در مورد سري كارتون هاي « تن تن »

Tyros

Member
با سلام.

در مورد كارتون هاي استثنايي تن تن كسي سايتي نميدونه كه بشه از اون جا اين كارتون ها رو دريافت كرد؟؟
:?:

learn_tintin.gif

anti-life

Active Member
ميگم ماندانا بابا از خر شيطون بيا پايين بابا يكم هم تفريح آخه چقد درس و آموزش ....درست نميگم سامان ......اقا تام جري رو هم بزار بيشتر حال ميده.

Tyros

Member
mandana_971 گفت:
كوچولو ديگه بزرگ شدي بجاش برو 2 تا سايت آموزشي چيزاي خوب خوب ياد بگير يا برو =======>www.majidonline.com

شايد شما نظرتان اين باشه كه من هنوز بچم كه از اين كارتون ها نگاه ميكنم ولي ما تمامي كتابهاي سري داستان هاي تن تن رو از اولين شماره تا آخرين شماره داريم.(انتشارات اونيورسال كه نربوط به زمان شاه ميشه)
يه مدت هم كه تلويزيون ايران چند قسمتش رو دوبله كرده بود نشون ميدادند كه اونو هم ديگه نشون نميدهند!!1 :idea:

Tyros

Member
saman_sweden گفت:
بفرما
اين چندتا آدرس

http://www.tintin.be/

http://perso.wanadoo.fr/prad/

http://www.chez.com/jenot/

و اينم سرج گوگول

[web:e9395c7c4c]http://www.google.se/search?as_q=&num=10&hl=sv&ie=UTF-8&oe=UTF-8&btnG=Google-s%C3%B6kning&as_epq=tintin&as_oq=&as_eq=&lr=&as_ft=i&as_filetype=&as_qdr=all&as_occt=any&as_dt=i&as_sitesearch=[/web:e9395c7c4c]

آقا سامان از سايت هايي كه معرفي كرده بودي متشكرم!! :?

MrMohi

Active Member
Tyros گفت:
mandana_971 گفت:
كوچولو ديگه بزرگ شدي بجاش برو 2 تا سايت آموزشي چيزاي خوب خوب ياد بگير يا برو =======>www.majidonline.com

شايد شما نظرتان اين باشه كه من هنوز بچم كه از اين كارتون ها نگاه ميكنم ولي ما تمامي كتابهاي سري داستان هاي تن تن رو از اولين شماره تا آخرين شماره داريم.(انتشارات اونيورسال كه نربوط به زمان شاه ميشه)
يه مدت هم كه تلويزيون ايران چند قسمتش رو دوبله كرده بود نشون ميدادند كه اونو هم ديگه نشون نميدهند!!1 :idea:

درست میگی آرین جان من هم بیشتر اونها رو دارم . سال انتشارشون رو الان دقیق یادم نیست. تا جایی که یادمه مال قبل از انقلاب بود

Pooriya_Online

Active Member
آقا من اين كارتون رو خيلي دوست دارم غير از اون كارتون Labratoar Dexter (فكر كنم املاش همينه) خيلي دوست دارم ديگه پلنگ صورتي هم دوست دارم

ديگه خلاصه همين ديگه

MrMohi

Active Member
mandana_971 گفت:
بابا بزرگ فعلا رفته تو كنفرانس بين المللي hacker شركت كنه(جديد التاسيس) ولي جدي من از فيلم و كارتون به هيچ جا نرسيدم برا همينم دلم ميسوزه وقتي ميگين تن تن و اين چيزا نگاه ميكنين باز الان ميان دعوام ميكنن بحثو منحرف كردي از مبحث اصلي ولي به خدا لازمه....شاد باشيد

یعنی چی من از فیلم و کارتون به هیچ جا نرسیدم؟ مگه فیلم و کارتون تاکسی و اتوبوسه که آدمو به جایی برسونه؟

saman_sweden

Active Member
mandana_971 گفت:
بابا بزرگ فعلا رفته تو كنفرانس بين المللي hacker شركت كنه(جديد التاسيس) ولي جدي من از فيلم و كارتون به هيچ جا نرسيدم برا همينم دلم ميسوزه وقتي ميگين تن تن و اين چيزا نگاه ميكنين باز الان ميان دعوام ميكنن بحثو منحرف كردي از مبحث اصلي ولي به خدا لازمه....شاد باشيد

ماندا جان فكر كنم شما سيلار موون sailormoon را بيشتر دوست داريد تا تن تن
ابنم آدرسش
http://www.projectanime.com/sailormoon/
در ضمن بگم من 85 قسمت از كارتون sailormoon نگاه كرده ام خيلي عاليه

MrMohi

Active Member
سری کارتون های
South Park
هم جالبه!
یک قسمتش بود بچه های ساوس پارک میخواستن از آمریکا برن افغانستان برای کمک به بچه های افغانی و دستگیر کردن بن لادن! بعد چیز جالبش اونجا بود که همه افغانیها تو کارتون فارسی حرف میزدن ! چقدر هم باحال حرف میزدن! آی کلی خندیدیم

anti-life

Active Member
ماندانا ....نگاه كن كارتون يه سرگرميه و باعث ميشه كه آدم يه آرامش روحي پيدا كنه مثلا همون تام و جري كه خودم عاشقشم براي اينكه يه خنده رو لبام بزاره نگاه ميكنم ......

تازه ماندانا من با كارتون نگاه كردن بود كه خيلي علاقه پيدا كردم گرافيس بشم ......پس همين چيزي كه ميگيد به درد نميخوره پشتش هزار تا گرافيست كار نشستن و ساختنش........يكم خود بزرگ بينيت رو كم كن ......و فكركن بعضي چيزها به قول اينجايي ها فقط Fun هست و نيازي نيست كه آدم باهاش آموزش ببينه .......

فكر كنم شما فرق آموزش با تفريح رو نميدونيد.....توصيه ميكنم اين دو تا كلمه رو بيشتر در موردش فكر كنيد.....

حالا بچه ها ميگم اين همه كارتون گفتيد ولي يكي نيومد بگه كارتونهاي «‌ والت ديزني »‌ رو از كجا دانلود كنيم ......

iman_flash

Active Member
آقا قرار بود اينجا عمومي كامپيوتر باشه ها...
فكر كنم كارتونهاي درخواستيتون رو از عمو پورنگ برنامه كودك بخواين بهتر باشه ...

anti-life

Active Member
آخ ببخشيد يادم ايمان جادم باشه برات فيلم سينمايي بزارم ......

ايمان انگاري كارتون رو با گرافيك ميسازن پس فكر كنم ربط داشته باشه......تازه كسي زور نكرده كسي رو كه همه جا تاپيك بده ....دلتون خواست اينجا تاپيك بديد نخواستيد هم نديد ......اين كار كه اين مسله به اينجا ربط داره يا نه رو به مديران بسپاريم تا خودشون تعيين كنن ربط داره يا نه !

iman_flash

Active Member
anti-life گفت:

ايمان انگاري كارتون رو با گرافيك ميسازن پس فكر كنم ربط داشته باشه......تازه كسي زور نكرده كسي رو كه همه جا تاپيك بده ....دلتون خواست اينجا تاپيك بديد نخواستيد هم نديد ......اين كار كه اين مسله به اينجا ربط داره يا نه رو به مديران بسپاريم تا خودشون تعيين كنن ربط داره يا نه !
نه بابا 8O
مگه كارتونو با كامپيوتر ميسازن؟؟ 8O چه جالب يه چيزم امشب ياد گرفتيم...

عزيز من بله كه به گرافيك ربط داره ولي نه درخواست تماشاي اون... من خودم هم كارتون ميبينم خيليم دوس دارم
پس چون كارتون به گرافيك ربط داره گرافيستم ديگه؟
اگه مثلا طريقه‌ي ساختشو ميگفتين يا يه نرم افزار واسه ساخت اينجور كارا معرفي ميكردين بله ربط داشت خيليم جاي تشكر داشت
اگه اينطوره درخواست آهنگ هم به كامپيوتر ربط داره چون خيلي از افكتهاش با كامپيوتر انجام ميشه
ولي اگه قرار شد كه تو اين انجمنها فقط مسايل كامپيوتري حل بشه بايد براي همه تاپيكها يكسان عمل بشه... نه كه بعضي تاپيكها قفل بشه بعضيا بحثش داغ هم بشه...

در ضمن فكر كنم جواب دادن به اين اعتراض من هم كار مديران باشه نه شما.

anti-life

Active Member
ميبخشيد شما انگاري به تاپيك هاي كه اينجا رد و بدل شد اعتراض كرديد و من هم چون اينجا تاپيك داده بودم جواب شما رو هم دادم......... در ضمن بازم ميگم هر كي خواست اينجا تاپيك ميده هر كي هم نخواست نميده ....... در ضمن يه بار ديگه ميگم مديران خودشون ميدونن كجا رو قفل كنن كجا رو قفل نكنن.....

پس سعي كنيد جاي كه ميدونيد جوابي براي سوال طرف داريد تاپيك بزاريد ! و بي احترامي به كسي نكنيد چون خود مديران بيشتر وارد هستن كه كجا قفل بشه كجا نشه .

در ضمن من گفتم با نگاه كردن كارتون بود كه عاشق گرافيك شدم...... يكم چشات باز كن و دوباره بخون .....

saman_sweden

Active Member
iman_flash گفت:
anti-life گفت:

نه بابا 8O
مگه كارتونو با كامپيوتر ميسازن؟؟ 8O چه جالب يه چيزم امشب ياد گرفتيم...

عزيز من بله كه به گرافيك ربط داره ولي نه درخواست تماشاي اون... من خودم هم كارتون ميبينم خيليم دوس دارم
پس چون كارتون به گرافيك ربط داره گرافيستم ديگه؟
اگه مثلا طريقه‌ي ساختشو ميگفتين يا يه نرم افزار واسه ساخت اينجور كارا معرفي ميكردين بله ربط داشت خيليم جاي تشكر داشت
اگه اينطوره درخواست آهنگ هم به كامپيوتر ربط داره چون خيلي از افكتهاش با كامپيوتر انجام ميشه
ولي اگه قرار شد كه تو اين انجمنها فقط مسايل كامپيوتري حل بشه بايد براي همه تاپيكها يكسان عمل بشه... نه كه بعضي تاپيكها قفل بشه بعضيا بحثش داغ هم بشه...

در ضمن فكر كنم جواب دادن به اين اعتراض من هم كار مديران باشه نه شما.

دوست عزيز اين انجمن در وهله اول به مسايل گرافيك مي پردازه بله كارتون به گرافيك ربط داره
پيكسار و استوديو 3دال ازبرنامه هايي در اين مورد هستند
اما در اين انجمن در كنار مسايل گرافيك به موضوعات ديگر كامپيوتري كه براي كاربران جنبه حياتي دارد مثلا اگر كامپيوتر كسي ويروي بگيره و يا كارت صوتي و گرافيك كار نمي كنه و از اين فبيل موضوعات پرداخته مي شود
اما در مورد موضوع مورد نظر شما موسيقي كه عنوان داشته ايد به كامپيوتر ريط داره بله اگر توجه بكنيد درج آگهي ازدواج يا شامپوي ضد شوره سر هم به كامپيوتر ربط داره چرا كه كاربران دختر و پسر از طريف چت و يا مكاتبه ايميل باهم آشنا مي شوند اينم پس به كامپيوتر ربط داره آخه ايميل و چت از اجزا جدانشدني كامپيوتر مي باشد و در مورد شامپوي ضد شوره سر دوستان انقدر پشت كامپيوتر مي نشينند كه سرشون شوره مي زنه و درخواست شامپو از انجمن دارند
نه دوست عزيز در جايي بايد مقابل به انحراف رفتن مسير انجمن را گرفت
اينا مسايلي هست كه ما در نظر مي گيريم
شاد باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا