در خواست انجمن اجاکس

وضعیت
موضوع بسته شده است.
برو بچ اینجا انجمن های آژاکس و Css جاش خیلی خالیه

در ضمن برای هر انجمن 2-3 مدیر انتخاب بشه تا انجمن خیلی سریع رشد کنه و مفید باشه

با تشکر

NabiKAZ

Well-Known Member
نه، شما مشکلی دارید؟!!!

خب خدا رو شکر! منم مشکلي ندارم ، خب خوبي؟ ديگه چه خبر ؟!!!
65.gif
67.gif

eqbal

Member
نمیدونم چرا وقتی یه کلمه(یا شاید یه مفهوم) جدید میاد، همه جوگیر میشن!! (بنظرم این به لوث شدن یه موضوع کمک بسزایی!! میکنه)

آخرین ویرایش:

P.A.Y.T.O.N

Active Member
این علی آقاتونو ما ندیدیم ولی مدیرش کنین دیگه .... خب همه که دوسش دارن مام داریم !!!
300.gif

RainDigital

Member
مرسی
بسیار
به خودم افتخار میکنم که بحث آژاکس رو تو انجمن پی اچ پی باز کردم و منشائش تو انجمن خودم بودم

mostafa_az

Well-Known Member
مجید نتونست به سایت سر بزنه شبی . تو نمایشگاه دیدمش از من خواست بگم انجمن اوکی هستش . مراحل راه اندازیش در حال پیگیریه .

مخلصیم
مصطفی

NabiKAZ

Well-Known Member
مجید نتونست به سایت سر بزنه شبی . تو نمایشگاه دیدمش از من خواست بگم انجمن اوکی هستش . مراحل راه اندازیش در حال پیگیریه .

مخلصیم
مصطفی

مراحل راه اندازیش در حال پیگیره !؟
مگه قراره آپولو هوا کنید ؟!
بابا با کلاس ! :-D

mostafa_az

Well-Known Member
ببنید راه انداختن یه انجمن جک و شوخی و متلک اندازی و ... هم راه انادزیش کار یک دقیقه است . اما قبل راه اندازی هر انجمنی باید بین مدیران سایت نظرسنجی بشه که نیازی به راه اندازی هست یا نه . اینکار انجام شده .

می مونه راه اندازی انجمن که توی دستور وظایف قرار بگیره . حالا باید ببنین چقدر برنامه قبل این بوده که باید اجرا بشه تا به این برسیم .

پس خواهشا صبر و تحمل داشته باشین . منم خودم جزء کسانی هستم که دوست دارم سریعتر این انجمن راه اندازی بشه .

راستی سعیدآقا . مسائلی مثل کلاس گذاشتن و اینجور بحث ها رو توی پیغام خصوصی با مدیران ارشد یا ... در میون بزارین فکر کنم بهتر باشه . فعلا مسئله ای که توی این تاپیک دربارش بحث میشه چیز دیگه هستش .

مخلصیم
مصطفی

فروم js را تغییر نام بدید یه ای جکس آخرش اضافه کنید مشکل به بهترین نحو حل میشه! یه تالار هم نیاز نیست به صفحه اصلی نگاه کنید چقدر شلوغ شده.

آخرین ویرایش:

arashonline

Well-Known Member
دوستان از همه متشكر تاپيك آجاكس جدا باشه بهتره منم موافقم !

دوستان صبر كنيد تا با يك اجماع مشكل حل بشه !

ببنید راه انداختن یه انجمن جک و شوخی و متلک اندازی و ... هم راه انادزیش کار یک دقیقه است . اما قبل راه اندازی هر انجمنی باید بین مدیران سایت نظرسنجی بشه که نیازی به راه اندازی هست یا نه . اینکار انجام شده .

می مونه راه اندازی انجمن که توی دستور وظایف قرار بگیره . حالا باید ببنین چقدر برنامه قبل این بوده که باید اجرا بشه تا به این برسیم .

پس خواهشا صبر و تحمل داشته باشین . منم خودم جزء کسانی هستم که دوست دارم سریعتر این انجمن راه اندازی بشه .

راستی سعیدآقا . مسائلی مثل کلاس گذاشتن و اینجور بحث ها رو توی پیغام خصوصی با مدیران ارشد یا ... در میون بزارین فکر کنم بهتر باشه . فعلا مسئله ای که توی این تاپیک دربارش بحث میشه چیز دیگه هستش .

مخلصیم
مصطفی

ببینید آقا مصطفی من نه با کسی شوخی دارم نه جوک میگم من آدم رکی هسم و فکر کنم اینو تا الان متوجه شده باشید

در ضمن من همه مشکلاتو در انجمن مطرح میکنم نه در پیغام خصوصی چون میخوام همه مشکلات رو بدونن

در ضمن خودتونم میدونید که انجمن باز کردن کاری نداره الان 2 هفتس این موضوع کش داره پیدا میکنه و فکر نمیکنم یه نظر سنجی از مدیران بیشتر از 2 هفته طول بکشه

یا علی

mostafa_az

Well-Known Member
اصلا یه چیزی . من با مجید و مدیران دیگه که صحبت داشتم گفتن تا دو هفته دیگه انجمن نمیزنن تا نسبت به زدن انجمن مطمئن بشن . دلیلش هم همینجور الکی .
همینجوری باید بگم تا راضی بشین ؟ من تو راه اندازی انجمن های سایت نه سر پیازم نه ته پیاز . مجید تو نمایشگاه اومد غرفه ما گفت من امشب نمیرسم به بچه ها بگم با انجمن موافقت میکنیم شما برو بگو . حالا چرا طلبتون رو از من دارین ؟

دوباره نقل میکنم . مجید آقا به من گفتن با درخواست ایجاد انجمن موافقت شده . فقط دوستان یکم صبر کنن تا مراحل راه اندازی رو انجام بدین .

این عین گفته ایشون . هرکی هر حرفی داره نسبت به ایشون بگه .

مخلصیم
نصطفی

درضمن اگه آقا مجیدتون گفته راه میندازم بهش بگین لطفا سریع تر چون همه آجاکسو جای دیگه یاد گرفتن

یا علی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا