)

به هر حال کار درستی نکردید از چیزی که مطمئن نیستید...اومدید چنین قضاوتی در مورد من کردید.

نیاز به توضیح این موارد نبود ولی اونطور که شما بیان کردید هر کی ندونه این فکرو میکنه.

جدا از همه ی این موارد اینجا انجمنی هست همه مون هستیم و سطح دانشمونو زیاد میکنیم..و از مثال هایی که زده میشه..تولید برنامه ای میکنیم... حتی اگر کپی برداری هم کنم...نیاز به گفتن شما نبود ..که بعدش بگید عیبی نداره....پس هدف این کار شما خراب کرده شخص بنده بود دگ....

amin2dpr

Well-Known Member
اگه دوست دارید فکر کنید هدف خراب کردن شما بودش، اشتباه می کنید با این حال من از گفته شما برداشت کردم چون شما گفتین (همشو از صفر با ایده و فکر خود نوشتم)
و منم واسه همین ذکر کردم استفاده از سورس های انجمن
ایجاد این پست هم فکر نکنم کار درستی بوده باشه

Singular

Active Member
آره درست نبود ..ولی آخه شما ندانسته قضاوت کردید.. که واقعا دلخور شدم ..از این بیانیه شما

نمونش برنامه ارسال ایمیل که اصن ربطی به ام ام بی نداشت ... زبان c بود

بیخی... امیدوارم این بیانیه رو برای دوستان دیگر نداشته باشید.

amin2dpr

Well-Known Member
این برنامه ارسال ایمیل و خودتون با c نوشتین؟ dll هستش که به عنوان پلاگین تو mmb استفاده می کنید یا نه کل برنامه نوشته شده در c هستش؟

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
ممنون میشم از دو دوست عزیز بیشتر از این به بحث ادامه ندن و باعث نشن دلخوری پیش بیاد در غیر این صورت مجبور به اخطار میشم

جدیدترین ارسال ها

بالا