دعوت همکاری برای یک سیستم وبلاگ دهی جدید

با سلام به تمامی دوستان و همکاران در مجید آنلاین
بدینوسیله از تمامی دوستان دعوت می شود برای همکاری در ایجاد یک سرویس جدید برای وبلاگ دهی
طراحی و ...را گروه "طراح حرفه ای قالب وبلاگ" انجام می دهد این دعوت برای کسانی است که هاست و ... دارند و همچنین می توانند پشتیباند مالی باشد اگر این پروژه آماده شود که امکانات جدید و نحصر به فرد دارد استقبال زیاد ی خواهد شد همچنین تمامی طراحان قالب وبلاگ همکاری خواهند کرد.
با تشکر

rostam_ario

New Member
سلام...
اقا
من پایه هستم...
یاهو آی دی من رو اد کن
چون هنوز کامل متوجه نشدم چی میگی... اد کن تا بیشتر صحبت کنیم...
manager_iranshahr3

1p30

Member
دوست عزیز بجای تلف کردن وقت خود در سیستم وبلاگ دهی که الان 15 به زبان فارسی هست به فکر ایده نو باش

شما اگر خودت ایده دارید بدهید تازه من راه نمی دازم چون مشکلات زیاد داره اگر هم راه بندازم جدید است و با همه متفاوت سعی می کنم آجاکس باشه فعلا دارم رو لینک باکس هوشمندم کار می کنم و آجاکسش می کنم

1p30

Member
اگه سیستم منو دیده باشی سیستم لینک باکس دهی هوشمند است
که با پی اچ پی هم هست و الان دارم روش باآجاکس کار می کونم

متاسفم، دیر اومدی من یکی از بزرگترین لینک باکس های هوشمند را دارم که 400 لینک دارد و php هست ولی داره آجاکس میشه و سالیانه 10 هزار تومان میفروشم با کلی امکانات که حتی فکرشو نمی تونی بکنی :d
قصد توهین نداشتم!

1p30

Member
دوست عزیز شاید منظور منو نفهمیده باشی
با این سیستم من کسی دیگه توی میهن بلوگ لینک باکس نمی سازه
به راحتی توی سایت من می سازه
راستی اینقدر به اسکیریپت نناز دارمش مفتش گرونه

اگه می سازی دقت کن چون بلاگفا دیگه فریم نمی ذاره خونده بشه باید فریمو تو کد جاوا بذاری!
در ضمن لینک باکس ما که بیاد میشه اولین لینک باکس توپ جهان!
فروش هم می ذاریمش با آجاکسه سالینه 10 هزار تومان!

اگه می سازی دقت کن چون بلاگفا دیگه فریم نمی ذاره خونده بشه باید فریمو تو کد جاوا بذاری!
در ضمن لینک باکس ما که بیاد میشه اولین لینک باکس توپ جهان!
فروش هم می ذاریمش با آجاکسه سالینه 10 هزار تومان!

1p30

Member
دستت درد نکنه ولی ماله من ساخته شده و از چند روز آینده شروع به کار می کونه

جدیدترین ارسال ها

بالا