دعوت از ماياكارها و مكس كارها - تشكيل تيم براي انجام كارهاي تلفيقي در مايا و مكس

samoel_love

Banned
اگر دوست خوبم زود تر منظورش را ميگفت بحثي پيش نميومد و سو تفاهم هم نميشد .
من خودم هيچ اطلاعاتي در مورد مكس ندارم ولي تا دلت بخواد در مورد مايا دارم چون وسيله كارم است .
من خودم در باره مايا ميگم و قابليت هاش و كليه آيكن هاش شما دوستان مكس كار هم اطلاعات كامل از مكس بدين تا با ابزار كار هم ديگر آشنا شويم .

ــــــــــــــ
پــــــــــــــيشنهاد مـــــــــــــــن

هر كسي دوست داره يكي از نمونه كارهاي خودش را با هر فايلي يا مكس يا مايا به من بده من با كارهاي خودم تلفيق كنم ببينيد چه لذتي داره كار گروهي ! متاسفانه تو ايران به دليل نداشتن فرهنگ انجام كار بصورت گروهي همه خودشون به تنهايي كار ميكنن و دوست ندارند كه كارشان را با كسي قسمت كنن . اگر فقط به نتيجه كار خوب دقت كنيد متوجه ميشيد كه كار گروهي رد خور نداره و كسي نميتونه با كار گروهي مبارزه كنه !

وقتي كه يه كار را گروهي انجام دادين و ديدين كه نتيجه چه است خودتون بجاي اين همه بحث ميريد دنبال يار ميگرديد كه كار گروهي كنيد .

من پــــــــــــــيشنهاد ميكنم براي تفريح هم كه شده يه بار امتحان كنيم اين كار را .

تيم تشكيل ميديم و هر تيم متشكل از يك مايا كار و يك مكس كار خواهد بود و موضوع براي مسابقه مطرح ميكنيم و شروع ميكنيم به كار .منظور از اين كار اينه كه هر دو گروه بيشتر با هم و ابزار كار هم تيميشون آشنا شوند من ايمان دارم اگر اين كار انجام بشه در طول مسابقه همه با مكس و مايا كاملا آشنا و در نهايت علاوه بر اين كه ديگر كسي سوالي در مورد اين دو نرم افزار نداره . همه دوستاني خوب تيمهايي قوي و كارهايي خدا خواهيم داشت .من آمادگي خود را اعلام ميكنم . از دوستان ديگر هم كه علاقه مند هستند ميخوام كه آمادگي خود را اعلام كنند .

مرحله بعد تشكيل و اتنخاب همگروه و تيم است . كه به عهده خود شركت كنندگان است .

به اميد ديدار
فعلا

modjtaba

Member
كار جالبيه اما ما به افرادي كه بتونن كار Composite رو با كمك
برنامه هايي از قبيل Combustion,Adob AE,... انجام بدن نياز داريم!

mamali132002

Active Member
مجتبی جون من یک سالی هست که با after effect کار میکنم ولی بهت که گفتم توش حرفه ای نیستم ! ولی فکر کنم بتونم کمک کنم.

mamali132002

Active Member
راستی منم موافقم با تشکیل تیم .
من با مکس کار میکنم ولی تو مایا و cinema 4D هم میتونم مدل سازی کنم.

modjtaba

Member
خوبه mamali
يه روز وقت بذاري ميتوني يادش بگيري !...!... :eek:
البته اين حدس منه ولي ميدونم احتمالش خيلي بالاست!...
اگه بخواي من سعي ميكنم دو تا لايه ي ساده ي مختلف كه با يه دوربين هستن و شامل:
Z Depth
Shadows
Speculars
Deffius
GI
&...
باشه رو همينجا آپلود كنم تا هم تو هم بقيه ي برو بچ روسش كار كنند ببينيم ميتونيم از پسش بر بيايم يا نه! : :D
البته كه ميتونيم!!... :cool:
فعلا...

samoel_love

Banned
mamali132002 گفت:
آره موافقم اگر آپلود کنی ممنون میشم.

خوبه خيلي خوبه ولي بايد شروع كرد الان لازم نيست كه كسي بيشتر بدونه فقط يه مكس كار با يه مايا كار . 4 نفر هم باشيم بس براي شروع .فعلا بازي بازي ميريم جلو تا تعداد بيشتر بشه و يه مسابقه جانانه را برنامه ريزي كنيم.

mamali132002

Active Member
modjtaba گفت:
خوبه mamali
يه روز وقت بذاري ميتوني يادش بگيري !...!... :eek:
البته اين حدس منه ولي ميدونم احتمالش خيلي بالاست!...
اگه بخواي من سعي ميكنم دو تا لايه ي ساده ي مختلف كه با يه دوربين هستن و شامل:
Z Depth
Shadows
Speculars
Deffius
GI
&...
باشه رو همينجا آپلود كنم تا هم تو هم بقيه ي برو بچ روسش كار كنند ببينيم ميتونيم از پسش بر بيايم يا نه! : :D
البته كه ميتونيم!!... :cool:
فعلا...
من با تمام قسمت هاي after effect كار كردم و باهاشون آشنا هستم ... ولي منظور من از حرفه اي اينه كه تا حالا باهاش در آمدي نداشتم... يعني كار حرفه اي بهم داده نشده كه بخوام روش كار كنم.

.:. soroosh .:.

Active Member
سلام دوستان عزیز .
ببخشید که فوضولی می‌کنم . ( اون هم از نوع در کار استاد )
من یک نظری دارم .
بیایید و این گروهی رو که قصد تشکیل دارید جدی بگیرید و سعی کنید بهش وسعت بدید .
برای گروه یک سایت بسازید . که تو اون مطالب آموزشی و گالری تصاویر ( کارهای خودتون ) و خیلی چیزهای دیگه داشته باشه . ( خلاصه کامل باشه ) بشه یک سایت تخصصی در زمینه طراحی 3D .
اگر موافق بودید . من آماده هستم که تا جایی که میتونم همکاری کنم .
ساخت وب سایت و طراحی و مسایل مربوط به هاستینگ و ... هم با من .
منتظر نظرتون هستم .

modjtaba

Member
mamali132002 گفت:
من با تمام قسمت هاي after effect كار كردم و باهاشون آشنا هستم ... ولي منظور من از حرفه اي اينه كه تا حالا باهاش در آمدي نداشتم... يعني كار حرفه اي بهم داده نشده كه بخوام روش كار كنم.
منظورم «كار Composite » بود.

modjtaba

Member
.:. soroosh .:. گفت:
سلام دوستان عزیز .
ببخشید که فوضولی می‌کنم . ( اون هم از نوع در کار استاد )
من یک نظری دارم .
بیایید و این گروهی رو که قصد تشکیل دارید جدی بگیرید و سعی کنید بهش وسعت بدید .
برای گروه یک سایت بسازید . که تو اون مطالب آموزشی و گالری تصاویر ( کارهای خودتون ) و خیلی چیزهای دیگه داشته باشه . ( خلاصه کامل باشه ) بشه یک سایت تخصصی در زمینه طراحی 3D .
اگر موافق بودید . من آماده هستم که تا جایی که میتونم همکاری کنم .
ساخت وب سایت و طراحی و مسایل مربوط به هاستینگ و ... هم با من .
منتظر نظرتون هستم .
دستت درد نكنه سروش جان!...
اگه بشه خيلي خوبه!‌!...
اما بايد يه كارايي بكنيم!
مثلا همه اعضا نمونه كاراشون رو بذارند و براي هركسي يه پروفايلي داشته باشيم كه تو اون پروفايل نمونه كارهاي
برتر شخصي و گروهيش به همراه يه بيو گرافي مختصر قرار داده بشه!...
متشكرم...

آخرین ویرایش:

Active Member
modjtaba گفت:
دستت درد نكنه سروش جان!...
اگه بشه خيلي خوبه!‌!...
اما بايد يه كارايي بكنيم!
مثلا همه اعضا نمونه كاراشون رو بذارند و براي هركسي يه پروفايلي داشته باشيم كه تو اون پروفايل نمونه كارهاي
برتر شخصي و گروهيش به همراه يه بيو گرافي مختصر قرار داده بشه!...
متشكرم...

خواهش میکنم .
این کارهاش با من . این مسایل مربوط به بعد از تایید شما و دیگران میشه . که من با همفکری شما دوستان این سایت رو طراحی میکنم و از نظرات شما دوستان استفاده میکنم .
شما و دیگر دوستان که به مایا و یا دیگر برنامه های سه بعدی تسلط کامل دارند با هم مشورت کنید و تاییدیه اش رو برام میل بزنید .
ولی این رو بدونید چون باید سایت یک سایت کاملی بشه و جزو سایت های مرجع به حساب بیاد باید خیلی روش کار بشه و دادن اطلاعات و عکس و آموزش و ... با شماست .چون من هنوز در سطحی نیستم که بتونم آموزش بدم و یا ...
البته من هم تا جایی که امکان داره از سایت های مختلف مطلب آموزشی و عکس در میارم .
امیدوارم بتونیم با یکدیگر به راحتی و بدون هیچ گونه مشکلی کار کنیم و سایت رو به پیش ببریم .

mamali132002

Active Member
modjtaba گفت:
منظورم «كار Composite » بود.
من با composite ها هم آشنايي دارم و ميتونم باهاشون كار كنم يعني اساس كار after effect رو همين composite هاست . ولي گفتم كه تا حالا موردي پيش نيومده كه بخوام باهاشون كار حرفه اي بكنم. فقط در حد effect براي بعضي intro هاي cd هام استفاده كردم.

Active Member
نظر بدي دادم ؟
اگر جايي فكر ميكنيد بد گفتم . خوب بگيد كجا ...!!!
يعني به نظر شما اين كار ارزش وقت گذاشتن رو نداره ؟
samoel جان شما چرا هيچي نميگي .
يعني ارزش نظردادن رو هم نداره ؟ !

mamali132002

Active Member
راستی یک سوال چرا توی ایران هیچ وقت به برنامه هایی مثل after effect و 3D برای ساخت فیلم کار نمیدن؟!!
من فکر کنم ایران دارای designer های خیلی قوی هستش. در زمینه 3d هم همین طور کسانی مثل adel3D واقعا در دنیا تک هستن.

marsino

Member
modjtaba jan

na doste aziz, in rabti be farhang nadareh, faghat va faghat sarmaye gozarish moheme

inja dar Germany shoma age kari bokonid babate kareton pol migirid, na salevati hast
na doaye kheyri, dar iran ke payeye aslie roshde chenin kanon haye ke bayad honar mandane
filmo cinema va tasvir sazamon az on taghzie beshan vojod nadareh, kanone aslie hamye inha
Seda va Sima hastesh, ke moteasefaneh onam be in chenin barname hay baha nemidan
chon Seda Sima faghat shodeh paigahe tablighati bara afrade khasi, dar in rabete nemikham
ziad sohbat konam chon inja ye roome siasi nist, vali dar edamehe harfam mikham begam ke
ta zamani ke in ghesmat az sazmane keshvari kamelan khososi nasheh va tabdil be yek tolid konandeh
va arze konandeh dar jahan nashe, va kar hashon ghabele kharid nabashe, chenin honary
be hich estefadehy nakhahad amad.

karhaye ke hata tako took to iran tolid mishe va jaye dige arzeh mishe, shayad 2-3 ta keshvare
hamsaye bashe , oanam ke babaate kharideshon pole onjori nemidan, va chon masaele va barnameha
va film haye foroshi halate tablighati daran bara hokomat kase dige nemikhareh.

ma dar Germany faghat dar shahre Koln alman, bish az .880. sherkate tolid va sakhte film darim
in faghat dar yeki az shahr haye almane.....va mosalame dar inja reghabaat shadide va keyfiate kar bala
va saay mishe be in honar arzesh bezaran, va az halate shakhsi ke alan to iran hast aslan vojod nadare

faghat jaye taasofe bara bache ha irani ke honarashon hadar mire faghat bekhatere inke bakhshe
film va Seda Sima shodeh vase chand nafar ke vase khodeshon khososi kardan ke faghat va faghat ahdafe khodeshono be biron arzeh konan.

mamali132002

Active Member
مجتبی جون چشم حتما زنگ میزنم...

آقای marsino ممنون از توضیحاتتون... ولی یعنی تنها راه خارج شدن از کشور هستش!؟

جدیدترین ارسال ها

بالا