دعوت به همکاري براي يک سيستم جديد وبلاگ

aghahamidgol2

Active Member
سلام من يکسري کد نوشتم و يک پرتال ساده و خيلي امن ساختم خواستم ببينم کسي اگر مشتاق است بيايد و يه گروه تشکيل بديم و اونو ارتقا بديم از لحاظ گرافيکي کارايي و ...
اگر کسي دوست داشت حتما اينجا بيان کنه و بگه چي کار مي تونه کنه
شايد با کمک هم يک پرتال محشر بزنيم 8)

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام..

حميد جان من هم در زمينه گرافيكش هستم.. اگر فرصت كنم شايد تا حدودي هم برنامه نويسي..

حالا چي هست ؟ توضيحات نميدي ؟ با چي نوشته شده ؟ php ؟

قربانت
سايان

aghahamidgol2

Active Member
آره با پي اچ پي هست
الان مثل اسکلت مي مونه خيلي نياز به گرافيک قوي داره آخرين کدهاشم تمام داره مي شه

Ghamnevis

Well-Known Member
خوب خوبه..

اگر عكسي چيزي بزاري.. و يا يكجايي هواش كني تا ببينيم خيلي عالي ميشه..

راستي اگر بتوني طريقه طراحي قالبش را هم بگي كه فبها ! رديفه !

قربانت

سايان

aghahamidgol2

Active Member
داش سايان بعد از تشيل تيم من يک جايي آپلود مي کنم تا فقط افراد گرو دسترسي به سورس داشته باشند
راستي الان کارهاي کدنويسي بخش مديريتش تموم شد الان فقط اندکس مونده که تا فردا تمومه

Jasem

Member
سايان راستي خودت هم داشتي رو يك موضوع كار مي كردي . فكر نمي كنيد اينها رو به هم نزديك تر كنيم مفيد تر باشه ؟
حميد جان حداقل در مورد امكانات و نكاتش يكم بيشتر صحبت كني فكر كنم موضوع ملموس تر بشه .
اگر كاري بتونم انجام بدم من هم پايم .

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام..

مرسي حميد تا ببينيم چي ميشه..

ولله چي بگم جاسم جان.. آخه اين يك سيستم پيش ساخته است ولي حميد خودش ميخواد بنويسه..

نميدونم ولله..

ببينم چي ميشه ;)

مخلصم
سايان

Ghamnevis

Well-Known Member
خوب پس ;)

من منتظرم ببينم چيه..

منم چند تا عكس از پرتال مورد نظر را ميزارم تا با ظاهرش آشنا بشيد..

مخلصم
سايان

aghahamidgol2

Active Member
آقا کار من تمام شد فقط کافيه بهدمش يکي که سر درمياره نصب تستش کنه و نظرشو بده جاهايي که مي خواهم کمک کنيد از قرار زير است
اضافه کردن يک سري امکانات مانند شمارنده و آرشيو و ... به سيستم
تقويت گرافيک سايت چون الان به صورت اچ تي ام ال ساده است و نياز به تصاوير و طراحي زيباتري دارد
فعلا مهمترين ها اينها هستند تا بعد

Jasem

Member
حميد جان واقعيتش من خيلي عشق ور رفتن با برنامه ها رو دارم به قولي حسابي سعي مي كنم بچلونمشون . اما از لحاظ وقتي يكم تو اين هفته درگيرم . از طرفي هم فكر كنم براي يك تست بهتره برنامه رو يك گروه امتحان كنن .

-----------------------------------
با اجازه سايان جان از لطف آقا سايان حسابي افتادم تو كار طراحي آيكون . نسبتاْ دستم يكم باز شده براي اين كار و يك آرشيو خوبي جمع كردم . اگر بدرد مي خوره يك ندا بده .

spsgorgan

Active Member
من اماده تست هستم . البته بنده فكر ميكنم بهتره شما يك كاره ديگه انجام بديد . شما فايلها رو بزار اينجا هر كس كه خواست دريافت و تست بكنه . فكر كنم اينجوري اشكالات سريعتر رفع بشوند . البته اين ي نظره و انتخاب با شماست .

موفق باشيد

aghahamidgol2

Active Member
راستش تا تمام نشه نمي خواهم براي دريافت عموم قرار بدهم براي همين تصميم به تشکيل تيم گرفتم که گروهي يک پرتال جالب بزنيم
مي خواستم اين پرتال را به تمام زبانهاي موجود ترانسليت کنم که آدم هاشم گير آوردم فقط ميگم بايد همت کنيم از يک جا اينو جلو ببريم

aghahamidgol2

Active Member
Jasem گفت:
حميد جان واقعيتش من خيلي عشق ور رفتن با برنامه ها رو دارم به قولي حسابي سعي مي كنم بچلونمشون . اما از لحاظ وقتي يكم تو اين هفته درگيرم . از طرفي هم فكر كنم براي يك تست بهتره برنامه رو يك گروه امتحان كنن .

-----------------------------------
با اجازه سايان جان از لطف آقا سايان حسابي افتادم تو كار طراحي آيكون . نسبتاْ دستم يكم باز شده براي اين كار و يك آرشيو خوبي جمع كردم . اگر بدرد مي خوره يك ندا بده .
بهترين کار همين است که گروهي انجام بشه همه چيز حتي تست برنامه :arrow:

Ghamnevis

Well-Known Member
براي تست احتمالا منم هستم.. روي لوكال نصب كنه هر كس بنظرم بهتره ;)

spsgorgan

Active Member
آقا فكر كنم خودمون سريعتر دست به كار بشيم بهتره . حميد جان شما خودتون گروه رو انتخاب كنيد .

kami_mz

Well-Known Member
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت همه عزيزان( به جز سايان!).
حميد جان دست شما درد نکند. کاريست بسيار خوب و نيک و پسنديده.
پسنديده از آن لحاظ که که گمانم اين سومين CMS فارسي خواهد بود که به زبان php نگاشته مي گردد.
آقا بنده هر کمکي از دستم بربياد در خدمتم.

جدیدترین ارسال ها

بالا