دعوت برای تشکیل گروه کاری در زمینه انیمیشن سازی

سلام دوستان بنده نامم رادمهر کیان هست و در زمینه انیمیشن و برنامه نویسی قبلا فعالیت داشته ام . برای تشکیل یک استادیو (هنرکده) مکان و امکانات لازم را در حومه تهران ( منطقه ملارد-
مارلیک (بین کرج و شهریار))
دارم .
نظرم این هست که دوستانی که دوست دارن یک گروه کاری تشکیل بدیم و شروع به ساخت انیمیشن و برنامه نویسی کنیم پیام بدن تا در خدمتشون باشیم .

در ضمن دوستانی هم که در زمینه بازاریابی این مقولات می تونن کمک کنن هم پیام بدن .

در ضمن مکان بنده هم در منطقه ملارد- مارلیک (بین کرج و شهریار) هست .

مطلب دیگه اینکه هدف ما تشکیل یک گروه کاری هست و رابطه یه رابطه کارمند و کارفرمایی نخواهد بود.

این آدرس ایمیل بنده [email protected] و این هم شماره تلفن بنده هست 09197241561

با تشکر

آخرین ویرایش:

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
سلام. خیلی کار خوبی میکنید. امیدوارم که به جاهای خیلی خیلی بالا برسید. الان کشورمون به این چیزا احتیـــــــاج داره.
آرزو میکنم که جدی پیگیر باشید و همکارای با استعدادی پیدا بشن و گروه خوبی بشه.
کاش منم میتونستم همکاری کنم، ولی متأسفانه از توانم خارجه. :sad:
موفق باشید؛ یا علی :rose:

m3d

کاربر VIP
انیماتور

سلام
من جنرالیستم و تخصصی انیماتور
http://m3d.gigro.ir
http://mehdi3d.blogsky.com/pages/works
زمینه ی اسکان برای افرادی که از استانهای دیگه میان چطوره؟ آیا محل اسکانی هست؟ راجع به نحوه کار و دستمزد ها میشه توضیح بیشتر بدید

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
من خودم رو در حدی نمیبینم که با شما اساتید همکاری کنم ، شرمنده که حرفه ای نیستم :sad:
اما با تمام وجودم ارزوی موفقیت میکنم ، و اینکه واقعا با متخصص ها کارکنید وگرنه باز بعد 4 میلیارد انیمیشن تهران 1500 زده میشه ...
موفق باشید :rose:

و اینکه یک نصیحتی از بنده ی حقیر اگر کار کسی رو دیدید که تو مثلا صداسیما و اینها کار میکنه ( اگه کارهاش خوب نبود ) به نظرم از این افراد استفاده نکنید چون تا الانشم هنر رو به گند کشیدن واسه پول ... خواها شما خوب برید جلو تو همین سایت خیلی ها هستن حرفه ای هستن اما پنهان :cry:
البته جسارت به دوتان نباشه همین توی این سات هنرمند هستند ... :cool:
:rose:

آخرین ویرایش:

fabirco

Banned
موفق باشید دوست من . فقط لطفا در مورد کار و کلیه ی مسائل بیشتر توضیح بفرمایید . ممنون می شم

جدیدترین ارسال ها

بالا