دعوت به همكاري...

mojtaba-saleh

Active Member
با سلام خدمت همه دوستان
من در اينجا از همه ي كساني كه مي تونند ما رو در ساخت يك سايت بزرگ و همه جانبه ياري كنند دعوت به همكاري مي كنم
دوستان در زمينه هاي مختلف مي تونند ما رو ياري كنند در زمينه هاي تخصصي و حتي زمينه هاي فرهنگي و سرگرمي
در ضمن از دوستان مي خوام كه يك پرتال خوب هم براي اين سايت معرفي كنند من خودم از e107 استفاده كردم بدك نيست ولي براي راه اندازي يك سايت عالي و تمام جانبه به يك پرتال بزرگ و قابل توسعه احتياج است كه اگه دوستان همچين پرتالي نوشته اند يا مي شناسند لطفا همينجا بگن
من فعلا اينها رو مي گم كه هر كسي توي اون تخصص داشت و مايل به همكاري بود اعلام كنه
تخصصي:
برنامه نويسي هاي تحت وب مانند PHP , Html , java و ...
برنامه نويسي هايي مانند دلفي /سي / سي پلاس پلاس / و ...
طراحي صفحات وب و برنامه هاي تحت وب
طراحي قالب وبلاگ براي وبلاگ هاي مختلف مانند ميهن بلاگ و بلاگفا پرشين بلاگ و...
مقالات آموزشي مختلف از جمله فتوشاپ / 3D MAX/ ASP/PHP/ و مقالات ويندوز و ترفند هاي ويندوز
هك و آموزش هك كردن و برنامه هاي هك
مديريت قسمت دانلود و قرار دادن برنامه هاي جديد براي دانلود
مديريت اخبار و ابزار موبايل و قرار دادن برنامه هاي جالب و جديد براي انواع موبايل ها
جوكستان
و ...
هر كسي چيز جالب ديگري به نظرش رسيد و يا در كاري تخصص دارد همينجا مطرح كنيد.

d@nial

Well-Known Member
شما مقالتون رو باید تو انجمن کاریابی میزدین

من مقاله رو انتقال خواهم داد

YTERROR

Active Member
آقا اینجا کسی مجانی برای کسی کاری نمی کنه چون همه یا ادمنی سایت هستند یا طراح سایت اگه توش پول بگو تا هزار نفر پسشنهاد بدن وگرنه وقتت و الکی حروم نکن چون از این سایتا زیاده و کسی که پول خرج کنه می تونه موفق بشه البته خوب سایت موفق در آمد هم داره

mojtaba-saleh

Active Member
دانيال جان منتقل كن نمي دونستم اينجا نبايد بگم معذرت

آخرین ویرایش:

mojtaba-saleh

Active Member
در ضمن بگم من همه اين كار ها رو به جز برنامه نويسي دلفي و سي بلدم ولي وقتشو ندارم خيلي بهشون برسم

آخرین ویرایش:

soheilweb

Active Member
آقا من هستم به هیشکش هم ربطی نداره
مفت مفت برات کار میکنم
نوکرتم هستم دبه دبه

holisoft

Member
دوست عزيز سلام
اينجانب در زمينه ي برنامه نويسي php و Flash آماده ي همكاري با شما هستم
email : [email protected]

آخرین ویرایش:

YTERROR

Active Member
عجب خیرانی پیدا می شدن ما بی خبر بودیم ولی قرار نیست یک وبلاگ رو کسی مدیریت بکنه و قرار نیست سایت راه افتاد کار تموم بشه دوستان گرامی یک سایت راه اندازیش و طراحیش مال 1 ماه یا 2 هفته ولی یک سایت موفق باید آپدیت بشه و با چرت و پرت و مقالات کپی پست شده آپدیت نمیشه و بعد از 2 هفته می بینید که خسته شدید و سایت رو رها می کنید و ....... مشکلات اگه کسی می بینه می تونه سایت آپدیت بکنه و علاقه داره می تونه سایت یاهوترور رو آپدیت بکنه البته با مفالات خودش و امروز نباشه و فردا بره

siavashmusic

Active Member
Yterror چرا اثرات منفی میفرسته آقای من هنوز هم دوستانی هستند واسه علاقه کار کنن و مثلا طراحی هاشون رو بزارن مجانی واسه دانلود
البته بعضی ها هم هستن کارای صدتا یه غازشون رو به دلار میزارن واسه فروش قابله ذکره

YTERROR

Active Member
ولی تویی این بازار کسی مجانی بخواد کار کنه بعد از چند ماه یا هفته می زاره میره من نمی گم کسی نیست شاید باشه ولی کمتر کسی هست که بگه من مجانی کار می کنم کارشم خوب باشه و تا آخر کار هم دوم بیاره چون وقتی یکی بخواد مجانی کار کنه از کارهای دیگه اش نیم زنه و این طبیعی و پیشرفت کار هم کمه ولی اگه پول حالا منفعتی هر چند کم هم داشته باشه هم بهتر کار می کنه هم از سایر کارهاشم برای اون کار می زنه

من زیاد دیدیم و سابقه این جور کارهای هم زیاد دارم سایتهای بوده که به اوج موفقیت رسیدن ولی بعد از یکسری مشکلات متاسفانه نتونسته اند ادامه بدن اگه سایت مجید انلاین هم می بینید الان ماشاالله چند سال فعالیت موفقیت آمیزی داره بدلیل منفعتی هر چندئ ناتچیز که از طریق بازدید کنندگان و تبلیغات در ماه داره دوم آورده

mojtaba-saleh

Active Member
آقا از همه ممنون
با هم دعوا نكنيد من بعد از يه مدت دوباره اومدم و از دوستان خوبم تشكر مي كنم و براي همكاري با هاتون ارتباط برقرار مي كنم ممنون ار همه حتي شما Yterror

جدیدترین ارسال ها

بالا