دعوت به همکاري براي يک سيستم جديد وبلاگ

aghahamidgol2

Active Member
فايل جديد را فرستادم داش سايان اگر زود جواب بديم منون مي شوم آخه چندت ا آرايه جديد اضافه کردم به سيستم تغييراتي دادم در اساس کار اميدوارم درست عمل کنند مگرنه بايد به همان ورژن قديمي رو بيارم و از اول شروع کنم به روز اوري کنم
منتظرم

Ghamnevis

Well-Known Member
حميد جان من نميدونم عيب از منه يا از برنامه !

وقتي كانفيگ ميكنم و ستاپ را اجرا ميكنم پيغام زير را ميده :
نصب با موفقيت انجام شد

(زيرش) Setup Failed !!!! (نصب نشد !)

please check your config file !

خوب اگر با موفقيت نصب شده پس چرا پيغام خطا ميده ؟

شايد من بد فايل كانفيگ را تنظيم ميكنم ! راهنماي نصب نداره حميد ؟

kami_mz

Well-Known Member
اقا شرمنده. من بعد از دو سه روز تازه امروز اومدم پشت سيستم خودم. امروز تستش مي کنم. نتيجه رو ميگم. خيلي ببخشيد.

aghahamidgol2

Active Member
آقا اون اشکال وجود داره سايان جان مي نويسه اما با موفقيت انجام شده بعدا تستش کن من کردم کار مي کرد فقط زير کپي رايت يکي از آرايه ها را هم دادم که نگن دزدي کرده تا بعدا سر فرصت خودمون درست کرديم اونو برداريم آخه از استايل ساکسون استفاده کردم که خيلي استايل بي ريختي هم هست

aghahamidgol2

Active Member
kami_mz گفت:
اقا شرمنده. من بعد از دو سه روز تازه امروز اومدم پشت سيستم خودم. امروز تستش مي کنم. نتيجه رو ميگم. خيلي ببخشيد.
دوست عزيز من ورزن ديگه اي را براي دوستان دادم الان برات اون فايل اصلي رام ي فرستم :wink:

aghahamidgol2

Active Member
مهمترين اشکالش الان استايلي است که از ساکسون برداشتم که خيلي ساده و بي خود هست اگر کسي کمک کنه مخصوصا سايانه جان که سيستم مستقل از ساکسون شه خيلي خوبه
بعدا محيط کار خيلي ساده است بدون گرافيک و با سرعت لود بالا براي همين نياز به يک استايل خيلي توپ داريم
کدنويسي هم فعلا مشکلي نداره تا وقتي که بخواهيم فارسي کنيم
اينستالر هم اگر بسازيم بد نيست مي خواهم با کمک چند تا خارجي زبانهاي بيشتري را بهش اضافه کنم تقريبا تمام زبانهاي دنيا در پوشه اي جمع آوري شه
ببينم چي کار ميک ني کامي جون

spsgorgan

Active Member
حميد جان شما قرار بود براي ما ارسال كنيم تا روي گرافيكش كار كنيم ديگه ؟ ولي هنوز چيزي به ما نرسيده ؟!

aghahamidgol2

Active Member
تا فردا به اونايي كه ندادم مي دهم واقعا شرمنده هستم امشب مهماني كريسمس داريم الان هم همه دارن دادو ببيداد مي كنند

Jasem

Member
من هم تبريك مي گم . وفق باشيد .
منتظر هستيم .
اميدوارم بتونيم كمكي بكنيم .

Jasem

Member
حميد جان فكر كنم خيلي از بچه ها اعلام آمادگي كردند .
اما ........

جدیدترین ارسال ها

بالا